CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Od kiedy gramy aimy na bydzi !?
Autor Wiadomość
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 10:17   

nie daje rady napisz jeszcze protest do Prezydenta, powinno sie zrobic cos z tym :hahaha:
 
domaz



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Pizdusiowo
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 11:01   

hahahah. Jak wrzucal te mape to wiedzialem ze zaraz jakis temat na 4um sie pojawi. Sid zloozuj nie ma sensu sie o tkai bzdet klocic
_________________

 
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 11:13   

Kara musi byc ! Zabrac wszystkim adminy i rozdaz na podworku wtedy bedzie porzadek. :hahaha:
To bedzie ład jak nigdy.

ljm chcesz admina? ok zajze do piaskownicy tylko napiszkiedy bedziesz :hahaha: :hahaha:
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 11:56   

Vortex zawsze taki regulaminowy a poztym bardzo lubi wytykać błedy innym, a tu ci jak sie wytknie błąd to wyluzuj od razu.
A ty Vortex przejzyj dokładnie forum adminów a szczegulnie słowa Geparda na temat zminiena map
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:04   

OJjeejuuu lludzie o-O Vorek dobrze zrobił. Właśnie ten punkt regulaminu mnie najbardziej "boli" - i przez to także nie prosze o flage vota/zmiany mapy. Jeżeli 'lud' domaga się określonej mapy - to admin powinien na nią zmienić...

Takie moje zdanie.



Btw - wnosze także o zmiane regulaminu, w której będzie zezwolenie na zmiane na dowolną mape TYLKO PRZEZ VOTE'a. Oczywiście na flage trzeba sobie odpowiednio wcześniej zasłużyć.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
shch0ta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:07   

a ja sie przevoteuje taka mape to potem mapcycle jest norlamnie dalej?
_________________
Zawsze ktoś pobiegnie w prawo... ;)
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:09   

bUq napisał/a:
Kara musi byc ! Zabrac wszystkim adminy i rozdaz na podworku wtedy bedzie porzadek. :hahaha:
To bedzie ład jak nigdy.

ljm chcesz admina? ok zajze do piaskownicy tylko napiszkiedy bedziesz :hahaha: :hahaha:



Gdybys nie wiedzial, to ljm mial adma, duzo wczesniej od Ciebie, zreszta jeszcze pewnie nie wiedziales co to cs :hahaha: I daj sobie na luz, bo mi sie slabo robi czytajac Twoje posty, od kiedy masz admina
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:21   

Tak po zmianie mapy mapcykl leci dalej, zmienia się po czasie na kolejną.
Co do zmian map to nie może być sytuacji, że mapa leci 80 razy z rzędu ( samowolka adminowska ) :/ dlatego zmiana przez Vota jeśli Lud chce wydaje się byc ciekawą propozycją ( nie że admin lubi azteca i wrzuca go cały dzień, potem tydzień i rok bez przerwy ), jednak nie ja jestem tu od takich ustaleń.
Ale przy szczególnie nielubianym next można by dawać vota na prośbę Graczy, np. next to aztec, więc Vot jest taki:

1.de_aztec
2.de_inferno
3.de_cośtam
daje to również możliwosć wyboru nexta w głosowaniu dla tych którzy jednak go chcą grać.

... Jakie jest wasze zdanie ??
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:35   

Właśnie to napisałem rosół ;) Ale to chyba trzeba napisać osobne 'podanie' - zaraz się tym zajme ;)
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
Ostatnio zmieniony przez nappy Czw 11 Sie, 2005 12:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005 12:43   

nappy napisał/a:
OJjeejuuu lludzie o-O Vorek dobrze zrobił. Właśnie ten punkt regulaminu mnie najbardziej "boli" - i przez to także nie prosze o flage vota/zmiany mapy. Jeżeli 'lud' domaga się określonej mapy - to admin powinien na nią zmienić...

Takie moje zdanie.



Btw - wnosze także o zmiane regulaminu, w której będzie zezwolenie na zmiane na dowolną mape TYLKO PRZEZ VOTE'a. Oczywiście na flage trzeba sobie odpowiednio wcześniej zasłużyć.


A możesz przytoczyć ten punkt regulaminu. :hahaha:
Tak to bywa jak się nie czyta regulaminów.
A tak wogóle to patrz tu
W związku z powyzszym Vortex nie złamał regulaminu.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.