CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o admina// IrYs
Autor Wiadomość
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 17:36   

:faja:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 17:44   

taka mala aluzja co do wypowiedzi dzejmsa... zachowujesz sie prawie jak PiS ROTFL wyciagasz brudy w najmniej odpowiedznich sytuacjach... podro...
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
yello



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 17:46   

Bląd o co ci chodzi ... znowu leczysz swoje rozdarte ego ?? probujesz naswietlic swoja osobe... ? przeposil cie wiec co ma jeszcze zrobic ... ? zaprosic cie do programu "wybacz mi" ?!? wyslac kwiaty na wskazany adres ... ? IrYs wyslij mu bombonierke to moze mu ulzy :/ albo kup mu nowy zimowy kombinezon w banana bedzie mogl sobie po polu pobiegac w sniezyce... :E

Blokowales slot na faqu , admin cie zkikowal, bo to nalezy do jego obowiazkow proste...

a teraz wszyscy razem PRZEEEPRAAASZAAAM


I'm banan... porostu banan :banan:
_________________
Play hard... Go pro... :]
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 19:01   

jak to czytam to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :hahaha: pozatym widze ze nie znacie calej sprawy :P ja wiem jak to bylo dokladnie i nie macie racji :P ale mi sie z wami klocic nie chce bo klotnie i tak do niczego nie porwadza...


BTW. make PiS not war :P
_________________

 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 19:04   

Sranie w banie!
A skąd wy mądrale wiecie jak było naprawdę?
Bo Irys to Wasz kolega?
Miało być "END", ale sami mnie do tego zmusiliście!
1. Nie wywlekałem brudów tylko wyjaśniłem dlaczego NIE, co po prostu wypada napisać z grzeczności.
2. Nie wchodziłem na fake nicku tylko już długo mam taki nick (nie zdradzę bo nie chcę go ujawniać) - spytajcie Solida czy mam inny adminowski nick i od kiedy go mam.
3. Blokowanie slota przeze mnie trwało wtedy między 30sek. a 1 minutę (tyle mniej więcej trwa przygotowanie votemapa, którego domagali się wtedy gracze (Irys nie ma Vota) i którego nie dokończyłem bo dostałem kicka od Irysa. Po czym po długiej dyskusji i wielkich bólach na adminowskim Amx-chacie przyznał się, że dał mi kicka bo długo siedziałem na spekcie (bzdura kompletna), a jeśli tak zrobił to wypadało przeprosić chyba za to. Tak jak wtedy wciskał mi "kit" to i teraz tu robi to samo Wam.
4 Cytat z regulaminu adminów "5. Admini nie karają się nawzajem za nie przestrzeganie regulaminów. Jeżeli jeden admin widzi przewiniene drugiego to upomina go, pyta o wyjaśnienie na amx_chat lub pisze o tym na forum adminów."

A to dla tych obrońców uciśnionych - (Cosmata, Siatkarz i yello) jeszcze raz Nie wywlekałem brudów tylko wyjaśniłem dlaczego NIE, co po prostu wypada napisać z grzeczności. To Irys pierwszy opisał szczególy tamtego zajścia.

Jeśli nadal nie kapujecie OCB to współczuję Wam.
_________________

 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 19:11   

Cosmata napisał/a:
A więc sytuacja jest 4 me prosta:
1. Admin nie powinien wchodzic na fake nicku tak?:>
2. Admin ma slota tak?:>
3. Wiec admin nie blokuje wejscia na server tak?:>

ad2 i ad3 Kto ma slota moze wejsc kiedy chce, wiec po co slotowcy siedza na spekcie skoro moga wejsc o kazdym czasie?:)

a co do slowa przepraszam to chyba osoba ktora blokowala wejscie na server powinna przeprosic wszystkich tych zwyklych graczy ktorzy nie mogli sie przez ta osobe wbic i pograc spokojnie:> no i admina ktoory moosial go kicknac za fatyge a nie robic awantury...


Niektorzy admini zapominaja ze server i Oni sa dla zwyklych graczy a nie zwykli gracze dla servera i adminow!! ta zasada ulega jakiemus dziwnemu znieksztalceniu przez ludzi ktorzy maja wladze...


ad. 1 Admin nie powinien wchodzic na faku? lol :E a kto tego zabrania^^
ad. 2 O ile mi wiadomo to nie kazdy admin ma od razu slota :P moge sie mylic...
ad. 3 Skad wiesz ile Dzejms siedzial na spekcie? Jak ktos na 1 runde wejdzie na spekta to od razu bys kikowal?
ad ad2 i ad3 Widzisz niestety az tak dobrze tutaj nie ma :rotfl: (ciekawe czy sam wpadniesz dlaczego :x )
_________________
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 19:54   

dobra skaczcie ta telenowele :P
juz nie wiem i co chodzi i tak...ale dalej na tak :P
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 20:49   

boshe z prosby o adma zrobily sie rozmowy w tloku // moze niech Solid podejmie w koncu decyzje i klozet temat a jak chcecie sie dociekac prawdy to zapraszam na OffTopic // takie jest moje zdanie :P
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005 22:47   

uszanuje wiek i nie bed ekomentowal... EOT
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 14:01   

Sprawe z Dzejmsem wyjaśniliśmy na priv i już wszystko jest ok ... :)
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Wto 15 Lis, 2005 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.