CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
A to mój "mroczny skill" :-))
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 17:05   

aha dajcie mi jeszce ping kolo 20 :twisted: :twisted:
:hahaha:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 17:10   

nowik prosze zostan moim nauczycielem prosze nowik no plz zostaniesz ?? no wez plz plz plz masz takiego pro skilllllaaa plzplzplzplzplz jestes ..... pro :x to co zostaniesz my master ?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 17:27   

M!3LC4R napisał/a:
nowik prosze zostan moim nauczycielem prosze nowik no plz zostaniesz ?? no wez plz plz plz masz takiego pro skilllllaaa plzplzplzplzplz jestes ..... pro :x to co zostaniesz my master ?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:



Pfffffff odezwal sie hajt skillor , M13lC@r moze ty nas bedziesz nauczal grac w kanter strajka ?? :wow:

HeHeHeHeHeHeHeHeHeHeHeHeHe
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 17:29   

:hahaha: :hahaha: Irys i po co zakladales taki topic... :hahaha: teraz kazdy z kazdym bedzie sie klucil kto ma lepszego skilla :hahaha: :hahaha:
zrobicie sobie turniej lub zagrajcie 1on1 i wtedy sie zobaczy :rotfl2: :hahaha:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 18:12   

heh... n/c i nic wiecej w sumie...
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 18:20   

hehehe, chlopaki pozbierali screeny z calego życia :D :D :D najs najs, teraz sie boje na bydzie wskoczyc :x kto mnie nauczy grac w cs?? :faja: widzisz mielcar, wybrechtali Cie ... moze wyskoczycie na spara z nami 5v5(neGative), wszystko sie wyjaśni... chetnych zapraszam na priv ;)
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 19:26   

Irys z nami mieliscie grac :rotfl2:
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 19:42   

oj ink moze uda mi sie do kolesi i braciaka w te ferie pojechac do wawy to z checia cie ubije w pyszczek :rotfl: ... heh bedzie smiesznie :E nie tylko mi podpadles w ostatnim miesiacu :x jestes taki mlody a taki wyszczekany pfff a co do mojego posta to ja nowika lubie i mysle ze on to potraktowal jako dzolk wiec sie nie wpierdutu
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 19:47   

niezle niezle mielcar :) pamietaj - przemoc, nie rozwiazanie!
_________________

 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005 19:49   

Czyzby grozba ?? :chytrus:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.