CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z HDD na bydzi + zrzuta
Autor Wiadomość
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005 12:40   

Spoko! Muszę usprawiedliwić Nowika. Moja wina. Dopiero dzisiaj wpłacam mu na konto (hehe może wczśniej nie zasłużył - żart). Z jego konta wpłacimy 18 zł za nas trzech. :faja:
_________________

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005 14:11   

Dziś poszło 10 zeta :D pocztą jak tak dalej pójdzie to może jeszcze ram dokupicie :rotfl2:
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Maj, 2005 18:35   

Wpłacili: Roso, Vortex, Tomasz P., Kaczan, Piotr Ż.(10zł) , LiqS + ciastek wysłał pocztą

Piszcie w tytule przelewu swój nick.
 
enc'us
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Maj, 2005 18:45   

ta dyszke to ja wyslalem :faja:
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005 20:29   

LiqS napisał/a:
Wpłacili: Roso, Vortex, Tomasz P., Kaczan, Piotr Ż.(10zł) , LiqS + ciastek wysłał pocztą

Piszcie w tytule przelewu swój nick.

OK, jeszcze tylko 007 zrobi masterski przelew i można kupować.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 19 Maj, 2005 08:24   

SKANDAL. Żeby mBank dał taką plamę.
Nowik założył konto w mBanku tydzień temu (data założenia na ich stronie po zalogowaniu). Wyglądało na to, że konto działa i jest w pełni aktywne. Wpłaciłem mu pieniądze i cierpliwie czekamy, aż pojawią się na koncie, żeby wpłacić na HDD. Aż tu wczoraj dzwoni pani z mBanku, że nie ma kserokopii drugiej strony leg. szkolnej Nowika (nie wiem po co im ona?) i prosi o przesłanie mailem skanu. No OK, tylko zapomniała pionformować nas o tym, że konto jest nieaktywne o czym się dowiedziałem dopiero jak pieniądze wróciły do mnie z powrotem na moje konto. Dzwonię do nich z pretensjami, dlaczego nie ma na stronie prostej informacji, że konto jeste nieaktywne, a pani na to, że bla bla bla... Wiecie , że raczej nie przeklinam, ale naprawdę się wkur...zyłem. Żeby w dobie komputerowych systemów 64 bitowych i kiedy ludzkość zwiedza przestrzeń kosmiczną nie można było umieścić prostej linijki tekstu na stronie internetowej:
KONTO NIEAKTYWNE
;/
P.S.
U mnie słowo droższe od pieniędzy. Kasa na HDD napewno będzie 18zł + odsetki. :hahaha:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dzejms Czw 19 Maj, 2005 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Maj, 2005 11:20   

spoko jeśli treba to tesh sie dozuce w sobote wpłace kase na wasze konto, bo fusiony to spox serwerki :D
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 10:04   

Możecie wierzyć lub nie, ale życzę powodzenia wszystkim chętnym do szybkiego zarejestrowania się w mBanku. Konto Nowika nadal jest nieaktywne bo.... teraz adres na jakimś dokumencie rejestracyjnym nie zgadza się z adresem zamieszkania. Ok. Zrozumiałbym, ale takiego dokumentu wcale nie dostaliśmy do wypełnienia!!
No więc po ściągnięciu dokumentu z inernetu i prawidłowym wypełnieniu, wysłaliśmy go 10 dni temu. No i niestety Pani w infolinii informuje, że trzeba cierpliwie czekać. Taaak, tylko ja już nie bardzo wiem na co... ;[ ;[ ;[ ;[ ;[

W związku z tym, tak jak obiecałem, chciałbym w końcu wysłać te pieniądze na HDD ze swojego konta, ale LiqS wykasował swoje posty i sytuacja stała się trochę niejasna. Proszę (myślę, że nie tylko ja) o info co i jak dalej z tym HDD. ??
_________________

 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 10:10   

Ja z kontem problemu nie miałem takiego mam jednak inny, karty sie doczekać nie mogę już 3 miesiac ;[
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 10:27   

Tak to jest jak ma się za dużo klientów. Po prostu mają już burdel. Przeglądałem ostatnio rankingi internetowych banków i oni mają ich tyle ile wszyscy pozostali (mniej więcej). :wow:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.