CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 23:00
18 slotów? Co o tym myślicie?

Czy dodatkowe 2 sloty to dobry pomysł?
Tak, super! Więcej fragów, więcej ludzi!
60%
 60%  [ 23 ]
Nie, tłok i w ogole z pupala pomysł ;/
39%
 39%  [ 15 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005 18:15   

ciekawe czy bylo wogole kiedys sprawdzane ile ten serw wyciagnie i wogole :mrgreen: :P
_________________

 
 
enc'us
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Lis, 2005 18:23   

Mam mieszane uczucia co do calej tej akcji. :x

Z jednej strony jak jest te 18-20 osob na servie gra mi sie troche lepiej nie znajduje w sobie uzasadnienia.
Z drugiej strony jest troche przyciasno co na niektorych mapach jak siedzie te 20osob. Mam na mysli tu chociazby de_sunny czy tez de_dust(nieszczesna trupiarnia)
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005 20:30   

Jest h***wo poniewaz przez te 18-20 slotow na bydZ1 nie ma w ogole TP, nie mowie ze ma byc jakies ultra plazma tp ale wczesniej jak bylo mniej osob to jakos lepiej te TP wychodzilo ;) .A teraz jest marnie d3dM3CZ a nie ffa :P .Proponuje powrot do poprzednich
slocikow.Jak juz mowilem jest ciezko wbic na serv , ale jest na to sposob .Jest 16 slotow np. wiec 14 jest dla normalnych graczy i 2 dla adminow .A reszta adminow czeka sobie na slota jak normal gracz :rotfl2: .Te 20 slotow i tak nie dalo rozwiazania bo i tak jest ciezko wejsc na serva , a jak gra 13251251 adminow to juz w ogole sie nie da :x .
 
iRu



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005 23:05   

hmmm no fakt zrobiło się ffa trochę...ale ogólnie narazie jestem na TAK, czas pokaże.
_________________
d(-_-)b
 
 
sokół



Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 132
Skąd: Thserenohyl
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 00:01   

lnk napisał/a:
Jest h***wo poniewaz przez te 18-20 slotow na bydZ1 nie ma w ogole TP, nie mowie ze ma byc jakies ultra plazma tp ale wczesniej jak bylo mniej osob to jakos lepiej te TP wychodzilo ;) .A teraz jest marnie d3dM3CZ a nie ffa :P .Proponuje powrot do poprzednich
slocikow.Jak juz mowilem jest ciezko wbic na serv , ale jest na to sposob .Jest 16 slotow np. wiec 14 jest dla normalnych graczy i 2 dla adminow .A reszta adminow czeka sobie na slota jak normal gracz :rotfl2: .Te 20 slotow i tak nie dalo rozwiazania bo i tak jest ciezko wejsc na serva , a jak gra 13251251 adminow to juz w ogole sie nie da :x .


dokładnie.Łonek dobrze mówi chcecie grać 10v10 do postawcie serwer quake i grajmy jak bezmyśle 2many biegające za 8 fragami po całej mapie...przy takiej grze znaczenie TP mija się z celem
_________________

 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 00:25   

No coż najpierw mis ei niepodobało póżniej mi sie podobało a teraz uważam ŻE JEST SZIT !! !!!!!!!!!!!!!!!! 16 slotów było dobre !! teraz to mozna by było grąc ale ffa :0o: ;(
_________________
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 00:28   

moze zacznijmy od czegos takiego: "czy gra tp jest wogole mozliwa na serwerach publicznych"

bo mi jakos sie nie wydaje... moze tam jakas mikroczastka sie znajduje, moze w samym zamysle, moze takze w niektorych elementach (chociaz watpie zeby strefy mialy tu jakiekolwiek znaczenie)... ale jakby nie bylo wpadajac na public server zawsze tzreba miec swiadomosc ze ludzie beda statsic i za wszelka cene ffa'owac

z drugiej strony grajac na innych serverach co mialy w nazwie niby "TP" ale tego sie wogole nie czulo... jedynie lupanka ct na terro i odwrotnie... ale bydzia jest wyjatkiem... bo czsami mozna tu zagrac z ludzmi myslacymi... i te dodatkowe sloty tego zupelnie nie zmienily.... :]
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 10:29   

16 było GiT . . .
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 12:53   

Ja tez uwazam ze 16 slotow lepiej :)
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
sokół



Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 132
Skąd: Thserenohyl
Wysłany: Śro 30 Lis, 2005 13:04   

siatkarz napisał/a:
moze zacznijmy od czegos takiego: "czy gra tp jest wogole mozliwa na serwerach publicznych"

bo mi jakos sie nie wydaje... moze tam jakas mikroczastka sie znajduje, moze w samym zamysle, moze takze w niektorych elementach (chociaz watpie zeby strefy mialy tu jakiekolwiek znaczenie)... ale jakby nie bylo wpadajac na public server zawsze tzreba miec swiadomosc ze ludzie beda statsic i za wszelka cene ffa'owac

z drugiej strony grajac na innych serverach co mialy w nazwie niby "TP" ale tego sie wogole nie czulo... jedynie lupanka ct na terro i odwrotnie... ale bydzia jest wyjatkiem... bo czsami mozna tu zagrac z ludzmi myslacymi... i te dodatkowe sloty tego zupelnie nie zmienily.... :]

Ameryki nie odkryłeś.Zawsze było wiadomo,że Publiczny serwer TP to jedna wielka farsa.No ale tak się złożyło że ludziom podoba się to że 8 typa nie zajdzie cie od dupy strony,przynajmniej ja mam takie odczucia wchodząc na serwer z napisem TP`_^.
Lepiej grać 3 mapy stylem ffa i odwracać się co 2 sekundy czy nie zachodzą cie w plecy?
Lepiej grać 3 mapy stylem q3 TP server z 20 playerami którzy się ślinią o szybki koniec czasu rushu,nie mieszczą się na mapie i chcą mieć te 8 czy 10 fragów na runde?
Lepiej grać 3 mapy stylem krótko mówiąc pseudo TP i jakoś ogarnąć mapke 8v8 tak jak było wcześniej?
chyba 3 najlepsza...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.