CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
007
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2005 21:01   

no wlasnie zonk bo DB007 to kóltóralny czlowiek :D
_________________
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2005 21:13   

Dobrze. Już jest ok. Już sobie odpocząłem po ciężkiej pracy. Odpisuję teraz na spokojnie. Tofik, przede wszystkim od dawna nie gram na niku 007 tylko 'oo7' lub DzejmsBlond 'oo7', po drugie jak napisałem wcześniej byłem w pracy, po trzecie szkolili mnie Akira i Nowik (Admin Bydzi), po czwarte poczytaj sobie moje posty a zauważysz, że jestem wielkim przeciwnikiem wszelkiego łamania regulaminów (obu) itd.
Reasumując, moim zdaniem zbyt pochopnie podjąłeś decyzję o napisaniu owego postu. Wiadomo, że nick można sobie wpisać jaki się chce np. Tofik 007 - ciekawe czy to gra Tofik czy może 'oo7' - i raszować do czasu jak się dostania np. bana od jakiegoś admina. Lecz nadal nie wiadomo kogo tu oczernić na forum. Obu, jednego czy drugiego. Zawsze o ile mi wiadomo jeżeli się kogoś oskarża (w prawdziwym sądzie czy tutaj) powinny być jakieś dowody, świadkowie itp. Tutaj owego moim zdaniem zabrakło. Jednocześnie mam nadzieję, że nie jest to zemsta za coś o czym nie wiem. Obaj jesteśmy ludzmi, każdy się może pomylić. Dlatego ja Tobie wybaczam tę pomyłkę.

P.S.
Napiszę posta, aby zmieniono mi nick na forum na DzejmsBlond 'oo7'. Może wtedy uniknę takich pomyłek. Aha. Jeszcze jedno. Nick zmieniłem ponieważ zauważyłem, że wielu graczy używa dopisku 007 i dlatego ja mam 'oo7'. I NIGDY NIE GRAM NA INNYCH NICKACH!
:papa2: :D
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2005 21:32   

DzB'oo7' , jak chcesz, to mogę Ci za browara sprzedać nick. Zgłoszę się po browara po maturach.

Nick:

Double-O-Seven

Powinieneś wiedzieć co to znaczy i kto tak mówi :P
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2005 22:35   

Rany, ale ja napisalem ze zbanowalem kolesia o takim nicku, jak to miale napisac aby cie nie urazic, nie moja wina ze ludzie maja podobne nicki, ze to jest akuratnie zbiek okolicznosci, napisales ze to nie ty i spoko, ja mam tez czyste sumienie, bo napisalem, ze nastepnym razem zrobie tak a nie inaczej i moze ktos, kto przeczyta temat zastanowi sie nastepnym razem.



Proponuje klozet
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2005 07:55   

.:Solid_Snake:. napisał/a:


Double-O-Seven

Powinieneś wiedzieć co to znaczy i kto tak mówi :P


Wiem co to znaczy, ale nie wiem kto to mówi? :(
Możesz oświecić moją czuprynę rozczochraną. :rotfl2:
A nick już zmieniłem. Jak widać na mniej kontrowersyjny, ale dziękuję za propozycję.

Co do tematu to nie wnikajmy już w szczegóły, Bo jak to mówią "diabeł" tkwi w szczegółach. ;)
Jak klozet to "klozet".
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2005 13:06   

DzejmsBlond 'oo7' napisał/a:
Wiem co to znaczy, ale nie wiem kto to mówi? :(

No tak mówią wszyscy do James'a Bond'a w filmie. Po angielsku nie mówi się Zero-Zero-Seven, tylko double-o-seven, gdzie "o" się czyta "oł" czyli to jest literka a nie cyfra. O jak ogórek. :P
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2005 13:27   

Dzięki. Już teraz wszystko wiem. (Na ten temat. :D )
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.