CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Chcialbym zlozyc skarge na admina
Autor Wiadomość
ALieN


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: z MarSa
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 14:31   Chcialbym zlozyc skarge na admina

Witam
Chcialbym zlozyc skarge na admina Nowika poniewaz zostalem wykickowany z serwera bez powodu, nie zlamalem zadnego punktu regulaminu i zachowywalem sie na serwerze tez OK

cala sytuacja wynikla z tego ze mam bardzo podobny nick do innego kolesia moj nick to ALieN a jego Al|ien oczywiscie nazwa ta same ale inaczej pisana... ja nie widzialem zadnego problemu zebysmy obaj byli na serwerze ale ten Al|ien zaczal najezdzac ze "jak to taki lamuch moze miec takie samo imie jak on" i powiedzial nowikowi zeby mnie wykickowal ... oczywiscie moze nie gram najlepiej ale co z tego ?? mam ten nick juz od 1,5 roku i nie bede go zmienial z tego powodu ze jakiemus "mistrzowi" sie to nie podoba

cala sytuacja wydaje mi sie smieszna i zalosna

narka
 
 
m4rsik


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 36
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 14:35   

posłuchajmy teraz wersji nowika ... jeżeli tak było jak wyżej napisane ... to nowik ... hmm nie ładnie nie ładnie :E
_________________
nie ma ludzi postrzelonych ... są tylko źle trafieni
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 15:18   

Ee... byłem na serwerze. Był też .:Solid Snake:. i nic nie mówił - po prostu poszedł kick i prawdopodobnie dlatego, że kluciliście się o ten swój nick.

ps. wymyśl coś oryginalnego :D
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 15:20   

Ja go kicknołem nie nowik. Tzn nowik, ale po konsultacji ze mną. Miał zmienić nick, ponieważ perfidnie upodabniał sie do AL|eN'a. nastepnie zaczoł upodabniać sie do frytki a potem do nnb. Dostał ban na 60 min. Nie wiem czy to ciągle była ta sama osoba, ale kłutnie przy adminie i wyzywanie sie nie przystoi. Obojetnie czy nick jest taki sam czy nie. AL|en ma taki sam nick, a ze nawet wielkość liter mieliscie taką samą i tylko litera I sie rózniła, wiec zostałeś posądzony o kopiowanie i powiedziałem nowikowi aby Cie wywalił. Rozumiem gdyby nick był normalnie napisany "Alien", ale to wyglądało jak perfidne upodabnianie nicku.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ALieN


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: z MarSa
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 15:27   

przepraszam bardzo ale kto sie klocil ?? ? ja ?? nie wydaje mi sie ... ja tylko powiedzialem ze mi nie przeszkadza granie z nim na serwerze i zeby dal sobie spokoj.... pozatym nie upodobnialem sie do nikogo innego tylko spokojnie gralem.... wszyscy co mnie znaja wiedza ze zawsze mam taki nick i nikomu innemu to nie przeszkadza
a pozatym ja w nicku tego innego aliena widze kreske AL|en .... jak dla mnie to jest AL (kreska) en

ps a pozatym dlaczego to ja dostalem kicka skoro ten koles mnie zaczal wyzywac od lam itp ?
Ostatnio zmieniony przez ALieN Nie 13 Lut, 2005 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 15:30   

Dobra, poszło do rozpatrzenia. Wiem ze troche błacha sprawa jak na rozpatrzanie, ale przyznam ze podobnej sytuacji wczesniej nie mielismy.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 15:42   

nappy napisał/a:
Ee... byłem na serwerze. Był też .:Solid Snake:. i nic nie mówił - po prostu poszedł kick i prawdopodobnie dlatego, że kluciliście się o ten swój nick.

ps. wymyśl coś oryginalnego :D


po co ma wymyslac cos nowego to jego nick .. kolejna sprawa od kiedy ktos ma zmieniac nicka bo ktos ma inny nick ?? nie byl ani obrazliwy ani nic wiec... alienow na servach sulku i brydzi gra 3 wiec najpierw sie zastanow za co kickujesz adminie .... dobra powiem krotko byl H@ na servie i gosc pisze zmien nick lamo po za tym dla twojej informacji solid jestes H@ i nie mogles sprawdzic id gosc nic sie nie odzywal a wy go banujecie na 60 minut cos nie tak z wami.. gosc sie nei klocil jak co loginy wyciagac bo to zrobiliscie bylo niesluszne a nie widze nic zlego w graniu o takim samym nicku poniewaz pare razy na servie byl gosc o ttakim nicku jak ja identycznym i nie robie afery bo zyjemy w wolnym kraju i moge miec i kazdy taki nick jaki chce ale nie obrazliwy i nie zadne bluzgi ..wedlug mnie powinniscie przeprosic Aliena to tyle z mojej strony i myslcie co robicie
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 18:18   

hmmm no to powiem jak to było po mojemu ale ta wersja nie wiele będzie się różnić od wersji Solida. Zatem grałem na serwie i w pewnym momencie swrócił się do mnie Al|ien że gra jakiś koleś o podobnym nicku czyli Alien. Kiedyś już takie sytucaje zdarzały się z innymi graczami ale to nie było na poważnie i gracze zmieniali nicki na swoje prawdziwe. Teraz natomiast zaczęła sie kłótnia pomiędzy graczami. Nie wiedziałem co miałem zrobić więc skorzystałem z tego iż na serwerze był Soilid. ZApytałem się go co mam teraz począć i dostałem odpowiedź aby kicknąć więc to zrobiłem. Następnie prawdobodobnie ten sam gracz (niestety nie zdążyłem sprawdzić ID ) podszywał się pod innych tj. FryTeK (podpisywał się jako FryTe|<) oraz nnk (podpisywał się nnnk) po czym dostał bana. I tak to się skończyło.
_________________

 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 18:23   

sluchajcie a h@ nie moze sprawdzic po id czy to on czy nie on?? przeciez chyba na servie sa jakies logi po za tym gdzie jest napisane ze nie mozna uzywac niku alien?? albo frytek albo innych co nie moga sie wogole powtarzac?? macie jakies zastrzezone nicki?? bo jak nie to przeprosic ladnie za to i po sprawie ... aha jeszcze jedno to nie jest jakis gowniarz aby poszywac sie pod kogos i robic komus na zlosc.. znam go juz kawalek czasu wiec wiem co mowie
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
ALieN


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: z MarSa
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 18:55   

heh po otrzymaniu tego kicka juz nie wchodzilem na serwer... bo pomyslalem ze nie ma sensu robic zadymki wiec poszedlem sobie pograc na sulka (vegeta chyba tez tam byles o ile sie nie myle)

ale najdziwniejsze jest to ze to ja dostalem kicka a nie ten drugi al|en ... ja przeciesz nic nie robilem gralem sobie spokojnie ... to on zaczal stwarzac jakies problemy ze taka lama jak ja gra z takim samym nickiem

ps Tomi zmien opis pod postem bo kto jak kto ale ty mnie juz chyba tyle razy pokarales ze wystarczy :E :E :E :cfaniak:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.