CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
skarga na @VorteX^^
Autor Wiadomość
dyb


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 08:56   

KoLeS napisał/a:
po 1 bylem na sevie i dostales kicki za :

Rasz
Odzywki
Stawianie sie do admina

sam dalem ci kicka za odzywki o ile pamietam byla to mapa de_dust. nie dostales kicka za dobre statsy bo po 1 ich nie miales a po 2 dlatego ze za to sie nie kickuje


nie raszuje nigdy bo:
1. na wszelki wyoadek ide do teamu atakujacego zeby nikt mnie nie kikowal pod byle pretekstem
2. jakie odzywki? o co chodzi? ja prawie w ogole na serverze nie uzywam komendy say, logi pls
3. stawianie sie? dostalem kicka wiec wszedlem i spytalem sie za co, to jest stawianie? i odrazu kolejne 3/4 kicki az musialem wejsc na innym nicku ;o


do ciasteczkowy: prosze Cie... na tym demku nic nie ma, nawet zadnej podejrzeanej akcji, zaden moderator nie ma mozliwosci powiedziec ze tam jest jakikolwiek czit :x zreszta poczekaj chwilke, dzis ponekam kilku moderatorow zeby sie szybko wypowiedzieli
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 09:04   

kto ma ftp bo mam ze 4 demka do oceny...


Cytat:
no wiec w/w admin ciagle mnie kickuje bez powodu , dostaje kicki "za dobre staty" , niekiedy kick za kickiem odrazu po polaczeniu sie na server....
czasami pozwoli mi troche pograc az do momentu gdy go jakos "chamsko" zabije i odrazu kick


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
n/c po czyms takim to ja cie bede slayowal zeby ci sie nie chcialo wchodzic na bydzie ;[ ;[ ;[ ;[


dla mnie ejstes czit bo jak to mozliwe ze czasem
a)strzelasz w sciany po gosciu ktory idzie na walk [jest na demq]
b)masz celownik gdzie indziej a strzelasz w kolesia :O [jest na demq]
c)raszujesz ;[
d)czasem wyzywasz
e)dysqtujesz z adminem
f)grasz pod fejkami
_________________
 
 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 10:24   

dyb napisał/a:
KoLeS napisał/a:
po 1 bylem na sevie i dostales kicki za :

Rasz
Odzywki
Stawianie sie do admina

sam dalem ci kicka za odzywki o ile pamietam byla to mapa de_dust. nie dostales kicka za dobre statsy bo po 1 ich nie miales a po 2 dlatego ze za to sie nie kickuje


nie raszuje nigdy bo:
1. na wszelki wyoadek ide do teamu atakujacego zeby nikt mnie nie kikowal pod byle pretekstem
2. jakie odzywki? o co chodzi? ja prawie w ogole na serverze nie uzywam komendy say, logi pls
3. stawianie sie? dostalem kicka wiec wszedlem i spytalem sie za co, to jest stawianie? i odrazu kolejne 3/4 kicki az musialem wejsc na innym nicku ;o


do ciasteczkowy: prosze Cie... na tym demku nic nie ma, nawet zadnej podejrzeanej akcji, zaden moderator nie ma mozliwosci powiedziec ze tam jest jakikolwiek czit :x zreszta poczekaj chwilke, dzis ponekam kilku moderatorow zeby sie szybko wypowiedzieli


pragne ci przypomniec co powiedziales przez mirca do mnie " NIE KOZAKUJ BO JAK MASZ ADMINA TO NIE ZNACZY ZE CI WSZYSTKO WOLNO"

whis na servie zachowujesz sie conajmniej jak H@ jestes tylko graczem i masz stosowac sie do zasad kotra sa podane LUB !! umówione jest bylo mowione 1 bs to logika ze jak podlozysz na 2 bs'e to lecisz to normalne jak ci sie cos nie podoba ( jak juz ci mowilem nie raz) napisz na mnie skarge a puki co za bardzo kozaczysz i bedziesz lecial odrazu przy byle przewinieniu a masz ich troche ... przedewszystkim nie stawiaj sie i nie zucaj do admina
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
dyb


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 10:52   

KoLeS napisał/a:


pragne ci przypomniec co powiedziales przez mirca do mnie " NIE KOZAKUJ BO JAK MASZ ADMINA TO NIE ZNACZY ZE CI WSZYSTKO WOLNO"


przykro mi, ale nie uzywam mikrofonu w cs, nawet nie wiem czy mam zbindowany
widze ze admini to banda dzieci wymyslajacy jakies texty i sytuacje z (_o_) tylko po to zeby ktos co ich zabija nie gral na serverze, smutne

spoko, grajcie sobie dalej w swoim towarzystkie banujac/uprzykrzajac zycie kazdemu kto umie grac, troche przykre ze na @ zostaly wybrane same niekompetentne osoby

nara, over and out
 
quit


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 21
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:00   

Pa Pa ..nik tu płakac za toba niebedzie ;)
pozdro.
_________________

 
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:04   

nie czekaj bo z tego co ja wiem ja jestem najmłodszym adminem mając 15 lat więc oki jestem dzieckiem ale nie kickuje kogoś kto mnie zabija bo przy moim skilu grałbym sam na serwie. vortex i koleś z tego co wiem mają chiba po 19 lat nie wiem jak vortex bo koleś napewno wię chiba dziećmi nie są, achia i nie sądze aby za to ze ktoś jest lepszy od nich kickowali bo vortex gra baaaardzo dużo i tesh by musiał w końcy wszystkich wywalić :P choć ma of course lepszy skill ??
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:13   

hahaha jak jesteś taki dobry w cs to znaczy że znasz tą grę tak to rozumiem
TO NAWET NIE WIESZ CZY MASZ ZBINDOWANY MIKROFON :hahaha: :hahaha: :hahaha:
hahahha ale sie uśmiałem
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:15   

Tylko tak sie przyczepie....

VorteX_PL napisał/a:

e)dysqtujesz z adminemi


Vortex a gdzie jest napisane ze z adminem nie mozna dyskutowac ?
Rozumiem ze bez przesady... ale zaden admin nie jest niewiadomo kim zeby zawsze miec racje...

btw. Niketorzy dostali admina na servie i mysla ze moga niewiadomo co...
_________________
www.break.pnth.net
#BREAK.pl @ qnet
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:18   

jest napisane że admin ma zawsze rcje w regulaminie :D :D:D a dyskutowanie z adminem jest niezgadzaniem się publicznym :D :D:D ze zdanie admina
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:18   

Omg ciacho... takiego czegos sie czepiac do zenada... to ze nie wie czy ma zbinodwany mic nie swiadczy o tym ze grac nie umie... gralem z dobrymi i mieli podobne sytuacje
_________________
www.break.pnth.net
#BREAK.pl @ qnet
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.