CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Narodziny nowej bydzi.
Autor Wiadomość
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 04:15   

czytaj wyżej -_- Jak jutro nie bede miał nowego hdd albo 150 zł, żeby go zakupić to sobie poczekamy do następnego tygodnia na bydzie, aż te pieniądze się uzbierają.

Szkoda tylko moich 50 zł na bilety z Poznania do Bydzi i z powrotem, bo gdyby nie serw, to bym w tym tygodniu nie wracał do domu :F
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 04:36   

Ide spać. Mam już dość. 3,5 godziny mieszania kabli, taśm, ustawień w biosie, zworek i nic - DOBRANOC!
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
DUCH



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 66
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 04:39   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Ide spać. Mam już dość. 3,5 godziny mieszania kabli, taśm, ustawień w biosie, zworek i nic - DOBRANOC!


Nara, jutro nowy dzien moze sie znadzie hdd :faja:
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 10:04   

u mnie chodził na takim sprzęcie Asus A7N8X-E Deluxe, athlon2500xp, gainward 6600 gt, dwie kości po 512 400mhz w dualu, i 3 dyski twarde 120, 160 i 250 sata baracuda. dysk był zamontowany jako kieszeń ale w związky z tym że zakupiłem większy był mi zbędny. przed samym wysłaniem sprawdziłem go na bady i sformatowałem z pod windowsa. nie wiem co się stało w życiu bym nie przysłał jakiejś kaszany. jak trzeba będzie podeśle jakiś szmal zaraz w poniedziałek
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Arhaix


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 24
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 10:39   

Niewiem czy to cows da ale sproboj mu walnąć niskie formatowanie, jak nie pomoze to trudno ale sprawdzic mozna
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 10:42   

A po co windows ?? Linux-owy serwer przecież ma być ??

Czasami wywala takie błędy ( problemy ), zrób od nowa "Patrycje :P "- czyt partycje' koniecze do tego "twardy" format, czesto pomaga trąbią o tym prawie na każdym forum z problematycznymi dyskami.
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 11:13   

zadnych twardych formatow, afuuj, Solid jak bedziesz to zadzown na komorke do nas :)
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 11:30   

_rOsO_ napisał/a:
A po co windows ?? Linux-owy serwer przecież ma być ??

Czasami wywala takie błędy ( problemy ), zrób od nowa "Patrycje :P "- czyt partycje' koniecze do tego "twardy" format, czesto pomaga trąbią o tym prawie na każdym forum z problematycznymi dyskami.


0_o jak sprzet działa, to działa WE WSZYSTKICH WARUNKACH!, a nie, ze pod linuxem ruszy, bo moze akurat linux bedzie mniej wybradny jeśli chodzi o uszkodzenia dysku. Potem sie rozjedzie partycja po 3 dniach pracy non-stop, a administrator jak ulyszy ze znów ma latać do tego kompa, tymbardziej ze jest nowy to sie wscieknie i serwer nam odda z tekstem, aby nowego prowidera szukać.

Nie bede się pchał z dyskiem do serwerowni, w której każde wejście jest płatne, i ktory wywala sie przy instalacji windowsa, przy czymś PODSTAWOWYM, co powinien przejść bez mrugniecia okiem.

Zabieram sie za niego jeszcze fdiskiem. Jak to nie pomoże to można zrobić taką opcję, że Dzejmś wyłozy tą kasę (150 zł), ja to zaczne skladac i instalować, ale bydzia się pojawi w siecie, ale hasło z niej zdejme dopiero jak suma 150 zł wróci co do grosza do Dzejmsa. No i oczywiście zarówno on jak i Wy musicie się zgodzić na tą opcję. To lub wpłąta odrazu 150 zł przez QM to chyba jednyne opcje, aby serw był szybciej.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 19:51   

hmm
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 21:23   

Dzejms wyłożył kasę. Właśnie wróciłem z MediaMarkt.

Stay tuned - niedługo nowe foty.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.