CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
SKARGA RAZ NA DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 17:27   SKARGA RAZ NA DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DO PANÓW H@ CHCIALBYM POWIEDZIEC ZE TAN VAC TO JEST JEDNO WIELKIE GÓWNO ... WICZNIE KTOS LECI ZA CZITY NA SERVIE A SZCZEGÓLNIE ZA SKRYPT BRUST FIRE DZISIAJ (17:26 2005-03-10) ZNOWU DOSTALEM BANA MAM TEGO SERDECZNIE DOSYC CHCIALBYM ZEBYSCIE WKONCU COS Z TYM ZROBILI BO NAPRAWDE Z NORMALNYCH GRACZY CZITERÓW ROBIC TO N/C OSTANIO TEZ LECI CIAGLE KTOS ZA CZITY WLASNIE Z TEGO BRUSTA .... BIEGNIE SE GOSCIU Z GLOCKIEM USTAWIA BRUSTA I DOSTJE BANA CIAKWE ZE NA ZADNYM INNYM SERVIE TAK NIE MAJA
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 17:35   

to nie jest VAC ...tylko HLG :) to dlaczego u innych nie wykrywa czita ?? tylko wlasnie u Ciebie ??

Przeinstaluj stila (skasuj to co masz i zainstaluj wszystko od nowa) Zrob sobie standardowego configa (def.cfg + bindy) i nie bedziesz mial z tym problemow. Moze kiedys jakis syfow probowales (czitow) i zostaly Ci resztki.
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 17:37   

własnie ja jestem prosty człęk(czyt. cienias) i nic poza bindami w cfg nie mam i jesrtem czysty jak łza ;]
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 17:48   

po 1 kaczan nie tylko mine zapraszam odwiedzic logi na servie
po 2 z cfg zrobilem juz to dawno nic nie dalo ... a juz napreawde mnie to w******a /cenzura ... pograc nie da sie bo kur kicki daje
po 3 czitów buhhahaha nawet nie wiem skad to sciagnac :E
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 18:37   

koles nie pierdziel poprostu ma jakis fragment skryptu ktory przypomina brust fire i dostajesz bana !! !!!! TAK DLa POROWNANIA >>>>>TO JEST BRUST FIRE>>>>
alias w3 "wait; wait; wait"
alias "cycle" "cyclesemi"
alias "cycleauto" "bind mouse1 +attack; say_team AUTO; alias cycle cyclesemi"
alias "cyclesemi" "bind mouse1 semi; say_team SEMI; alias cycle cycleauto"
alias "semi" "+attack; w3; -attack; w3; +attack; w3; -attack; w3; +attack; w3; -attack"

bind "t" "cycle" SPRAWDZ czy nie masz czegos podobnego w cfg a jak nie pomoze to sprawdz jeszcze to >>>>

-Burst
alias "burst" "unbind mouse1; +attack; w3; w3; -attack; bind mouse1 burst"
alias "singleshoot" "unbind mouse1; +attack;wait;-attack; bind mouse1 singleshoot"

alias "mode0" "bind mouse1 singleshoot; dev1; echo [Single Shoot]; dev0; speak vfox/beep; alias mode_t mode1"
alias "mode1" "bind mouse1 burst; dev1; echo [Burst Fire]; dev0; speak vfox/beep; alias mode_t mode2"
alias "mode2" "bind mouse1 +attack; dev1; echo [Standard Fire]; dev0; speak vfox/beep; alias mode_t mode0"

alias "mode_t" "mode0"

bind "e" "mode_t"



moze znajdziesz cos podobnego i wtedy wywalisz z cfg i po problemnie
AHA i odrazu mowie zeby nikt tego do cfg nie wzucal bo ma BANA na 100 %




echo Burst Fire - PGUP
echo Duel Fire - home
echo Single fire - ins
echo Normal - Del
alias duelfire "bind mouse1 duel2; developer 1; echo Duel Fire Enabled; developer 0; bind end burstfire"
alias duel2 "+attack; wt3; -attack; wt3; +attack; wt3; -attack; wt3"
alias wt3 "wait; wait; wait"
alias burstfire "bind mouse1 burst3; developer 1; echo Burst Fire Enabled; developer 0; bind end standard"
alias burst3 "+attack; wt3; -attack; wt3; +attack; wt3; -attack; wt3; +attack; wt3; -attack; wt3;"
alias normal "bind mouse1 +attack; bind end burstfire; developer 1; echo Normal Fire Enabled; developer 0; bind end singlefire"
alias singlefire "bind mouse1 single1; developer 1; echo Single Fire Enabled; developer 0; bind end duelfire"
alias single1 "+attack; wt3; -attack; wt3; echo Single Fire Enabled"

alias fireselect "fireselect1"
alias fireselect1 "normal; alias fireselect fireselect2"
alias fireselect2 "singlefire; alias fireselect fireselect3"
alias fireselect3 "duelfire; alias fireselect fireselect4"
alias fireselect4 "burstfire; alisa fireselect fireselect1"

bind "x" "fireselect" <<<< TO JEST ZAROMBISTY BRUST FIRE >>BRUST/SINGLE/DUAL/normal wypas
TYLKo szkode za banuje :P chyba ale ja odradzam probowanie



KOLES ALBO JESTEC CZITER i uzywasz brusta ALBO masz jakis fragment ktory HLG rozpoznaje jako brus i daje bana bo juz kilka razy bylem swiatkiem jak cie zbanowalo WIESZ TYLKO CO JEST DZIWNEGO ? GRALES Np: 1 godz i byl spokuj nic nie wykrywalo a potem nagle <BRUST >i ban hhhhhhhhhmmmmmmmmmmm
 
 
tiop



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 141
Skąd: stamtąd
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 18:56   

B_S_E twój post zaraz pójdzie pod nozyczki a ty dostaniesz ostrzeżonko :lol: :x
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 18:58   

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mam togdzies poprostu chcialem pomuc . a ostrzezenie niby za co przeciesz to nei jest czit tylko niedozwolony skrypt ktory mozna znalesc bez problemu dalem to dlatego zeby KOLES zobaczyl czy nie ma takiego syf w cfg . A wy juz sapiecie bez powodu ZALOSNE


AHA i jeszcze chcialem napisac ze nieraz hlg rozpoznaje FIRE pod kulkiem jako brust >>wiec moze to to?
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 19:08   

post bse jest przydatny i nie czepiac sie :P

PS kroofka skad wiesz o takich rzeczach? :>
_________________
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 19:15   

jest mnustwo fajnych skryptow <NIESTETy nie dozwolonych>ostatnio testowalem u siebie zakladalem server i JAZDA !! !!!!! a tak na marginesie LUDZIE nie dawajcie togo do cfg bo dostaniecie bana a ludzie zaczna wasz kojazyc z cziterami jak zauwaza twoj NICK i ID >>>>BRUST jesli chcecie przetestowac to prosze bardzo odpalajcie z botami

A tak wogule to tworcy gry powinni zrobic cos takiego jak BRUS i single <<<to jest normalny tryb w kazdej broni maszynowaj

[ Dodano: 10 Mar 2005 07:23 ]
KOLES a moze ty poprostu kombinujesz z brus ?? sam brust moze byc nie wykryty przez HLG ale gdy wlaczysz "bind aktywujacy np:SEMI" i naciskasz fire to odrazu BAN ^^ moze w tym tkwi problem
 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 20:28   

Mowilem ze Koles to chiter jakich malo :lol: bylem jak dostal bana (i dobrze mu tak :E ) bo gralem z nim wczesniej 1vs1 i powiecmy ze eeeee......byl remis.... a jak wymiatal z glokoslawa :rotfl: Koles przyznaj sie ze odpaliles jakies male co nieco :mrgreen: bo normalnie bys ze mna nie wygral :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.