CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
skarga na @VorteX^^
Autor Wiadomość
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:20   

Neb ma racje
ale z drógiej strony paru kolesi mówi że ten gumowy coś tam robił raszował wyzywał to ja też bym nie dyskutował bo nie ma o czym

[ Dodano: Nie 13 Mar, 2005 11:21 ]
Neb proponuję obejrzeć demko kaczana i wtedy się wypowiadaj o dobrych zawodnikach.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:24   

No wiem rozumiem... ale napisalem ze bez przesady...

np. ktos raszuje, klnie itp. dostal kicka i burzy sie "czemu ja admin pogielo cie" itp ma jakies bule to kick ban ale jak pisze/gada normlanie na poziomie to raczej da sie takiemu czlowiekowi wytlumaczyc co i jak.
_________________
www.break.pnth.net
#BREAK.pl @ qnet
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:25   

ja wam powiem ze Vortex ostatnio nie ogarnia sam bylem swiadkiem gdy "dyb" wchodzil na serwer ... a cos tam sie dzialo bylo chyba ze 3 afk na respie terro .... i 2 osoby na spekcie od 10 rund siedzialy i wtedy wlasnie wchodzil koles o nicku dyb i dostal rownierz kicka za siedzenie na spekcie :hahaha: :hahaha: to mnie rozwalilo ... jeszce Vortex do mnie mowil nie raszuj... Hahaha bo nie wiedzial ze pod innym nickiem moge grac :O (niestety od kad nie mam tu admina nie gram tylko pod tym slawnym nickiem ljm ) Po pierwsze rasz to jest taktyka... ktora bardzo czesto uzywa sam ciastek.... @ Gumowy Jas on nie raszuje tylko przekracza strefe przed czasem mylicie pojecia to po 1. A z tym czitem to dobre dyb :) pewnie masz inteligentnego aim bota ^^ i esp tak ja :mrgreen:
_________________

 
 
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:25   

Ciacho luz... nie chodzi mi o to domeko tylko ogulem... bo znam paru dobrych ludzi ktorym zdazaly sie podobne sytuacje jak z tym miciem.
_________________
www.break.pnth.net
#BREAK.pl @ qnet
 
dyb


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:48   

ciasteczkowy napisał/a:
hahaha jak jesteś taki dobry w cs to znaczy że znasz tą grę tak to rozumiem
TO NAWET NIE WIESZ CZY MASZ ZBINDOWANY MIKROFON :hahaha: :hahaha: :hahaha:
hahahha ale sie uśmiałem


sory ale co w tym smiesznego? mecze gram na ventrilo od 2 lat, wczesniej z rok ts2 ...wiec mysl pls uzywanie mic;a przez cs'a nie trawie i kazdego kto taki posiada mute'uje odrazu...


nie raszowalem, nie wyzywalem (napisalem moze z 4 linijki textu w ciagu 2 dni), stosowalem sie do kazdej mozliwej zasady bo wiem ze admini tylko czekali zebym chociaz o 1mm przekroczyl jakas strefe.... wiec nie opowiadajcie bajek, taki problem zrobic screena jak wam wrzucam jak szalony i pyskuje przez mic ktorego nie mam zbindowanego?
 
Raffik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:55   

szkoda dyb ze mutujesz bo ja uzywam i TS/venta do gadania z kumplami/na meczach i CSowego mica na FFA/TP do informowaniu druzyny ze np. ida lub sa tu i tu...

a tak to nie wiesz ze ida, nie slyszysz... troszke to wypacza gre...

rozumiem MUTE na "nalogowych" gadaczy/przeszkadzaczy - sam tez im daje mute... ale zeby wszystkich ?

a co do kickow vertexa... nie wiem... nie gram tam :D


ps.
nie kazdy gra na WH/ESP zeby wiedzial kto gdzie jest i nie musial wiedziec co mowia inni z druzyny...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:58   

Ja raszuje ale nie przekraczam dopuszczalnych stref :D
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 13:17   

dziekujemy panu bardzo za pozbawienie ans swojego towarzystwa :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

haha fajne znaczki :mrgreen: µ ÷ ÷ ÷ φ Ω Π µ β χ ξ ρ ® ¼ ¾ ± ∞ √ ∫ ≈ ≠ ½ © θ
_________________
 
 
mariannO


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: Rogoznik
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 14:10   

Moze ktos rozsadniejszy obejmie role admina :) ;) Pozrdo
_________________
THE BEST TEAM
 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005 14:15   

Coś mi sie zdaje, że będe musiał zaszczycić bydzie swoją obecnością i popatrzyć co wy tam wyprawiacie :P :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.