CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
melepeta
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 23:04   

moze olo ci sie pomylilo i Melepeta stal tam gdzie sie rasz zaczyna..wtedy moglo ci sie wydawac ze rasz jak na lini stal ;)
no bo Melepetka chyba nie klamie :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 23:54   

psychic napisał/a:
moze olo ci sie pomylilo i Melepeta stal tam gdzie sie rasz zaczyna..wtedy moglo ci sie wydawac ze rasz jak na lini stal ;)
no bo Melepetka chyba nie klamie :D


Mógł też być na moście, ale kucając, wtedy z dołu z odpowiedniego kąta, też sie wydaje ze jakby on był w środku, bo głowa kucającego jest na tej samej wysokości, jakby postać stała za mostem, właśnie w środku.


Nie chce tu kogoś bronić, jednakże wolałbym zeby niedomówień nie było.

A co do zabrania admina, to niestety olo, ale bez dema/screena to przez samo słowo, ze raszował, admina nie zabiore, bo tak to kazdy by mógł pozbawić admina tego kogo nie lubi. Wyciągne konsekwencje jeśli coś znajde jutro w logach, ale ostrzegam, ze konsekwencje bedą zarówno do meli, jeśli coś mówił, jak i do Ciebie, jeśli potwierdzą sie zarzuty.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 00:08   

jejq kto tak slicznie rysuje :rotfl2:
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 00:11   

VorteX^^ napisał/a:
jejq kto tak slicznie rysuje :rotfl2:


Masz worek moje ostatnie ostrzezenie odnośnie spamowanie i ogólnego robienia chat'a z topiców.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 00:23   

rasza nie udowodnie pokazałem gdzie był screena ani dema nie mam tylko welder tam był i w logach 4 tajemniczy koleś :)

przyznałem sie do bluzgania więc wiem jakie będą konsekwencje a mela wyzywał sie; na forum zamiecił cytaty nie moje które mi przypisał i o slapach też jest odpowienie info jak przyjdzie co do czego to pokolei wybiore wszystko

rysynek fajny ale stojąc na środku mostu nie widać tego zakamarku kucając szczególnie, łatwiej jest zrobić ktok do tyłu i od razu widać







rysynek troszke do korekty i tak skali nie ma bo most jest dłuższy no ale wiadomo o co chodzi


"mela stał na linni" mhm z linni tym bardziej nie widać

mógł strzelać przez klepki w moście mógł byc wogóle w innej części mapy nie chce mi sie po kolei spekulacji wyjaśniać widziałem rasza i tyle NIE MAM DOWODÓW :(
Ostatnio zmieniony przez olo84 Śro 01 Lut, 2006 00:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 00:28   

Ale moze ten ktoś stał obok mostu, a nie równo pod nim? Wtedy przez zakamarek patrzeć nie trzeba.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 00:36   

wtedy nie trzeba , nie wiem gdzie welder stał dokładnie mówił że w zakamarku ale niech sie sam wypowie teraz już pochrapuje :) ) probabilistyka go zmęczyła

ja wbiegałem na most od strony CT tak wiec widziałem na środku mele za strefa

kick mnie wkurzył i to bardzo ale nie robiłbym zamieszania gdyby mela nie śmiał sie tak(i ogólnie uważał sie za "lepszego") z tego że będzie skarga i ogólnie jego podjeścia do całej sprawy zachowanie wcześniejsze etc...
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 01:08   

OOOOOOOMMMMMMMGGGGGGGGG ale oczym wy wogóle rozmawiacie o jakim raszu niema mowy o rzadnym raszu koleś zrobił screena niewiadomo skąd przeciez mówi po raz kolejny ja nie raszowałem :crazy: na scrrenie widać że jest rasz ale to nie ja :hahaha: jestem pzekonany na 100% że nie raszowałem przysięgam, że nie raszowałem ;[
_________________
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 01 Lut, 2006 07:24   

Mel widze że nie ogarniasz :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Przeczytaj topic cały i wtedy dowiesz się po co ten skrin kto go zrobił i dlaczego. :mrgreen:
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Nie 12 Lut, 2006 20:39   

2 tygodnie prawie temat nie rozwiązany może jakieś zakończenie??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.