CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 22:42
prośby o flagi>>> kabaret na maxa czasami, zastanów
Autor Wiadomość
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005 14:14   

ronin nic do Ciebie nie mam ale ten topic jest mhm kontrowersyjny niby to prośba o rozwage a zarazem porśba o flage ładnie to wszystko opakowałeś w słówka ale przesłanie nadal jest takie samo

a jeśli chodzi o jaja to nie musze nic udowadniać powiem tylko żę osoba która potrafi sie przyznać do błędu ma jaja

a dla Ciebie ma jaja ten kto jest po Twojej stronie lub nie potrafi czytać między wierszami


życze Ci abyś dostał spowrotem flage bana/vote o ile ich nie posiadasz ale nie w ten sposób nie poprzez taki topic nie przez niepotrzebne pyskówki z których nik nigdy nie wychodzi zwycięsko

jestem tylko userem i w pewnym momenci moge zniknąć lub ktoś mi zablokuje dostęp do forum poprzez blokade ip a Ty jesteś adminem Ty tu zostaniesz i wszytkie "kwiatki" jakie napiszesz zostaną zapamiętane nie bądź siebie taki pewny bo czasami można zobaczyć to czego nie powinno sie widzieć
 
 
LOLA



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005 14:21   

Mysle ze Ronin ma racje piszac tego posta. Jest prawda tez to ze wiele ludzikow grajac na serverze np kilka tygodni juz pisze prosbe do Solida.
Moim skromnym zdaniem na serverze powinno byc o wiele mniej adminow i wtedy Solid moglbys pomyslec np o slocikach. A bezsensu jest gdy na serverze gra 7 adminow i ciezko jest sie dostac na server zwyklym graczom.
Oczywiscie nie neguje decyzji Solida ale moze chociaz sprobowalbys sie nad tym zastanowic.
pozdrawiam

ps. olo wydaje mi sie ze moze troszke wiecej szacunku powinienes okazywac innym.
_________________
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005 14:56   

LOLA zgadzam sie z Toba na serwerze jest za długa lista adminów z czago wielu gra okazjonalnie wiadomo że kiedys grali dużo i jaksie im zabierze adminów to odrazu zaczną sie robić kwasy jest kilku adminów co potrafią pomóc graczą np yelonek jak wyszed gdy zobaczył ze Ty (lola) wchodziłaś na serv i nie było wolnych slotów yelonek ma slota i mógł potem łatwo wrócić na server a wileu adminów jak widzi że ktoś próbuje sie wbić to sie śmieją coraz częście zdaża sie że admin jak ustawia coś w amx-ie to siedzi na spekcie ostatnio admin %******* widziałem jak siedział 5 min na spekcie i raczej za długo jak na ustawienie amx-a

poza tym kilku adminów wchodzi w niepotrzebne pyskówki z graczami, które najczęściej kończą sie kickiem dla gracza,

i szczerze powiedziawszy jeśl iadmini bluzgają na czacie adminowskim to niech przestaną tak częśto mylić u@ z Y@ bo już kilka razy bluzgi poleciały na main


a co do samego tematu to uważam że Ronin ma racje; co do argumentacji swoich zdań przez adminów\userów ale to jest założenie samego forum jak ktoś nie zna podstawowych zasad obowiązujących na forum czyli jak pisać posty to może trzeba faq- napisać w jaki sposób argumentuje sie swoje zdanie i żeby nie pisać offtopów i żeby nie pisać postów takich jak psychic bo to spam

ps. a co do szacunku to nie szanuje ludzi którzy kłamią w żywe oczy i nie mają dośc honoru aby sie przyznać do winy(w tym zdaniu nie mam nikogo na myśli więc prosze tego nikomu nie przypisywać)
 
 
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005 23:20   

Jakieś dziwne teorie spiskowe snujesz olo. Jakoś nie zauważyłem, żeby Ronin prosił o przywrócenie flag. I o ile się nie mylę (może tak) to ty zacząłeś temat flag. Więc czytanie między tekstami i wytykanie kwitków jest bezzasadne.
Co do adminów, którzy nie grają to IMO większość (nie wszyscy, ale ci co nie grają, a jest ich może dwóch mają jakiś konkretny powód) raczej gra.
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 14:11   

może sie pomyliłem i źle zinterpretowałem to co zostało napisane przez Ronina

Cytat:
Jakoś nie zauważyłem, żeby Ronin prosił o przywrócenie flag



Cytat:
sam wiem jak byłem bez flagi ban, cięzko bez tego było


własnie ten fragment jest prośbą o przywrócenie flagi banowania chyba że Ronin ma tą flage czego mu życze albo źle to rozumiem co też jest możliwe
a odnośnie adminów to gram za mało na serwerze aby móc sprawdzić kiedy kto gra i ile bo np w weekendy wogóle nie gram a sam kiedyś tak miałęm na innych sererach że grałem tylko w weekendy tre wniosek jest z postów innych użytkowników którzy kilka razy podnieśli ten temat i z tego co sam widze grając w tygodniu
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 14:30   

olo co ty prywatna woje wypowiedziales roninowi?? dajsobie spokoj... zadna prsba to nie jest... azawsze mialem wrazenie ze w ginmazjum uczyli czytania ze zrozumienie... ale chyba nie uczeszczales...
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 14:53   

do gimnazjum nie chodziłem szedłem starym trybem

a co do interpretacji to napisał które zdanie o czym świadczy przy założeniu że Ronin nie ma tej flagi(założenie może być błędne)

a wojny nikomu nie wypowiedziałem w końcu wiele osób sobie po mnie pojechało na początku co zresztą było moją winą bo zachowałem sie jak idota
Cytat:
rotfl... olo nie przypomina ci ta klientka kogos??:>:>


no ale niektórzy nie potrafią zachować umiaru

pisałem już kilka razy że do Ronina osobiście nic nie mam nie mszcze sie na nim

po prostu zirytował mnie ten temat i sposób w jaki został napisany oraz w jaki sposób niektórzy użytkownicy sie tu wypowiedzeli zapatrzeni tylko w jednym kierunku
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 16:42   

Cytat:
rotfl... olo nie przypomina ci ta klientka kogos??:>:>


hmmm.. wiesz ta wypowiedz nie byla do ciebie... hahaha... :D tylko do psychic'a... moj extra kumpel... i tez ma na imie olo :P a ze tamta klitna byla do kogos podobna to nie moja wina:D

a pisalem tylko tak bo zastanawilo mnie czu w tym temacie piszesz praktycznie tlyko ty i ronin...

pozdro
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 17:31   

Cytat:
rotfl... olo nie przypomina ci ta klientka kogos??:>:>


hehe ja tez mam na imie olo :P a to taka klientka podobna do znajomej :E :hahaha:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 19:52   

rotfl... no wlansie :D :hahaha: :hahaha: :mrgreen:


siatek & psc
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.