CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o admina// IrYs
Autor Wiadomość
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:57   

Sid mam pytanie mowisz za siebie jedynego czy jestes przewodniczacym jakiegos Stowarzyszenia?:)

Pozatym nie znasz mnie i nie zycze sobie zebys mnie obrazal to pierwsza sprawa jest taka baardzo madra zasada ze z domu wynosi sie elementarne wychowanie (tutaj napominam o płci moze kiedys sie o tym przekonasz ze takie zasady sa potrzebne) .
Jesli nie umiesz pogodzic sie z faktami to masz problem.
Po 3 moja pewnosc siebie wynika z tego ze ja poprostu wiem co mowie, nie na podstawie opowiesci lecz doswiadczenia. Btw masz jakis problem z ludzmi pewnymi siebie czy z tym ze pewna siebie jest kobieta? I prosze jesli do mnie mowisz to nie obrazaj mnie bo ja tego nie toleruje ani nie stosuje w kierunku danej jednostki.
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 18:58   

zlozylem prośbe o adma na bydzi 2,->btw-> jakby ktos nie wiedzial, wiec kłótnie zostawcie sobie na kiedy indziej ....... SiD daj na LooZ, bo to sie bedzie ciagnelo w nieskonczonosc ............ :0o:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
LiqS



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 24
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 20:04   

hehehehe... nic sie nie zmienicie chłopaki :hahaha: :hahaha: jak zawsze z igły - widły


mam tylko ale do SID`a bo jego teksty są delikatnie mówiąc CHAMSKIE !! Zawsze miałeś tupet... :/

Wiesz... odmienność zdania i jakieś ale można przedstawić w normalny, kulturalny sposób... oj jak ja żałuje że teraz nie jestem HeadAdminem :rotfl2: :* Solid - NIE ŚPIJ ! :lol:


Co do tekstów Cosmatki...

Nie wnikaj aż tak głęboko w te ICH zasady wewnętrzne... to sprawa adminów i HA... to jest grupa "pół-zamknięta", mają swój regulamin, swoje kłótnie i nie warto czasem z perspektywy gracza mówić tego co sie myśli... :) wiem co mówie :twisted:

Trzeba sie pogodzić z tym że są takie chore kłótnie o nic... urok forum... nawet nie wiesz jak nudno jest na forum bez takich burd :D :D:D:D:D


Co do tematu: dajcie mu admina.. niech sie rozwija chłopak... :)

a wogóle to witam wszystkich znajomych, znanych i nieznanych :) pozdro 4 U :papa2:
Ostatnio zmieniony przez LiqS Wto 15 Lis, 2005 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 20:06   

oj misieq misieq:))) booziak:P a co do nudy tio offszem:P:P:P:P:P
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 20:17   

LiqS napisał/a:

mam tylko ale do SID`a bo jego teksty są delikatnie mówiąc CHAMSKIE !! Zawsze miałeś tupet... :/


już sobie wszystko wyjaśniliśmy i jest looz :faja:
 
Cosmata


Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 20:54   

looz blues :faja: :P :P :P
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005 23:27   

Cosmata napisał/a:
To te reguly sa az tak diametralnie różne od reguł na innych servach?:OO o boze nie wiedzialam:D

btw co maja reguły do faktów ze wszystko ma swój cel? SLOT ma swój CEL
ADMIN ma swój CEL
SPECTR ma swój CEL
FORUM ma swój CEL

Czy to az tak trudno zrozumiec? i nie wiedzialam ze trzeba przeczytac tony ZASAD JEDNEGO SERVA zeby miec pojecie o ZASADACH. Pozatym raczej mam wiecej DOSWIADCZENIA od was w ciagu 3 lat na ROZNYCH SERVERACH zeby sie na ten temat wypowiadac.

End dalsza dyskusja z wami jest bezsensowna...


OMG

TEACH ME MASTER WITH 3 YEAR EXPERIENCE...... :F :F :F

Kofam ludzi, którzy są aż tak skromni.

Tak wszystko ma swój cel. M.in swój cel ma też siedzenie admina na specie w celu nagrywania jakiegoś cheatera i wtedy nawet slot, który równiż ma swój cel, nie pomoże, aby nagrywania przy kicku nie przerwało. Mało tego... powiem Ci więcej. Zdanie IrYs'a o treści
IrYs napisał/a:
Sprawe z Dzejmsem wyjaśniliśmy na priv i już wszystko jest ok ... :)
miało swój cel. A mianowicie to, aby nikt dalej nie drążył tego OT, na który Ty zmarnowałaś dobre kilka postów, zupełnie zresztą BEZcelowych bo sama dyskusja w przypadku w/w zdania irysa była dalej BEZcelowa (no pozatym, że chciałaś pokazać, jak wielkie posiadasz doświadczenie).

Aha, mówiłaś, że jesteś pewna siebie. No jak narazie, sądząc po Twojej wypowiedzi...
Cytat:
Czy to az tak trudno zrozumiec? i nie wiedzialam ze trzeba przeczytac tony ZASAD JEDNEGO SERVA zeby miec pojecie o ZASADACH. Pozatym raczej mam wiecej DOSWIADCZENIA od was w ciagu 3 lat na ROZNYCH SERVERACH zeby sie na ten temat wypowiadac.
to jesteś pewna, że zasad na naszym serwerze są tony, co jest bzdurą, że adminują u nas ludzie z adminem od kilku dni/miesięcy, co jest jeszcze większą bzdurą i że Ci admini ich pierwsze flagi adminowskie dostali właśnie na tym serwerze, co jest w większości przypadków największą bzdurą. Więc proszę Cię, abys nie wypowiadała się na tematy, o których nie masz pojęcia (jak m.in. wewnętrzna polityka grona adminowskieg), bo z doświadczenia wiem, ze to bardzo denerwuje, zarówno ludzi na forum jak i mnie.

Klozetuje ten topic i admina przyznaje.

PS: Sid, jak nie przybastujesz to się policzymy inaczej, bo ostatnio nie tylko ja zauważyłem, że czasem sobie za dużo pozwalasz.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.