CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
prośba o admina na bydzi 1 // _rOsO_
Autor Wiadomość
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Sob 28 Maj, 2005 15:37   prośba o admina na bydzi 1 // _rOsO_

-imie Krzysiek
-nick _rOsO_
-klan [SWR*]
-gg 2510591
-wiek roczniko 25
-mail haoss@tlen.pl
-steam id STEAM_0:0:2609426
-TONET już nie istnieje ( 1.5 wtedy mow^I_rOsO_ ) posiadam na swoim odpalanym tylko na meczyki 2 vs 2 ;-) ( AMX, AdminMod, ClanMod obsługa ), Bydzia CW

A teraz podsumowanie...
Chciał bym być adminem na bydzi ponieważ tam gram dosyć często ( jak na moje obowiazki: praca, studia, narzeczona ). Chciałbym poprostu pilnować porzadku, często gdy sie odezwe i powiem STARY NIE RASZUJ w odpowiedzi słyszę a co ty admin jesteś, albo adma nie ma mozna raszować itd.
Dam kicka tym, którzy na to zasługują i pochwalę tych którzy są OKi. Pomogę zawsze w razie potrzeby o czym mam nadzieje już się przekonaliście. Zawsze można na mnie liczyć. Jestem uczciwym, pieknym i skromnym człowiekiem Papa 2

Kiedy gram: pn-pt 20:30 do 1:30 później ide spać bo rano do pracy. ( dane w przyblizeniu )
pt-nd 21:30 do 5:30 bo dopiero w poniedziałek do pracy Rotfl2 ( dane w przyblizeniu )
Nie powiem jak wiekszość, że chce adma bo jak ja gram to nikogo nie ma z adminów bo był kłamał są i to często . Jednak również często nie ma...

Jest to prośba przeniesiona z poczatku maja wtedy LiqS napisał zebym napisał tą prośbę jak mnie poznacie, i tak właśnie robię.
Jak na pewno wiecie mam również prośbe na war3 ta wiec jest drugą, ktoś zapyta dlaczego?? Dlatego, iż poza tym ze War jest dla mnie świetną rozrywką to często wolę pograć normalnie trzymać sie blisko ziemi ( działa to w obydwie strony ). Śpieszę od razu odpowiedzieć, że bede jednakowo dbał o swoje obowiazki na obu tych serwerach. Nie mam zamiaru zaniedbywać nikogo i niczego. Zawsze można napisać do mnie na gg czy Xfire odpowiadam natychmiast ( no chyba, ze akurat czytam gazete w k.... w ustronnym miejscu ).
Zależy mi na tej funcji bardzo na obu tych serwerach Panowie, chce być za coś odpowiedzialny.

To wy decydujecie

pozdrawiam

_rOsO_
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Sob 28 Maj, 2005 15:54   

Roso mysle ze za wczesnie, jeszcze nawet nie dostales odpowiedzi na sulku 2 (war3) :chytrus: ;] .
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Maj, 2005 15:55   

Chyba przesadzasz, tak mi sie wydaje nie dostales odpowiedzi na jedna prosbe, a juz skladasz nastepna, zdecydowane nie !!
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Sob 28 Maj, 2005 16:10   

Możliwe, że macie racje jeszce nie ma odpowiedzi na war3 i nie wiem kiedy będzie. Moze to źle starać się o admina na dwóch serwerach jednocześnie. Jednak już posta napisałem i tak zostanie. Nie zmienia to nic w tym, iż zalezy mi na tych adminach. Powstał kolejny serwer i uważam, że kolejni admini są potrzbni.

Spodziewałem się opini na nie za czas dwóch naraz, i liczę się z konsenkwencjami. Na nikogo się nie obraze jak napisze NIE, a tym bardziej jak napisze TAK ;)

pozdrawiam

_rOsO_
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
Ostatnio zmieniony przez _rOsO_ Sob 28 Maj, 2005 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Maj, 2005 16:20   

noooo nie !! ... no co wy... az tak szybko :/
spokojnie.. jeszcze musisz czekac...
 
Bartkowski


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Maj, 2005 12:46   

poczekaj na tamta druga prosbe a jesli chodzi o ta na tak ale poczekaj ;)
_________________
!?
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:50   

Dzięki za odpowiedź, jak najbardziej poczekam, zgłosiłem tutaj swoją kandydaturę oraz na war3. Na obu zależy mi bardzo, jednak serwer z war3 traktuje troszkę jak swoje dziecko :* .
Oczywiście czekam z niecierpliwością na H@ co do ich decyzji, tak swoja droga to ciekawe ile się czeka ;)

pozdrawiam

_rOsO_
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:45   

Rzadko wypowiadam się w tematach poparcia wniosków graczy o admina, ale przypadek ( :x ) _rOsO_ myślę, że jest szczególny. Jak pewnie większość zauwazyła w pełni orientuje się w temacie CS-a itp. Dużo gra - a pewnie o to chodzi. Pełna kultura w zachowaniu. No i moim zdaniem najważniejsza zaleta to taka, że na Bydzi mało grają admini starsi wiekiem, którzy np. na Sulku wprowadzają spokojną atmosferę, której brakuje moim zdaniem młodszym wiekiem adminom. Ostatnio zdarzyło mi się grać na Bydzi i niestety nie było adminów. A jak nie ma kota to wiadomo, myszy grasują. Grał również _rOsO_ . Gra on do późnych godzin, na co (i dobrze) młodszym adminom nie pozwalają pewnie rodzice (np. Nowik). Reasumując. Jestem na TAK. ;)
_________________

 
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 14:07   

ja tez jestem na TAK
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 03 Cze, 2005 00:36   

Przyjęty. Do mnie na gg lub PW.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.