CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
melepeta
Autor Wiadomość
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:46   

logi pokażą Twoje wywody z graczami to juz wystarczy aby zniechęcić do grania na bydzi a rasz był mostem i siedziałeś w domku u terro żal że sie nie potrafisz przyznać i strzlałeś z domku a nie z wody nie próbuj zmieniać faktów

a co do kolegów jejku przykro mi ze ja miałem kilku na servie a Ty żadnego może jesteś zbyt opryskliwy?? albo nikt Cie nie lubi (joke)
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:02   

panowie moze przestaniecie sobie dobryzac bo to jest zalosne poczekajcie spokojnie na wypowiedzi innych a nie prowadzicie rozmowy w 3 co jest wogole bezsensowne.... w goracej wodzie jestescie kapani?? H@ spojrzy w logi i sie sprawa wyjasnie a tym czasem moze inni gracze niech opisza sytuacjie ..a nie stale to samo ja bylem tu ty byles tam i jeszcze nie potrzebna uwaga ze strony welder666 "pan Jasnie_Admin_Za_30_Zlotych" z tego co czytam wyzywanie @ "piertolony adminie po********cenzura*** cie" albo to "***cenzura*** za co adminie plebsie" to wylecial bys z permem


p.s. po za tym raz mele sie przyznal do bledu i przeprosil ....wiec....
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
welder666



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:06   

te teksty z plebem to nie sa moje wiec FO. a ile Ci potrzeba ludzi zeby prowadzic rozmowe o takim temacie?? klotnia jest miedzy melepeta a olem a ja jestem swiadkiem wiec ocb??
_________________
Niepokoi mnie Twoj brak wiary...
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:09   

poszkodowany winowajca świadek

czekamy na sędziego więcej osób po co? aby siatek&domaz zdążył oftopa walnąc lepiej szybko wyjaśnić sprawe i zamknąc bo potem będzie trudno dojśc o co chodzi moge jeszce 2 świadków poprosić o wypowiedzienie sie na temat zachowania melepety ale nie ma sensu w logach jest wszystko

a wyzwiska poleciały na servie i sa w logach teraz tylko cytaty padają ale pewnie warna dostane za cytowani i wyjaśnianie sytuacji (sprostowanie cytatów melepety)


EDIT:
napisze jeszcze raz CZEKAMY NA LOGI H@ nie bóg nie może 24/7 a Ty vegata zrozum zajście 4 osoby(zginął z pompy więc łato bedzie znaleźć :) mela w domku na mosci terro ja w domku na moście ct wybiegałem na dole welder i jakaś moja ofiara nie pamiętam nickname kogo więc do tej rozmowy??

zaraz może pojawi sie wypowiedź a z mela grałem 2 lata temu na pewno by czegoś takiego nie zrobił zreszta ty vegeta też nabijasz sobie posty napisz coś do tematu a nie "posty sobie nabijacie " co masz do tego tematu?? rozmowa wymiana zdań i argumetó wyjaśnianie sytuacji a co Ty wniosłeś do tematu???
Cytat:
panowie moze przestaniecie sobie dobryzac bo to jest zalosne

Cytat:
o za tym raz mele sie przyznal do bledu i przeprosil ....wiec....


więc???

Cytat:
napisalem ze za tamten tekst chodzilo o wypowiedz na servie bo widze ze problem z czytaniem ze zrozumieniem



ostry wkład

dobra nie pisze póki H@ sie nie wypowie(lub ktoś mnie nie sprowokuje) bo widze że nie ma sensu a świadka kolejnego co mi da znajomy skoro bym w drugim końcu mapy i nic nie widział? 4 osoby czytać nie potrafisz ze zrozumienim?? w logach jest 4


Kod:
"ODWALCIE SIE OD ADMINA" NAJLEPIEJ ŚWIADCZY O KLIMACIE JAKI BYŁ I STOSUNKU GRACZY DO ZACHOWANIA ADMINÓW/ADMINA


SS napisał/a:
Adminowi nie przystają słowne zaczepki i docinki. Patrz sprawa Ronina.

Ostatnio zmieniony przez olo84 Wto 31 Sty, 2006 12:45, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:19   

welder666 FO to pisz do kolegow nie do mnie... napisalem ze za tamten tekst chodzilo o wypowiedz na servie bo widze ze problem z czytaniem ze zrozumieniem to by perma dostal ( chodzi o olo) wiecie co wam powiem olo i welder napisaliscie raz po po co sie powtarzacie ?? ?? posty sobie nabijacie ?? czekajcie spokonie a nie piszecie po 15 razy to samo nich sie wypowiedza ogolnie osoby co wtedy byly a nie ze on oskarzony ten poszkodowany a ten swiadek i co tylko jeden swiadek?? czekamy na reszte a wy jesli nic madrego nie macie do powiedzenia to sie nie wypiadajcie .... bo chyba juz dosc napisaliscie
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
welder666



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:29   

Vegeta napisał/a:
...wiecie co wam powiem olo i welder napisaliscie raz po po co sie powtarzacie ?? ?? posty sobie nabijacie ??



a Ty nie?przeciez ten post jest blizniaczo podobny do Twojego poprzedniego posta

ps1. j... mnie staty na forum. tylko w CS'ie sie licza :chytrus:
ps2. wlasnie do kolegow nie mowie FO tylko do osob ktore cos mi zarzucaja
ps3.zapewne NIE odpiszesz na tego posta i NIE nabijesz sobie statsow nie?
_________________
Niepokoi mnie Twoj brak wiary...
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:48   

A moze by ktoś określił datę i godzinę "od - do" bo jasnowidzem to nie jestem.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:50   

pierwszy post godzina podana 2:54

zdarzenie dziś w nocy tzn 31 styczeń

zapasy zaczeły sie tak godzine wcześniej lub cos takiego
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 12:57   

olo, a "świadek", który pisze z tego samego IP co Ty, dla mnie jest prawie wcale wiarygodny, bo to albo Ty, albo Twój kolega. Tymbardziej, ze zarejestrował się właśnie dzisiaj, gdy napisaleś tą skarge. Wolałbym abyś znalazł innego gracza z serwera, wiarygodnego i potrafiącego trzeźwo ocenić sytuacje. Napewno kilku ich było na serwie wtedy wiec nie powinieneś mieć problemu.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 13:24   

wątpię w ewolucję.

PS - jak zostaje kilka-kilkanascie sekund do konca mapy to mozna raszowac gdzie sie chce :>
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.