CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 04 Paź, 2007 16:08
Bardzo poważna propozycja

Czy popierasz propozycję?
Tak
80%
 80%  [ 24 ]
Nie
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 10:36   

jestem ZA, ponieważ czasami gram na tym serwerze i uważam że gracze powinni dbać o swoje...
PS mam nadzieje że ludzie nie będą rościć jakiś przywilejów po wpłaceniu jakieś sumki :banan:
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 10:58   

Konto już się zakłada. Musi to niestety potrwać trochę. Czekam na dokumenty z mBanku.
Teraz ta akcja szeczególnie może się przydać. :( ;[ ;(
_________________

 
 
Arhaix


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 24
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:04   

Dodam swoje 3 grosze. Idea dobra, ale ja bym zmodyfikował jedną rzecz: a mianowicie, osoba wpłacająca robi to dobrowolnie i nie może egzekwować nic z tego tytułu, niemniej jednak w zamian otrzymuje status "donator" (to chyba nnie ma sensownego polskiego odpowiednika) i przy zapchanym serwerze taka osoba wskakuje na miejsce gracza który nie wpłacil.

Wiem, że takie coś jest możliwe, bo działa na jednym z serwerów nsa. Rezultat jest z tego taki
http://www.voogru.com/?v=v
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:21   

To bedzie nie sprawiedliwe bo nie kazdy moze !! wplacic !!

Wystarczy ze bedzie lista osob ktore wplacily.

To bedzie juz duzym wyroznieniem [tak mysle :faja: ]

Mozna by tez zrobic grupe tak jak VIP albo Admini bydzia 1 dla osob wplacajacych regolarnie ??




P.S.
Pozdro braciakkkk ;) ;)
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:26   

M!3LC4R ->-> GooD IdEa :faja: ( co braciak, to braciak :P )
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:47   

Arhaix napisał/a:
...osoba wpłacająca robi to dobrowolnie i nie może egzekwować nic z tego tytułu, niemniej jednak w zamian otrzymuje status "donator" (to chyba nnie ma sensownego polskiego odpowiednika) i przy zapchanym serwerze taka osoba wskakuje na miejsce gracza który nie wpłacil...


Zaprzeczasz sam sobie, slot to już coś w zamian czyli roszczenie chcę bo płacę.
A jak wplaci 40 osób to ??
Jak dobrowolnie to dobrowolnie.
Co do grupy to wydaje mi się, że raczej lista wystarczy w tym przypadku.
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
iRu



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:51   

Arhaix - pomysł jest dobry ale nie w przypadku tego serwa się zupełnie nie sprawdzi, tak mi się wydaje.
Ogólnie Solid nie trzeba nowego konta zakładać jeżeli masz już inteligo, wystarczy że założysz nowy rachunek rozliczeniowy i już.
I jeszcze nasuwa mi się taka myśl... :mrgreen: skoro już robimy zrzutki można w przyszłym czasie zrobić turniej, wiadmo że niektórzy graja w teamch, można by przyjmować zgłoszenia, pierwszy...drugi turniej zrobić for fun i tylko w gronie graczy serwera zobaczyć kto się zgłośi itd. skoro serwer ma taką popularnośc warto spróbowac, może coś z tego wyjśc :)
_________________
d(-_-)b
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 15:31   

Bedzie bydzia, bedą turnieje. Narazie sprawa jest przynajmniej dziwna - nie mam odp. od admina.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
N@le$n!K


Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 2
Skąd: New York/ Cieszkow
Wysłany: Wto 13 Gru, 2005 02:08   Dobry pomysl...!!

Ale powinni miec dostep do konta tylko 3 adminow albo head admin...!! I w placanie jest dobroczynne i nie ma zadnych przywilejow. dla tego co wplaci 100000zl a dla tego co wplaci 1zl albo nic!!! I jak admin bedzie chcial to bana da nawet temu co dal na serwer 10000000000$$$ !! To jest tak jak z WOSP (wielka orkiestra swiateczne pomocy) jak wzucisz do puszki to potem respirator w szpitalu jest twoj??!!! Nie jest!!!! AKCJA BEDZIE DOBROCZYNNA!!! MOZE ADMIN NIE JESTEM I NIE BEDE....NIGDY...!!! (moze przez moj wiek :( jak wiecie jest "malolat sexi voice®" i mam 14 prawie 15 lat )

Fajny pomysl moze wam zuce 10 dolarow z najwiekszej wiochy na swiecie czyli brudnego....nowego jorku :D :banan: :banan: :banan: :banan:
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 13 Gru, 2005 11:43   Re: Dobry pomysl...!!

N@le$n!K napisał/a:
Ale powinni miec dostep do konta tylko 3 adminow albo head admin...!! I w placanie jest dobroczynne i nie ma zadnych przywilejow. dla tego co wplaci 100000zl a dla tego co wplaci 1zl albo nic!!! I jak admin bedzie chcial to bana da nawet temu co dal na serwer 10000000000$$$ !! To jest tak jak z WOSP (wielka orkiestra swiateczne pomocy) jak wzucisz do puszki to potem respirator w szpitalu jest twoj??!!! Nie jest!!!! AKCJA BEDZIE DOBROCZYNNA!!! MOZE ADMIN NIE JESTEM I NIE BEDE....NIGDY...!!! (moze przez moj wiek :( jak wiecie jest "malolat sexi voice®" i mam 14 prawie 15 lat )

Fajny pomysl moze wam zuce 10 dolarow z najwiekszej wiochy na swiecie czyli brudnego....nowego jorku :D :banan: :banan: :banan: :banan:


po samym stylu pisania widac ze masz 14 lat ;]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.