CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 22:44
Bydzia DEAD?
Autor Wiadomość
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 13:56   

JEŻELI TO RONIN TO JA MU TĄ KAFEJEKE CENZURA I SAM OSOBISCIE MU CENZURA POZAŁUJE WOGÓLE ZE SIE URODZIŁ !! !!
_________________
 
crz^^



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 98
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 14:17   

Melepeta napisał/a:
JEŻELI TO RONIN TO JA MU TĄ KAFEJEKE CENZURA I SAM OSOBISCIE MU CENZURA POZAŁUJE WOGÓLE ZE SIE URODZIŁ !! !!

Hahahahahaha, predzej byś się zesrał niż cokolwiek zrobił... :x
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 14:33   

crz^^ daruj sobie te puste texty ... bez sensu ten komentarz wogóle, pomysl czasem, zanim cos napiszesz ... mela poprostu broni bydzi, a Ty ... n/c :x :banan:





P.S. znajac zycie to pewnie mi cos zaraz "mądrego" odpiszesz ... ale i tak Cie pozdrawiam :rotfl2:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Czw 08 Gru, 2005 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 14:45   

hax (crz^^) masz 19 lat a ... jestes strasznie :x mela w obronie bydzi a ty go krytykujesz ;[ jak lubisz Pana R. to razem z kolegami z klanu zalozcie "Mr. R fun club team" :rotfl:

P.S. lap :banan:
Ostatnio zmieniony przez M!3LC4R Czw 08 Gru, 2005 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 14:49   

kochana bydzia :( oby jak najszybcie wyzdrowiala..
oby nic groznego;] mysle ze ronin az takiej akcji by nie zrobil :wow: ale jakby okazalo sie prawda to mu wspolczuje i to szczerze :/
sluze pomoca jakby co ;)
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 14:50   

hax zawiodłem się na tobie a już chciałem ci wysłać kartke na święta z 1 mikołajem i 3 refniferami ... ale uwazam ze w twarz byś mi sie niezaśmiał :] ale pisać każdy może co mu się podoba ....
_________________
 
sokół



Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 132
Skąd: Thserenohyl
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 15:04   

M!3LC4R napisał/a:
hax (crz^^) masz 19 lat a ... jestes strasznie :x mela w obronie bydzi a ty go krytykujesz ;[ jak lubisz Pana R. to razem z kolegami z klanu zalozcie "Mr. R fun club team" :rotfl:

P.S. lap :banan:


człowieku Ty już tutaj nie pisz bo każda Twoja wypowiedz budzi we mnie wstręt do takich ludzi...To jest forum więc może pisać co chce,nie podoba się?Nie czytaj proste i nie dyskutuj.Od roku jeszcze takich konfidentów na forum nie widziałem.

A co do tego czy lubi Pana R i czy założy klub to jego sprawa,jego życie i jego wybór.ok?Nie rozumiem toku myśli takich ludzi.Lubicie komentować,wyśmiewać (ja tak :mrgreen: ) no to trudno,ale nie przelewajcie żalów na forum które trzyma się krótko bo nie licze cs-fusion.

[ Dodano: Czw 08 Gru, 2005 15:05 ]
Melepeta napisał/a:
hax zawiodłem się na tobie a już chciałem ci wysłać kartke na święta z 1 mikołajem i 3 refniferami ... ale uwazam ze w twarz byś mi sie niezaśmiał :] ale pisać każdy może co mu się podoba ....


Prawda że za firewallem świat jest ciekawszy :mrgreen: ?
_________________

 
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 15:08   

sokół napisał/a:
M!3LC4R napisał/a:
hax (crz^^) masz 19 lat a ... jestes strasznie :x mela w obronie bydzi a ty go krytykujesz ;[ jak lubisz Pana R. to razem z kolegami z klanu zalozcie "Mr. R fun club team" :rotfl:

P.S. lap :banan:


człowieku Ty już tutaj nie pisz bo każda Twoja wypowiedz budzi we mnie wstręt do takich ludzi...To jest forum więc może pisać co chce,nie podoba się?Nie czytaj proste i nie dyskutuj.Od roku jeszcze takich konfidentów na forum nie widziałem.

A co do tego czy lubi Pana R i czy założy klub to jego sprawa,jego życie i jego wybór.ok?Nie rozumiem toku myśli takich ludzi.Lubicie komentować,wyśmiewać (ja tak :mrgreen: ) no to trudno,ale nie przelewajcie żalów na forum które trzyma się krótko bo nie licze cs-fusion.

[ Dodano: Czw 08 Gru, 2005 15:05 ]
Melepeta napisał/a:
hax zawiodłem się na tobie a już chciałem ci wysłać kartke na święta z 1 mikołajem i 3 refniferami ... ale uwazam ze w twarz byś mi sie niezaśmiał :] ale pisać każdy może co mu się podoba ....


Prawda że za firewallem świat jest ciekawszy :mrgreen: ?



omgf maly ludziku :rotfl: :rotfl:

wiesz ciagle masz do mnie jakies ale ?? ??

czemu ty go tak bronisz ??

moze ty jego chlopakiem jestes ?? :rotfl: ??

a moze on cie sponsoruje :x ??

ja wiem ze masz problemy w zyciu i ze chormony .... ale wiesz odczep sie odemnie !! !!




P.S. lap :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: masz ich kilka :banan: :banan: i jeszcze pare :banan: :banan: :banan: :banan: nastolatku :hahaha: :hahaha:
 
crz^^



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 98
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 15:17   

Ronin to nie jest mój koleg, znm go tylko z serwera, więc nie bronie go, co do obrony bydzi melepety to ok, tez chcem żeby ten serwer wrócił, ale jeśli nawet to przez Ronina to co? Powiedz mi czy razem z mele pójdziecie, wpie... dla Ronina i spalicie mu cafe? Hahaha panowie, ale wasze groźby by innaczej wyglądały bez firewalla, więc darujcie sobie bo i tak mu nic nie zrobicie...


Cytat:
crz^^ daruj sobie te puste texty ... bez sensu ten komentarz wogóle, pomysl czasem, zanim cos napiszesz ... mela poprostu broni bydzi, a Ty ... n/c

Buahahaha, fajnie, że są puste co? Może chcesz mój adres bo się z Ciebie wyśmiewam? Chcesz mnie pobić? Daruj sobie te zastraszanie bo i tak nikt się Ciebie w takiej formie nie boi, chcesz straszyć kogoś to strasz dzieci w piaskownicy...
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005 15:20   

wez sie opanuj czlowieczku, ja nikogo nie strasze, co Ty wogole do mnie piszesz??
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.