CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o admina// IrYs
Autor Wiadomość
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 05:13   

na TAK
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 09:17   

Prawdę powiedziawszy nie gram na tym serwerze i może nie powinno mnie to interesować, ale jestem na NIE, ponieważ podpadłeś mi kiedyś i nawet nie potrafiłeś przyznać się do błędu, a wręcz kozaczyłeś wtedy. Słowo "przepraszam" jest Tobie po prostu obce.
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 12:55   

Przeprosiłem Cie, moze tego nie zauwazyles, nie mam zamiaru tego wywlekac, ani Ci sie tlumaczyc, gdyż nie mam obowiązku pamietać Twojego nicka po Steam ID, nie sądzisz? grales wtedy na faq, serv byl pełny, a Ty siedziales na spect...wiec dawalem kicka, za blokowanie serva...mogleś na samym poczatku napisac ze to Ty, wtedy NAPEWNO bym Cie nie wyrzucil, bo przeciez admin admina nie moze wywalic, pomyslales nad tym?
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Pon 14 Lis, 2005 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 13:04   

Jako, że nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, znam IrYs-a i kolegów z jego klanu, jestem na tak. I samych sukcesów życzę
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
yello



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 13:41   

na Tak wiadomo dlaczego ... :]
_________________
Play hard... Go pro... :]
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 13:47   

IrYs napisał/a:
Przeprosiłem Cie, moze tego nie zauwazyles, nie mam zamiaru tego wywlekac, ani Ci sie tlumaczyc, gdyż nie mam obowiązku pamietać Twojego nicka po Steam ID, nie sądzisz? grales wtedy na faq, serv byl pełny, a Ty siedziales na spect...wiec dawalem kicka, za blokowanie serva...mogleś na samym poczatku napisac ze to Ty, wtedy NAPEWNO bym Cie nie wyrzucil, bo przeciez admin admina nie moze wywalic, pomyslales nad tym?

Zaprzeczasz sam sobie, bo jednak się tłumaczysz. Szkoda, że już w tym wieku masz sklerozę. Nie będę Tobie już przypominał jak było naprawdę. (Starsi gracze z Sulka wiedzą, że jestem w tym dobry. :lol: ) Chodziło mi wtedy tylko o jedno takie magiczne słowo, a które nie padło wtedy. To słowo to PRZEPRASZAM. I nie wcisakj mi, że mnie wtedy przeprosiłeś. OK!
END
_________________

 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 15:35   

nie miejsce i nie pora do wywlekania takich rzeczy dzejms.... mozecie napisa coboje do bravo albo napisz osobny teamta w hajd parku czy cos... wystarczylo napisac "nie" i byloby po sprawie... a ty jakies halo z przeprosinami robisz...
~dalej na tak
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
domaz



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Pizdusiowo
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 15:45   

Na Tak.



PS. Napiszcie do Ziarna :banan: :banan:
_________________

 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 16:25   

tak tak mój irysku
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 17:23   

A więc sytuacja jest 4 me prosta:
1. Admin nie powinien wchodzic na fake nicku tak?:>
2. Admin ma slota tak?:>
3. Wiec admin nie blokuje wejscia na server tak?:>

ad2 i ad3 Kto ma slota moze wejsc kiedy chce, wiec po co slotowcy siedza na spekcie skoro moga wejsc o kazdym czasie?:)

a co do slowa przepraszam to chyba osoba ktora blokowala wejscie na server powinna przeprosic wszystkich tych zwyklych graczy ktorzy nie mogli sie przez ta osobe wbic i pograc spokojnie:> no i admina ktoory moosial go kicknac za fatyge a nie robic awantury...


Niektorzy admini zapominaja ze server i Oni sa dla zwyklych graczy a nie zwykli gracze dla servera i adminow!! ta zasada ulega jakiemus dziwnemu znieksztalceniu przez ludzi ktorzy maja wladze...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.