CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Ostrzezenie dla panow: sokol i Moofin (Mim)
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:45   

ale faktem jest ze naduzywasz mika :P
_________________
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:03   

Hmmm, ja Mufina znam, ostatnio gralismy razem i bylo spoko, nic takiego nie mialo miejsca, co tu jest napisane, wiem ze ma 15 lat, ale sie tak nie zachowywal(zaznaczam ze naweyt nie wiedzial ze mam adma) Ale skoro jest jak mowicie, to jak go dorwe na serwie, to go "wyprostuje"
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:09   

vortex luzuj stringi... czlowieku ludzie chca sie posmiac , pograc dla beki , normalnie powyglupiac sie... a ty robisz wielka afere dla mnie bynajmniej nicki z siusiakiem sa calkiem smiechowe chociaz jakis luz panuje na serwie w dodatku od kiedy jest C-D to malo osob grywa .. teraz to w ogole nie beda wlazic bo im uwage zwracasz ze zachowuj sie zbyt smiesznie i jeden z drugim sie wydruniaja :x
_________________

 
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 22:17   

skoro napisalem takie cos oznacza ze jednak nie :faja:

moze wtedy sie zanadto wyglupiali? ale to moja uwaga ;]
_________________
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 22:58   

"DAJTA" spokuj sokolowi to PLEBS :D >i Schaboszczak :D A ja go bardzo lubie zawsze po sobie jezdzimy i jest ok ja mu po plebach on mi po DARK SKILLORACH i schbach :> i jest ok .Sokul zawsze mi mowi ze jestem marny :) ale ja i tak wiem ze to najwiekszy WASAL na swiecie :* :lol: oooooooo lejma ma racje (1 raz w zyciu) :E
 
 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 23:02   

dobra vortex dobze zrobilesz ze na forum przyszedles jak bedziecie na servie bedziecie doglebnie obserwowani jak cos bedzie nie tak odrazu lecicie. Vortex nastepnym razem odpal amx_kick i tyle albo amx_chat i pytaj czy kogos na rconie nie ma :) teraz nie ma sensu dochodzi co gdzie i jak poprostu macie ostrzezenie jak cos nie tak lecice odrazu a ja nie przylece na forum tylko jak bedzie tak dalej robic to pogadam z kims wyzej o bana na servie ma panowac mila atmosfera ....
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
sokol


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 75
Wysłany: Pon 28 Lut, 2005 23:07   

bse ty jestes szalona krowa i wywioze cie do Mcdonaldu :hahaha: :hahaha: ja mowie ze jestes marny?
:D w twoim przypadku tak :hahaha: :rotfl2:
_________________
K@R@C PLEBS cu @ hell
 
quit


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 21
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 01 Mar, 2005 11:01   

l3jm4 napisał/a:
vortex luzuj stringi... czlowieku ludzie chca sie posmiac , pograc dla beki , normalnie powyglupiac sie... a ty robisz wielka afere dla mnie bynajmniej nicki z siusiakiem sa calkiem smiechowe chociaz jakis luz panuje na serwie w dodatku od kiedy jest C-D to malo osob grywa .. teraz to w ogole nie beda wlazic bo im uwage zwracasz ze zachowuj sie zbyt smiesznie i jeden z drugim sie wydruniaja :x


Sama gra w cs-a jest niezłą beka
Więc niepotrzebne sa jakies efekty specjalne typu'pitolenie bez sensu przez mikra ;)
_________________

 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Śro 02 Mar, 2005 12:10   

To ja MuFin ;] nie jestem na swoim kompie tylko u Lonka,.
Za całe to zdarzenie przepraszam.. w tym czasie kiedy grałem na serwerze byl u mnie moj brat<młody n00b
dałem mu pograc inaczej by płakał :E
ja miałem nik Moj_ojciec_nie_ma_siusiaka za co przepraszam odwalało mi z nudów :( a byłem przy tej sytuacji na aztecu ale w wiekszoci grał tam moj brat 13 lat :E

Sory za wszystko Pozdro :mrgreen:
Wiecej nie dam grac na moim kompie nikomu nawet Heatonowi bo widze ze jak jakis młody noob zrobił na moim kompie KAMBODŻE.....prawie bym bana dostal ;/
 
sokol


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 75
Wysłany: Śro 02 Mar, 2005 12:29   

sranie w banie nawet mlodszego brata nie masz :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl: :rotfl: :E :E
_________________
K@R@C PLEBS cu @ hell
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.