CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 04 Paź, 2007 16:08
Bardzo poważna propozycja

Czy popierasz propozycję?
Tak
80%
 80%  [ 24 ]
Nie
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 16:07   

a przy okazji ... pomysł zdechł :( przydałoby się, bo gdyby nie dedaler to nigdy bym nie znalazł tego numeru konta. Modki zrobcie posta przyklejonego czy co żeby było widać tegn numer
_________________

 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 16:45   

WEGier napisał/a:
a przy okazji ... pomysł zdechł :( przydałoby się, bo gdyby nie dedaler to nigdy bym nie znalazł tego numeru konta. Modki zrobcie posta przyklejonego czy co żeby było widać tegn numer

Ja mysle, ze poki kasy nie potrzeba, to nie ma co sie oglaszac i afiszować z kontem, a w razie potrzeby znaleźć za pomocą "szukaj" to kilka sekund.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 17:11   

Kasy nie trzeba? Mozna zawsze ulepszac serwer, czy tez lacze... Albo 2 postawic rownolegle, i bedzie b3 i hltv i czego dusza zapragnie... A kasa raczej powoli bedzie leciala... Wiec tak perspektywicznie...

A i jeszcze jedno. Moze Ci co zapłacą będą właśnie w grupie VIP czy jakos tak... albo jakąś inną można wymyśleć np. BSG (bydzia supporters group) albo cos... Dać jakieś inne fajne opcje na forum... Wieksze loga. Takie tam bajery... :P
_________________
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 18:43   

qBert napisał/a:
Kasy nie trzeba?

no nie trzeba :)
qBert napisał/a:
Mozna zawsze ulepszac serwer,

jest juz wystarczajcy do serwera cs-a a nawet kilku
qBert napisał/a:
czy tez lacze...

opcja niemozliwa, serwer korzysta z lacza ktore zostaje mu przydzielone przez telsten i za nie nic nie placi
qBert napisał/a:
Albo 2 postawic rownolegle,

Po co jak mamy jeden dobry ?
qBert napisał/a:
i bedzie b3 i hltv i czego dusza zapragnie...

Solid pisal ze ma pozwolenie tylko na stawianie serwera cs-a i nawet Apache tam zainstalowac nie moze (chyba :P )
qBert napisał/a:
A kasa raczej powoli bedzie leciala... Wiec tak perspektywicznie...

nie ma po co przelewac jak nie potrzebna nam :P

qBert napisał/a:
A i jeszcze jedno. Moze Ci co zapłacą będą właśnie w grupie VIP czy jakos tak... albo jakąś inną można wymyśleć np. BSG (bydzia supporters group) albo cos... Dać jakieś inne fajne opcje na forum... Wieksze loga. Takie tam bajery... :P

Beda w ten sposob wywyzszani, bedzie ja zaplacilem to jestem lepszy o patrzcie, taki szpan, nie ma sensu, beda klotnie albo cos jeszcze, zreszta temat byl juz wałkowany
_________________

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 19:07   

nowik napisał/a:

qBert napisał/a:

czy tez lacze...

opcja niemozliwa, serwer korzysta z lacza ktore zostaje mu przydzielone przez telsten i za nie nic nie placi

To zapłacić, może nie będzie lagować!
nowik napisał/a:
qBert napisał/a:
i bedzie b3 i hltv i czego dusza zapragnie...


Solid pisal ze ma pozwolenie tylko na stawianie serwera cs-a i nawet Apache tam zainstalowac nie moze (chyba :P )

To co wyżej napisałem. Poza tym można by wtedy postawić serwer TSa. Przyda się głównie na B2. Ale może kanał zrobić dla adminów. Żeby nie pisali na czacie tyle i szybciej się porozumiewali. Był już ten temat.
nowik napisał/a:
qBert napisał/a:
A i jeszcze jedno. Moze Ci co zapłacą będą właśnie w grupie VIP czy jakos tak... albo jakąś inną można wymyśleć np. BSG (bydzia supporters group) albo cos... Dać jakieś inne fajne opcje na forum... Wieksze loga. Takie tam bajery... :P


Beda w ten sposob wywyzszani, bedzie ja zaplacilem to jestem lepszy o patrzcie, taki szpan, nie ma sensu, beda klotnie albo cos jeszcze, zreszta temat byl juz wałkowany

Gram w hattricka i tam można wykupić tzw. supportera. Możesz mieć logo, jakieś takie bajery... NIKT tam się o to nie kłóci... Płacisz to masz, a na gre nie ma to ŻADNEGO wpływu... A kaska wegług mnie się przyda, a jak się nie przyda, to damy na schronisko dla psów... Przynajmniej się zwierzakom polepszy bo mi się fajnego avatara zachciało itp. itd.
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 19:10   

qBert napisał/a:
nowik napisał/a:

qBert napisał/a:

czy tez lacze...

opcja niemozliwa, serwer korzysta z lacza ktore zostaje mu przydzielone przez telsten i za nie nic nie placi

To zapłacić, może nie będzie lagować!

qBert, prosze - jak nie jesteś w temacie oberany to się nie wypowiadaj. Zorientuj się najpierw ile kosztuje takie łacze miesiecznie, a potem gadaj, bo narazie to gadasz bzudry.

no offence
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 19:49   

Miesieczna dzierzawa lacza z BydMANa czy TPSA powiedzmy 1MB/s kosztuje w granicach 1000zl
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 19:56   

TPSA 1 MB/s Down kosztuje mniej ale UP to juz w granicach wlasnie 1000zł ;D powodzenia jak znajdziecie nam kogos kto bedzie dawal 1000zl za free co miesiac to nie ma sprawy ale i tak beda lagi xD
_________________

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 21:29   

netia 1mb w obie strony ~1200/miech
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 21:34   

i co qbert? Nadal jesteś za "kupieniem łacza" ? Jak my mielismy problemy zeby tyle kasy na sprzet do serwera zabrac, a mielibysmy płacić tyle co miesiąc, gdy teraz mamy za free?
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.