CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
SKARGA RAZ NA DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Czw 10 Mar, 2005 21:55   

tak ale i tak co mogli by zrobic z tym HLGUARDEM

(akira)

nie wiem czy 13 na 2 to dla ciebie remis :rotfl: dostales w pupala bo grales z cziterem :D
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 10:27   

13 do 2 ;( ;( ;( tak nie mialo byc a z reszta kiedy rewanz ?? :lol: ale tym razem zeby bylo uczciwiej pozycze od nowika WH i te sprawy ;)
Ja gram na defaultowym konfigu i mnie sie HLG nie czepia ( no moze mam zmieniony przycisk do mowienia :rotfl2: ) :E
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 12:56   

po pierwsze osoby grajace na brust to nie sa cziterzy bo wsumie brust fire nic nie daje skilla .DZIwi mnie to ze CS;s nie jest ulepszony bo moim zdaniem powinno bc cos takiego jak single i brust bo to norma w innych grach np:SOF2 cod i inne
 
 
Wish



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 13:36   

Tak bse ale czy to dobry pomysł żeby awp albo scout strzelał po 3 naboje ? I tak glock strzela 3 naboje naraz co nie jest realne : )
_________________

 
quit


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 21
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 14:18   

B_S_E napisał/a:
po pierwsze osoby grajace na brust to nie sa cziterzy bo wsumie brust fire nic nie daje skilla .DZIwi mnie to ze CS;s nie jest ulepszony bo moim zdaniem powinno bc cos takiego jak single i brust bo to norma w innych grach np:SOF2 cod i inne

Wiem że nie daje .....ale ma mniejszego ricola(czy jakos tak) a to pomaga ;/
_________________

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 14:20   

wish widze ze masz takie pojecie o broni jak moja babcia KARabinki snajperkie nie dzialaja na zasadzie odprowadzania gazow z lufy do przeladowania i aciagniecia iglicy :P tylko na renczym przeladowaniu tak ja awp i scout'e tam masz takie zamek ryglowy a zreszta BRUST tylko do karabinkow maszynowych czyli menu 3 4 i 5 i ewentualnie pistolety ale nie wszystkie. SORY ale GLOCK strzela takim trybem to jest normalne
A co do glock'a to jest rewolucyjna konstrukcja ktora zapoczatkowala caly szereg innych pomyslow i rozwiazaj dlatego wiekszosc pistletow jest wzorowana na konstrukcji gloska >polimerowy korpus i rekojesc ogromny magazynek 17 do 19 naboi + 1 ktory moze znajdowac sie w komoze szubkostrzelnosc .
KAZdy mysli ze glock to guwno a tak naprawde to jest swietny pisolet niezawodny mozna go zucac w piach a i tak sie nie zatnie nie to co M 16 ;/ 1 zarenko piachu i pupa :P mowicie ze glock ma maly dmg ahahahhaa ale pocisk 9mm pedzacy 360 m/s zrobil by ci niezla dzurke
szkoda ze tworcy gry zrobili z tego pistoletu syffffffff
 
 
Wish



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 15:27   

Ale zauważ bse ze w famas`ie jak dasz opcje burst to rozrzut jest prawie 0 ? Widzisz glock ma zamek usp również na zamek i dlaczego nie strzela po 3 naboje? Troche lekka przesada już by była. A z tym ze glock strzela 3 naraz to w realu tak nie da rady ; ]
_________________

 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:02   

no tak ale realizm broni powinnien byc odwzorowany Wish ale ja mowie tylko o tych gunach ktore maja w realu brust i single no i auto oczywiscie np:ak
 
 
Wish



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:51   

Tak gra z realistyką nie ma wiele wspólnego. Jeden strzał z m4a1 w głowe nie zawsze zabija w grze. Nie masz hełmu dostajesz kulke z glocka w glowe i żyjesz. Więc tu nie ma co porownywac
_________________

 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Pią 11 Mar, 2005 18:21   

ekhm czy ja dobrze zrozumilame ?? glock w realu nie strzela z brusta ?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: jak ktos jest z warszawy to zarpaszam ze mna na strzelnice tak sie sklada ze moj stary jest w GROMIE ( nie mylic z GROM-Grupa Rumunów Odśnieżająca Miasto) glock normalnie ma tryb 3 strzalów tak samo jak wiekszosc KARABINÓW MASZYNOWYCH co do m16 to tylko powaleni amerykanie tego uzywaja. w polsce uzywa sie przedewszystkim AK i MP5 ... no i pistolsów ( niestety polski nie stac zabardzo na glocki) wiekszosc ma czeska bron tak zwane C(e)Z(etki) moj stary ma glocka 16 (chyba dawno sie z nim nie widzailem) i normalnie ma brusta ...
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.