CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Wto 14 Sie, 2007 14:40
skargi i zażalenia
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2005 22:22   skargi i zażalenia

Chcialbym zglosic iz w ostatnim czasie nie moge grac w kontera, poniewaz net mi na to nie pozwala :/ bylo dobrze ale kolesie z netgate (ta smiezsna osiedlowa siec) zaczeli sie bawic i mysla ze im wszysztko wolno :/ pomozcie mi prosze i przyjedzicie do klodzko z :banan: 'ami albo i innym ciezkimi przedmiotami i odwiedzimy razem ng (netgate)... trzeba nauczyc panow troche kultury i kulturalnie z nimi porozmawiac. Mysle ze razem zdzialamy duzo wiecej niz ja sam w pojednynke...

...nie moc bedzie z wami... i :banan: 'ami...
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
esio W.



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 1
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2005 23:05   

[ ` ]
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2005 23:06   

klodzko? a nie lepiej poczekac na powodz? :D
_________________
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2005 23:25   

powidz to nie wiadomo kiedy bedzei a ja musze grac :rotfl2: :rotfl2: :banan: :banan: :banan:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2005 00:05   

ale takl czy siak zanim by 'kochane' ng zalalo to by w katowicach mielibysmy plaze:P nie ma co liczyc na takie rozwiazanie...

ja sie ciesze ze udalo mi sie namoic rodzicow na neo... uf... mniejsze zlo :P

ja psc moge ci pomoc:) tko wpadnij czy cos.. to wezmiemy bace (moj piesek... a raczej dosc sporych rozmiwarow niedzwiadek ;) ) i sie przejdziemy gdzie trzeba... przeciez to niedaleko:P

siatek :D

zostawcie wy te banany w spokoju!!!
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2005 15:45   

dzieki siatek :* wiedzialem ze na tobie zawsze moge polegac :lol:
no to bierzemy bacusia i sie przejdzeimy to tego shitgate'u :twisted: :twisted: :twisted:
:banan: :banan: :banan:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2005 18:05   

hehehe... ok :D ::Dp :D
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
enc'us
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Wrz, 2005 08:20   

Psychic ja ci napocieszenie powiem ze u mnie w sieci osiedlowej jest znacznie gorzej. No niby w contera grac moge i mam pingi swietne :P
Ale co z tego skoro caly lan podzeilili nam na strefy (Czyli mowiac prostym jezykiem rozwalili)
W zadne gierki nie mozesz pograc na lanie z kologa z bloku obok, to samo dotyczy wysylania plikow, a raczej niemozliwosci wyslania [mowa chocby o dc].
Na domiar zlego w zycie od 1 pazdziernika wchodzi nowy cennik z tytulem w tle "przyspieszamy":
download/upload
256/128
512/128
1024/128
2048/256
Tylko ja tego przyspieszenia niby nie dostrzegam gdzie upload jest 10-krotnie mniejszy niz download. Przeciez to oznacza smierc kliniczna na torentach i emule.
Reasumujac sadze ze banany tu nic nie pomoga firma uwaza sie za monopoliste na rynku (czyt. na osiedlu). Na domiar zlego od szefow firmy mozna uslyszec taki tekst jak cos ci sie nie podoba to wypier****j.
Taki juz los polskiego czlowieka ;(
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2005 11:58   

ence... to ty masz naprawde dobra siec... w szitgacie jest jescze gorzej.. ciesz sie czym masz:P w ng niby lan jest... ale ping jest kosmicznie duzy (ok 6k)... moim zdaniem masz lepiej.... duzooooo lepiej....
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2005 13:04   

ja mam lana na DSL 1 mega i wszystko gra :) pingi dobre, cena...35 zł, przy sciaganiu ze stron jakis plikow predkosc koło 200 kb/s :D nienarzekam :P
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.