CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o admina// IrYs
Autor Wiadomość
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 14:18   

Potwierdzam. :D


P.S.
A mieliście nadzieję na kolejną aferę? :hahaha: Po prostu zrobiliśmy Was w jajeczko :banan:
_________________

 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 14:37   

lol...
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 15:40   

:faja:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 17:41   

Hm.. Akira Czyzbys nie zauwazyl ze ja jestem KOBIETA?:))

ps. Fajne anime o tym tytule;]
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 17:45   

NAPPY or SOLID do dzieła kasowac posty!! Zrobiliscie z prośby chłopaka jeden wielki Off-topic !! Rozdać warny i skończy sie zaśmiecanie !!
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 17:59   

aa jeszcze jedna sprawa:

akira: kazdy admin ma slota,

-jesli chodzi o fake nicki to nie bez powodu admin na bydzi jest z tego co wiem przyznawany na nicka, raczej dlatego aby gracz mogl wiedziec kto jest adminem-inaczej admy bylyby rozdawane na steam_id, (nie chce oceniac tego kto je rozdaje bo to jego sprawa co i jak z serverem robi)

-kolejna sprawa hm.. wiesz adminowalam na 4 czy 5 serverach poczawszy od cs 1.5 konczywszy na 1.6 i uwierz mi ze jesli koles siedzi przez minute (A MA ADMINA I SLOTA)na spec'cie a widzisz ze ktos chce sie wbic to mozna kicknac nawet jesli admi siedzi tam i 15 sec bo uprawnienie do slota ma SWOJ CEL. Sama to stosowalam i jakos nikt nigdy nie mial zastrzezen ze ktos kogos kicknal nawet jak to byl admin czy zwykly gracz..pff

-a do tego ze tutaj latwo nie jest to juz nie moja broszka nikt nie mowil ze bedzie latwo !! :banan:
Ale nie zapominajmy ze admini i server JEST(SĄ) DLA ZWYKŁYCH GRACZY A NIE GRACZE DLA SERVERA I ADMINOW!!!

...EnD...

Pozdro 4 Misiaqi:)) :*

Teraz mozna kasowac:)))
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:14   

Cosmata - nie znasz reg. adminów, więc.... a z reszta co ja bede mówił...

Post chyba należy wyczyscić, bo wogóle jest nie na temat :/ miliard wypowiedzi :)
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:16   

wiesz roso znowu najwiecej maja do powiedzenia ci co najmniej wiedza na dany temat
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:42   

To te reguly sa az tak diametralnie różne od reguł na innych servach?:OO o boze nie wiedzialam:D

btw co maja reguły do faktów ze wszystko ma swój cel? SLOT ma swój CEL
ADMIN ma swój CEL
SPECTR ma swój CEL
FORUM ma swój CEL

Czy to az tak trudno zrozumiec? i nie wiedzialam ze trzeba przeczytac tony ZASAD JEDNEGO SERVA zeby miec pojecie o ZASADACH. Pozatym raczej mam wiecej DOSWIADCZENIA od was w ciagu 3 lat na ROZNYCH SERVERACH zeby sie na ten temat wypowiadac.

End dalsza dyskusja z wami jest bezsensowna...
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:47   

Cosmata napisał/a:
To te reguly sa az tak diametralnie różne od reguł na innych servach?:OO o boze nie wiedzialam:D

btw co maja reguły do faktów ze wszystko ma swój cel? SLOT ma swój CEL
ADMIN ma swój CEL
SPECTR ma swój CEL
FORUM ma swój CEL

Czy to az tak trudno zrozumiec? i nie wiedzialam ze trzeba przeczytac tony ZASAD JEDNEGO SERVA zeby miec pojecie o ZASADACH. Pozatym raczej mam wiecej DOSWIADCZENIA od was w ciagu 3 lat na ROZNYCH SERVERACH zeby sie na ten temat wypowiadac.

End dalsza dyskusja z wami jest bezsensowna...


omg za kogo ty nas nasz za jakies małolatki z piaskownici !!

po 1. masz takie doświadcznie że ho ho widac to po twoim off-topicu
po 2. jak nie wiesz jakie sa zasady serwa to sie o nich nie wypowiadaj !!
po 3. juz na serwie byłas bardzo pewna siebie i zarozumiała jakbys wszystkie rozumy pozjadała a my takich ludzi nie tolerujemy ( syndrom Augiego !! )
po 4. jak ci sie nie podoba to NARA !! ! nie graj na BYDZI i nie pisz na forum jak ci ludzie nie odpowiadają
po 5. NAUCZAJ NAS O WIELKA PANI ADMIN !! PROSZE PRZEMÓW TO PLEBSU I DAJ SZKOŁE ADMINOWANIA PROSZE !! !!! :x :x :x
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.