CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Proźba o perma
Autor Wiadomość
LuPo


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2005 16:00   

Toffik dobrze prawisz :faja: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 07:16   

ciastko gra czesto ja tez to moge powiedziec tylko poprostu bawi sie w ukrywanie >>>>>>LUDZIE ZACZYNAJA RASZOWAC bo mysla ze admina niema nawet sam tak myslalem pisze na GG a ty ciastko sie pojawia i robia sie cyrki ^^ >>>i tylko gdzie raszowals >a temten koles JA? nie raszowalem BLE ble ble i kick ^^
A aha po co komu dowody tak caly server byl swiadkiem ^^ wszyscy to widzieli ja tez .
LEJMA i adamos troche go denerwowali a KOLES bronil sie AMX modek zamiast cos odpisac .
no lecialy te kicki 1 za 2 i wkoncu wszystkim nerwy puscily i tyle^^
 
 
sokol


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 75
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 11:30   

KoLeS ma @ i ma wieksze pole manewru to korzysta prostee jakby nie sypal kickow za free bylo by ok :F (chyba)
taka mala moja uwaga ... admin powinien byc mniej kontrowersyjny ,zadne bursty i sprzeczki.widocznie nie jest swiety skoro niektorzy maja do niego uwagi cos zle musi robic :P jest paru adminow do ktorych mam pelne zaufanie ale nie powiem kto :x ;)
n@R@ ;-D
_________________
K@R@C PLEBS cu @ hell
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 12:57   

LiqS napisał/a:
Gepardzik napisał/a:
LiqS napisał/a:

STEAM_0:1:330514 - banned
hmm a na jakiej podstawie ?? te screeny ?? ;/ wogóle to czyj steam ?? ljm ??


tak to ljm steamid... Można powiedzieć że na podstawie screenów :) sprawdziłem w logach poza tym...
To co na screenach nei jest podstawą do perma, tym bardziej, że on nie wszedł na ser i nie zaczął tak bez powodu wyzywać, to też o czymś świadczy. ljm ma większe doświadczenie w adminowaniu niż KoLeS więc mógł zauważyć co on nie tak robi. Pozatym zna zasady bo sam przecież adminem był i perm dla niego jak już to powinna być sprawa przedyskutowana, a nie wkleili kilka screenów wyrwanych z kontekstu i już perm. Zdejmuję. Komu jak komu, ale naszemu byłemu adminowi jak chcesz perma zakładać to wypadało by to z resztą h@ skonsultować.
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 14:14   

To co gratuluje widać - równouprawnienie...

ja tu więcej nic nie szukam :papa2: wkońcu twoje zdanie jest NAJWAŻNIESZE

CU
 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 17:37   

gepradzik tak sie skalda ze na bydzi 1.5 tez mialem admina ... mialem rownierz admina na wielu innych serverach ... smiem twierdzic ze nawet na wiekszej ilosci niz ty ... mowice ze kicki za free no to fajnie ... nie wiedzialem ze rasz albo niewlasciwe slownictwo to free jest ... macie cos do mnie to demko i skarge ... a jak nie to lepiej przemilczcie sprawe bo to tylko jest zalosne juz nie smieszne bo napocztaku mnie to smieszylo teraz to jest zalosne ... sokol ty sie wypowiadasz chyba daltego ze dalem ci kicka a jak potem twierdziles stales tylko 1 metr za strefa ...
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 19:18   

Czekaj, ale co Ty tu piszesz o jakiejs bydzi 1.5?? Kogo to ma obchodzic, bo nie rozumiem o co Ci chodzi ;/
 
KoLeS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 93
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 19:20   

ze niby nie mam doswiadcznia w adminowaniu
_________________
Gość Przeczytaj poniższy regulamin
Gość Po 1 To ja jestem mastą cs'a
Gość Po 2 To jak nie jestem to lookaj ptk1
Gość Po 3 Uwazaj jestem za toba i trzymam nóz !!
Gość Po 4 Jak juz przeczytales ten regulamin to wróc do ptk 1 !!
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 20:02   

nooo Gepardzik...wiem ze Kepek to Towj znajomy itp. Ale sam widzisz jakie sa jego odpowiedzi ...co do adminow. noo na forum sa same czyste przykałdy tego wszystkiego... ale zeby odrazu pisac ze jest czysty ?? no ja tego nie rozumiem..

ale fakt, fakt widac ze sa jakies zastrzezenia do Kolesia... lecz to on zlapal Kepka na wyzywaniu.
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005 20:58   

K@Cz@N napisał/a:
nooo Gepardzik...wiem ze Kepek to Towj znajomy itp. Ale sam widzisz jakie sa jego odpowiedzi ...co do adminow. noo na forum sa same czyste przykałdy tego wszystkiego... ale zeby odrazu pisac ze jest czysty ?? no ja tego nie rozumiem..

ale fakt, fakt widac ze sa jakies zastrzezenia do Kolesia... lecz to on zlapal Kepka na wyzywaniu.


nie mam co robic tylko bede nagrywac... jakiegos admina ;-| ogarnij... troche gram 4fun , czituje 4fun ...

Niestety nie bede kablowal .. jak bym chcial to troche by sie kazdemu nazbieralo ale po co jak to tylko gra ? :rotfl:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.