CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Śro 18 Paź, 2006 18:47
Apel do Graczy
Autor Wiadomość
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 17 Sie, 2005 18:40   

No i bardzo dobrze powiedziane. A sprawa bycia uznanym za donosiciela jest prosta. Nie jest donosicielem ten kto chce by serwer był czysty, żeby ludzie nauczyli się czytać zasady miejsca gdzie będą grali. .

PS. Dzieki za pozdrowienia Vorek :lol:
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
 
 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Sie, 2005 09:57   

Cytat:
ehh ale wiesz do ludzi nie dociera nawet jak sie pisze do nich kto raszowal bo nie sa w stanie powiedziec

Rozmowa między mną a jednym typem przez mikro:
Gościu: On raszował! Ten **** pajac znowy raszuje!
Ja: Kto? Gdzie? Jak? ... I słowa przy okazji...
Gość: No ten, statsiarz *****
Ja: Słowa!
Gośc: *** nie pouczaj mnie a kickuj lamera!

I w zasadzie się nikt nie dowiedział kto raszował, bo adminów dał typkowi kicka za słowa :D :D
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 18 Sie, 2005 12:38   

Yelonek napisał/a:
Cytat:
ehh ale wiesz do ludzi nie dociera nawet jak sie pisze do nich kto raszowal bo nie sa w stanie powiedziec

Rozmowa między mną a jednym typem przez mikro:
Gościu: On raszował! Ten **** pajac znowy raszuje!
Ja: Kto? Gdzie? Jak? ... I słowa przy okazji...
Gość: No ten, statsiarz *****
Ja: Słowa!
Gośc: *** nie pouczaj mnie a kickuj lamera!

I w zasadzie się nikt nie dowiedział kto raszował, bo adminów dał typkowi kicka za słowa :D :D



no lol :D to sie nadaje na ta stronke: http://bash.org.pl/top50 .... :D n/c :mrgreen: :D :hahaha: :faja: :rotfl:
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
saint


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 19:35   Apel do admow

a ja mam apel do czesci adminow (tych mlodszych -.- ;p ) zeby przestali sie bawic admin modem bo to naprawde wkurzajace jest jak @ slapuje kogos przez cala runde w nastepnych to samo... albo jak sobie czacik urzadzaja na srodku ekranu ze ja nei widze do kogo strzelam.

Najlepsze jest to ze jak zostala zwrocona im uwaga dzisiaj to kazali graczowi spadac z serwera jak mu sie nei podoba, ze jest wiele innych serwow do gry -.- N/c

Kiedys kiedy sulek byl oblegany a nie bydzia takie rzeczy nie zdazaly sie -.- wiec zastanowcie sie kogo wybieracie aby byl adminem....
pozdro elo555
_________________
| Athlon XP 1700+@2ghz| Abit NF7-S rev 2.0 | HAC-V81 X-Dream | Radeon9500@9700 :] | Caviar WD 800JB | 1GB Hynix B8J-d43 :] | Chieftec DX-01SLD | LEGIA
pozdrowienia dla pielgrzymow wiecznych...
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 20:53   

Sam to zauważyłem ostatnio bawicie się tym pisaniem a to przeszkadza .
Nie wypisywac głupot na admin czacie bo to denerwuje graczy
uważam że jeśli skargi się powtórzą to Solid wyciągnie konsekwencje
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 20:56   

no fakt nie wiem co ludzi bawia ankiety typu ban nowik (pozdro dla ... :D :mrgreen: no wlasnie) albo jakies pisane texty typu ja mam fajniejszy kolor niz ty rozumiem troche sie pobawic ale to co czasami sie dzieje to jest jednak przesada dlatego ... oraz ... opanujcie sie :D Ci admini wiedza o kim mowa :D
_________________

 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 21:06   

Dzisiaj mnie SiD chcial wywalic z bydzi... za to ze ja i 3/4 Ct chcielismy zucic jak najwiecej smokow na dluga i bedz do gory... Ale jemu to nie odpowiadalo bo ma malo fps'ow i chcial wywali nas "kopiac" ... BUEHEHE umarlem z tego... Co ja mam powidziec przy 3 smokach mam 4.6 fps , po za tym bylo bardzo mila ogolnie beczka z Popa i Slepej Babci.. A i Adi z Karolom tez dawali czadu :D :D:D


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________

 
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 21:08   

ljm napisał/a:
Dzisiaj mnie SiD chcial wywalic z bydzi... za to ze ja i 3/4 Ct chcielismy zucic jak najwiecej smokow na dluga i bedz do gory... Ale jemu to nie odpowiadalo bo ma malo fps'ow i chcial wywali nas "kopiac" ... BUEHEHE umarlem z tego... Co ja mam powidziec przy 3 smokach mam 4.6 fps , po za tym bylo bardzo mila ogolnie beczka z Popa i Slepej Babci.. A i Adi z Karolom tez dawali czadu :D :D:D


:hahaha: :hahaha: :hahaha:


nie chodziło o zucanie smoke na długą sam wiesz i nie przekrecaj faktów ok, chodziło o zucanie bezsensownych smoke na respie i wokoło niego, bo niby po co te smoke co ?? ;[
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 22:31   

tylko ze potem to juz plules sie wszedzie :] .... a smoki tak o lubie sobie wydawac kasiore na smoki... ;] zawsze jestem zbyt bogaty w csku i musze sie jakos rozerwac ... wiec zucam smoki jo? zabronisz mi :> :D :D ? pozdrowiam ;>
_________________

 
 
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 25 Sie, 2005 22:33   

jak dobrze ze niepisze na adminseyu glupot i niemam flagi ban bo byloby na mnie :hahaha:
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.