CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Skargi na niektórych adminów
Autor Wiadomość
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:02   Skargi na niektórych adminów

Siema, składam skarge na niektórych adminów, ponieważ zrobili się ortodoksyjni, "wyszczekani" - odzywki do kogoś, dają kicki za free (Vortex^^), chodzi o to, że ja grałem spadłem na aztecu z mostku z kolesiem i zabił nas, mówie przez mikrofon: "jak kryłeś? kurde" - i za to kicka? To już lekka przesada VorteX^^, jak widze to coraz gorsze "hamstwo" panuje na serwerze, a niektórzy admini nic nie robią, bo im się nie chce. Teraz napewno każdy powie, że piNwin^ znów ma jakieś fanaberie. Jak będziecie na każdego zwracaćtak uwage to życze powodzenia. A VorteX^^ ściemniał mi jeszcze, że powiedziałem "kur..", chociaż tego nie pwoiedziałem, bo nie błuźnie na TP, nie raz na CW jak jestem zdenerwowany, ale mnei bardzo dziwi, jakie "hamstwo" jest na serwerze, niektórzy kulturka, a niektórzy n/c.

Proszę o zrobienie coś z tym. Jak ktoś mówi prawde to dostaje warn'a lub "paternoster", niektórzy admini mają fanaberie, a zwłaszcza VorteX^^, który mówi do mnie beznadziejene teksty np. "Hahahahaha, pinwin nie będzie miał kase na runde" - a co Cię to obchodzi? Moją sprawa. Tylko dziwne to jest, że mnie sie uczepuje. Niektórzy admini spoko, bez odzywek tak jak: nappy (0%), nowik (5%, odbije mu nieraz).

Napewno polecą commenty negatywne na mnie. Proszę o zrobienie coś z tym. A jak nie ma adma na serwie to sąnie samowite odzywki, rasze, bluźnierstwa.
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:11   

no to mamy 2 skarge na Vortex-a .... i co zrobimy z nim :> ??
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:12   Re: Skargi na niektórych adminów

piNwin^ napisał/a:
Siema, składam skarge na niektórych adminów, ponieważ zrobili się ortodoksyjni, "wyszczekani" - odzywki do kogoś, dają kicki za free (Vortex^^), chodzi o to, że ja grałem spadłem na aztecu z mostku z kolesiem i zabił nas, mówie przez mikrofon: "jak kryłeś? kurde" - i za to kicka? To już lekka przesada VorteX^^, jak widze to coraz gorsze "hamstwo" panuje na serwerze, a niektórzy admini nic nie robią, bo im się nie chce. Teraz napewno każdy powie, że piNwin^ znów ma jakieś fanaberie. Jak będziecie na każdego zwracaćtak uwage to życze powodzenia. A VorteX^^ ściemniał mi jeszcze, że powiedziałem "kur..", chociaż tego nie pwoiedziałem, bo nie błuźnie na TP, nie raz na CW jak jestem zdenerwowany, ale mnei bardzo dziwi, jakie "hamstwo" jest na serwerze, niektórzy kulturka, a niektórzy n/c.

Proszę o zrobienie coś z tym. Jak ktoś mówi prawde to dostaje warn'a lub "paternoster", niektórzy admini mają fanaberie, a zwłaszcza VorteX^^, który mówi do mnie beznadziejene teksty np. "Hahahahaha, pinwin nie będzie miał kase na runde" - a co Cię to obchodzi? Moją sprawa. Tylko dziwne to jest, że mnie sie uczepuje. Niektórzy admini spoko, bez odzywek tak jak: nappy (0%), nowik (5%, odbije mu nieraz).

Napewno polecą commenty negatywne na mnie. Proszę o zrobienie coś z tym. A jak nie ma adma na serwie to sąnie samowite odzywki, rasze, bluźnierstwa.


pinwin chyba nie rozumie za co dostal kick. powiedzial przez mik: kur\/\/a ale zj3b4l3m
i za to dostales kick
wracasz i sie pytasz: za co?
ja odpowiadam: za darmo (>bo oplat nie biore<) i pisze ze za bluzgi. a ten swoje ze nic nie mowil itp idt.

dalem mu kick za przeklinanie i ode mnie EOT

mowisz ze przeszkadza ci ze napisalem ze za przeklinanie w say_team masz 4k mniej? straszne :E

ad.2 mowisz ze na serwie przeklinaja? to prawda. ale ja nie moge byc w 2 teamach jednoczesnie.
a jak sie to dzieje w teamie - nie zawsze jestem martwy.

czyli podsumowujac: za to ze bluzgasz mam cie nie kikowac ani nikogo innego? spox :papa2:

fanaberie? n/c

[ Dodano: Sob 16 Kwi, 2005 21:13 ]
K@Cz@N napisał/a:
no to mamy 2 skarge na Vortex-a .... i co zrobimy z nim :> ??


rozmnozyc :D
_________________
 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:22   Re: Skargi na niektórych adminów

VorteX^^ napisał/a:
piNwin^ napisał/a:
Siema, składam skarge na niektórych adminów, ponieważ zrobili się ortodoksyjni, "wyszczekani" - odzywki do kogoś, dają kicki za free (Vortex^^), chodzi o to, że ja grałem spadłem na aztecu z mostku z kolesiem i zabił nas, mówie przez mikrofon: "jak kryłeś? kurde" - i za to kicka? To już lekka przesada VorteX^^, jak widze to coraz gorsze "hamstwo" panuje na serwerze, a niektórzy admini nic nie robią, bo im się nie chce. Teraz napewno każdy powie, że piNwin^ znów ma jakieś fanaberie. Jak będziecie na każdego zwracaćtak uwage to życze powodzenia. A VorteX^^ ściemniał mi jeszcze, że powiedziałem "kur..", chociaż tego nie pwoiedziałem, bo nie błuźnie na TP, nie raz na CW jak jestem zdenerwowany, ale mnei bardzo dziwi, jakie "hamstwo" jest na serwerze, niektórzy kulturka, a niektórzy n/c.

Proszę o zrobienie coś z tym. Jak ktoś mówi prawde to dostaje warn'a lub "paternoster", niektórzy admini mają fanaberie, a zwłaszcza VorteX^^, który mówi do mnie beznadziejene teksty np. "Hahahahaha, pinwin nie będzie miał kase na runde" - a co Cię to obchodzi? Moją sprawa. Tylko dziwne to jest, że mnie sie uczepuje. Niektórzy admini spoko, bez odzywek tak jak: nappy (0%), nowik (5%, odbije mu nieraz).

Napewno polecą commenty negatywne na mnie. Proszę o zrobienie coś z tym. A jak nie ma adma na serwie to sąnie samowite odzywki, rasze, bluźnierstwa.


pinwin chyba nie rozumie za co dostal kick. powiedzial przez mik: kur\/\/a ale zj3b4l3m
i za to dostales kick
wracasz i sie pytasz: za co?
ja odpowiadam: za darmo (>bo oplat nie biore<) i pisze ze za bluzgi. a ten swoje ze nic nie mowil itp idt.

dalem mu kick za przeklinanie i ode mnie EOT

mowisz ze przeszkadza ci ze napisalem ze za przeklinanie w say_team masz 4k mniej? straszne :E

ad.2 mowisz ze na serwie przeklinaja? to prawda. ale ja nie moge byc w 2 teamach jednoczesnie.
a jak sie to dzieje w teamie - nie zawsze jestem martwy.

czyli podsumowujac: za to ze bluzgasz mam cie nie kikowac ani nikogo innego? spox :papa2:

fanaberie? n/c

[ Dodano: Sob 16 Kwi, 2005 21:13 ]
K@Cz@N napisał/a:
no to mamy 2 skarge na Vortex-a .... i co zrobimy z nim :> ??


rozmnozyc :D

VorteX^^ ile można tobie tłumaczyć, że ja powiedziałem "jak kryłeś? kurde" - koleś spoad z mostu razem ze mną, więc nie wiem jakie pretensje, a to, że straciłem tyle kasy, to moja sprawa, a nie twoja, bo jak widze to są dwie skargi i radziłbym bym Ci to zmienić. Ktoś z teamu może to potwierdzić, chyba M@Xwell spadł ze mną z mostu i powiedziałem do niego "jak kryłeś", a do siebie "kurde", więc VorteX^^ słuchaj uchem, a nie brzuchem, bo to co ty wybirabiasz to już jest przesada i bosiora grasz ...
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:24   

Vortex o statsowaniu juz nie wspomne :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :E .
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:26   

pinwin a na mnie cos masz? :D
_________________

 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 20:42   

BuBeL napisał/a:
Vortex o statsowaniu juz nie wspomne :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :E .

Dokładnie, korzystał ze swoich przywilejów i przezucał się do drużyny wygrywającej :|

ice napisał/a:
pinwin a na mnie cos masz?

Nie, bo ty mi nic nie zrobiłeś i jesteś fajny :]
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2005 21:10   

A gdzie jest demo/screen/data? Chyba zasady skarg są jasne :>

Komentowanie tego, że ktoś stracił kase za przeklinanie nie jest zabronione :>
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 08:23   

pinwin POWODZENIA ^^ :hahaha: :E wyluzuj troche z tymi skargami za kicki bo jak ja bym mial zakladac nowy temat ZE kicka dostalem ^^ tooooo forum by zwieche zaliczylo od postow:P ja tam gram czesto i jakos i nic nie mam do vortex a zreszta do kazdego admina mozna sie doczepic !! !!!! ^^


A tak przy okazji to JEDNO MNIE denwrwuje STATSIARSTWO niektorych adminow niedojze ze sa teamy 8//4 to jeszcze nikt nie pomoze drozynie przegrywajacej >>>>a admin powinien bez pytania wyrownywac teamy transferowac graczy tak by teamy byly rowne CO DO SKILLa a nie 8/8 a wyniki 16/2 i wszyscy w ct staty wala i sie ciesza boze jaki JA jestem pro gracz .i najgorsze co moze byc wiekszosc idzie tam gdzie lepiej czyli italy TERRO bo fajnie sie kampi z awp i inne mapy :/WIEC ja bym prosil aby admini zaczeli troche zwracac na to uwage THX :) ))))))) :lol:
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 09:19   

pinwin, ja sie przerzucam dla jaj bo sam siebie przezucic nie moge :)
czasem latach po druzynach latam zeby atrzec czy sie grzecznie zachowuja ;)


ok bse bede cie zawsze przerzucal do przegrywajacych :D
i nie bede statsowal tylko "cwiczyl DGL" w druzynie przegrywajacej :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.