CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Chcialbym zlozyc skarge na admina
Autor Wiadomość
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 19:29   

Cytat:
ps Tomi zmien opis pod postem bo kto jak kto ale ty mnie juz chyba tyle razy pokarales ze wystarczy

Alien na początek zajrzyj do regulaminu forum a potem sie wypowiadaj w tej kwesti.
Po 2 .) nawet jak ja gram na swoim niku to spotkałem sie już ze gracze zmieniaja nika na podobnego jak ja czy np.na ciasteczkowy potworek , czekoladowy potwór i takie tam podobne i nie robi mi to żadnej różnicy czy będzie grał na takim czy innym niku.troche to może zakłuca komunikacjie między graczami bo ktoś mówi do mnie i nie wiem czy do mnie czy nie ale cóż przecież nie będe karał za to gracza.
Po 3.) jeśli tak było jak pisze Solid i Nowik że zmieniałeś niki specjalnie podszywając się pod innych graczy to odemnie też byś dostał bana na jakiś czas.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 19:44   

właśnie nie wiem czy to był on czy nie bo nie sprawdzalem id, pozatym ja Mu bana nie dałem bo nie moge :D :P a i całą sytuację starałem się na początku jakoś załagodzić mówiąc że jet możliwe posiadanie dwóch takich samych nicków przez dwie inne osoby ale Alienom to nie odpowiadało przynajmniej jednemu. ;/ I jak pisałem pierwszy raz się zetknąłem z taką sytuacją na poważnie bo jak napisał Ciasteczkowy Potwór często jest tak że ludzie się pod kogoś podszywają ale to jest dla żartu :)
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 19:44   

Ogólnie to przyznaje ze moze troche zbyt pochopnie podjołem decyzje, wiec sory. Wzieło sie to stad ze nie raz byłem świadkiem jak koleś czitował i specialnie robił takiego samego nicka jak inny gracz serwera. Grał dla przykładu quit, to on robił na guit, grał magik to on zmieniał na maqik po czym stosował ogc. Ktos tam krzyczał "zbanuj tego czitera o nicku quit" i leciał oczywiscie ten bez ogc. Decyzją h@ mozesz beztrosko grać na swoim nicku i nikt nie moze Ci sie dowali, nawet ten drugi admin.

Oczywiscie nowik jest czysty w tym topicu.

Pozdrawiam.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 20:51   

a nie mozecie sprawdzic po logach?? po za tym alien gra caly czas pod tym nickiem i nikt sie nie podszywa pod nikogo ludzie nie umiecie czytac a jak jakis "czubek" sie podszywa i robi to celowo ze zmienia nicki to tez bym dal mu bana ... sprawdzie id jak mozecie i bedzie po sprawie sprawa sie wyjasni i bedzie ok
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 23:25   

Vegeta ale o co Ci biega z tymi logami i id ?? przeciez to grały 2 rozne osoby... to wiadomo, ze rozne id mają...
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 23:28   

Gepardzik napisał/a:
Vegeta ale o co Ci biega z tymi logami i id ?? przeciez to grały 2 rozne osoby... to wiadomo, ze rozne id mają...


widzisz ty mowisz ze to 2 rozne osoby a wyzej mowia ze to on zmienial specjialnie nicka aby kogos wkurzyc badz sie podszywac pod kogos ..... a jak ty wiesz ze to sa 2 rozne osoby to czemu jeszcze ci ktorzy nie slusznie wykopali kolesia nie przeprosza.. co adminowi nie wypada cos takiego czy jak ??
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 23:51   

yyy zaraz... wróć... to się coś zakręciłem, bo było dwóch gości z nickiem alien, myślame, że o to chodzi :P i dlatego mówie, że dwóch, ale widze, że ci o co innego chodzi i nie zrozumiałem do końca :) sorx
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005 23:59   

Gepardzik napisał/a:
yyy zaraz... wróć... to się coś zakręciłem, bo było dwóch gości z nickiem alien, myślame, że o to chodzi :P i dlatego mówie, że dwóch, ale widze, że ci o co innego chodzi i nie zrozumiałem do końca :) sorx



nio tak bylo 2 alienow ale on si epod nikogo nie poszywal.... i dostal kicka nieslusznie!!!!!!!
z tego co napisal solid to pozniej jakis koles podszywal sie pod innych kolesi ..hmm mam nadzieje ze nadazasz :D :P nio ale chodzi glownie o to ze dostal kicka nieslusznie bo niechcial zmienic swojego nicka bezsens na maxa (ani to nie jest obrazliwy nick ani przeklenstwo wiec...jakim prawem??) jemu kazal a nie temu drugiemu??
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:09   

Solid pokatyguj się po logi :P

a co do kicka to rzeczywiście powód bez sensu, ale to tylko kick, a konskwencji myslę żadnych nie będzie :)
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:15   

sluchaj gepardzik kick kickiem ale zasady zasadami albo kickuje sie 2 osoby albo zadnej .. to jest tak jak wiesz 2 osoby raszuja to kickne sobie jedna bo drugi to moj kolega .. czy to tak ma dzialac?? wydaje mi sie ze admin ma byc obiektywny ... popraw mnie jak sie myle
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.