CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Chcialbym zlozyc skarge na admina
Autor Wiadomość
MamutMen


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Sątopy Samoleo
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:18   

Proponuje ten temat też zamknąć bo staje sie niewygodny. <hahaha> Tylko ciekawe komu...
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:29   

Vegeta nie rozumiem Twojego postu... sugerujesz, ze mam adminowi zabrac admina, flagi czy co tam innego zrobić dlatego, ze kicknol jedna osobe za malo ?? nie przesadzajmy... mozna zwrocic uwagę, ale co więcej ?? o konsekwencje to chodziło mi o jakieś permanentne a nie w stylu zwrócenie uwagi
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:33   

Gepardzik napisał/a:
Vegeta nie rozumiem Twojego postu... sugerujesz, ze mam adminowi zabrac admina, flagi czy co tam innego zrobić dlatego, ze kicknol jedna osobe za malo ?? nie przesadzajmy... mozna zwrocic uwagę, ale co więcej ?? o konsekwencje to chodziło mi o jakieś permanentne a nie w stylu zwrócenie uwagi


upomnienie powinien dostac i przeprosc wedlug mnie ...a i nie pozwalac aby wyzywal koles drugiego od lam cytat "jak taka lama jak ty moze uzywac moj nick " albo cos w tym stylu i to pare razy
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:45   

Vegeta się rozumie, mi chodziło tylko o konsekwencje jakieś na stałe :) Solid czekamy na logi...
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 08:11   

dobra Solid według mnie nie fatyguj się bo to chodzi o to żebym przeprosił zatem...

Alien (ten, którego kicknołem) przepraszam Ciebie za kicka, którego dostałeś nie słusznie. Przyznaję się że to ja zrobiłem i jeszcze raz najmocniej przepraszam i obiecuję, że taka sytuacja się już nie powtórzy :) Mam nadzieję że nasza dalsza współpraca na serwerze będzie pomyślna i przyjemna :) ;)

A i jeszcze pragnąłbym zauważyć, że tekstów które zacytował Vegeta nie widziałem ani nie słyszałem, więc nie mogłem na nie zareagować. ;/
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 08:24   

Vegeta? Tak trudno zrozumieć ze to byłą piersza sytuacja taka i sam do konca nie wiedziałem? A jak juz wytłumaczyłem w jednym poscie... z powodu doswiadczen z cziterami robiącymi identyczne nicki aby tego drugiego skikowało nie jego podjołem taka decyzje nie inna. Przyznałem sie do błedu, porozumiałem z resztą h@ ze moze grac na takim nicku, przprosiłem. W czym problem? Cały świat mu sie zawalił na głowe? Ma uraz psychiczny bo dostał jednego kicka? Nie przesadzajmy.

A co do tamtego typa to dostał kicki i ban za wyzywanie innych, perfidne podszywanie sie, które było złośliwe i pod tymi nickami robienie siary...
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
el.GrinGo^
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 08:51   

hehehe, normalnie jak widzę stwierdzenia typu:

Gepardzik napisał/a:
a co do kicka to rzeczywiście powód bez sensu, ale to tylko kick a konskwencji myslę żadnych nie będzie


zadziwiająca obiektywność, i egzekfowanie twojego prawa, w tych samych przypadkach inaczej ;]

przypomne swoją sprawę, kiedy to kiknąłem Wariora za bluzganie, mało mi oczów nie wydłubaliście

pisałem że to tylko kick, wbił i grał dalej

i widzisz kolego, prędzej czy później sami się kompromitujecie, może skończcie prawo i wtedy spróbujcie sobie sądzić bo coś ci nie wychodzi

to są ci równiejsi, i samisobie konsekwęcji nie wyciągną,a jak im coś pasić nie będzie, bo coś ma wypłynąć to zamkną temat i po krzyku :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 09:58   

Gringo ktoś Ci na odcisk nadepnoł ?? jakie konsekwencje niby były względem Ciebie za kickniecie warriora ?? Coś Ci się chyba przyśniło...
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 12:38   

do solida po to sa skargi aby je pisac jesli sie taka sytuacjia nie wydarzyla i nie bylo wiadomo co z nia zrobic to bedzie juz wiadomo na nastepny raz... a co do tamtego goscia i poszywania sie pod nicki i bluzgi powinien byc perm zeby sie nauczyl koles to tyle z mojej strony sorki jesli kogos urazilem i cieszy mnie ze sytuacjia sie wyjasnila i na przyszlosc bedzie znana :D
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005 15:08   

Vegeta, a czy ja mówie, ze nie wolno skarg pisąć?:P Bardzo dobrze ze poruszył ten problem. Teraz wszyscy wiedzą jak na przyszłość postępować w takich przypadkach, a i on moze teraz spokojnie grać na swoim nicku. Pa! :faja:
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.