CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
melepeta
Autor Wiadomość
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 03:05   melepeta

2:54
ostatnia runda

melepeta zraszowal na azteku mostem do terro zabil z domku jakiegos gracza w wodzie
wice skoro ostatnia runda i admin raszuj to wyszedlem z zalozenia ze mozna ale widać admin melepeta moze raszować inni gracze nie

potem wymiana zdań

next mapa kabul i znow kick ten nie wiem za co

admin smiesznie sie zachowal :crazy: w rozmowie co widac w logach

widać władza uderzyła do głowki i lubi sobie "pogadac: (powyzywac sie) z graczami
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 03:49   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: o bo pękne ze śmiechu zachwile z tej skargi to tak się śmieje, że boki zrywać :crazy:

Człowieku czy ty wogóle widzisz co ty piszesz !! ;[ wchodzisz na server chwile poskaczesz, a potem piszesz do kolesia "o jaka ***cenzura***" dostałes pare slapów bo slaya niechciało mi się dawać a ty zaraz zaczynasz gadke "ooooo kto ma adma, a ile masz lat pewnie tata poszedł spać i teraz się bawisz" oczywiscie napisałem mu, że mam wystarczająco lat skoro dostałem admina na tym serverze :wstydniś: a ty dalej ----> "masz admina to jesteś kozak" człowieku ja jestem najbardziej lajtowym adminem na tym otóż serverze więc niepieprz mi tu o kozaczeniu !!


A teraz co do twojej skargi :
1) tak zaraszowałem mostem ...... ale ziomek zeskoczyłem z tego mostu !! i zabilem kolesia z WODY !! a z tego co mi wiadmo to na aztecu można biegac po całym moscie !! sprawdz w dziale strefy :cfaniak: nikt nie zauwazył mojego raszu tylko ty hmmmm ok może masz 6 zmysł i widzisz przez sciany :0o:
Ostatnia runda i mówisz, że można raszować.... zostało 2 Terrorystów i 3 CT do upływu minuty zostło jescze pare sekund 3,4 może 5 ... ja stoje przy drzwiach medium też no ale ty już niemogłes wytzymać no i rasz wpadasz tam jedziesz jednego terroryste więc ja już za twoje wczesniejsze filozofie na temat moje dziecinnego adminowania pokazuje ci, "MOJE KOZACZZENIE" i kick PS. mediuM sam mówi "dlatego nie raszowałem bo wiedziałem ze poleci kick"
2) O to jak wygladała ta jego wymiana zdań :hahaha:
:hahaha: "piertolony adminie po********cenzura*** cie"
fajnie, że zdąrzyłem wymienić z nim jakie kolwiek poglądy... poo czym zmienia się mapa na de_kabul
3)Tak więc niemoglem mu dac kicka na aztecy bo zmieniła się mapa więc jak tylko dołaczyłem sie na kabulu dostał bez upomnienia kick no wiadomo za ten tekst wyżej (no ale cóż jego pamięc jest dobra ale chyba krótka skoro nie pamięta co mi powiedział 40 sekund wczesniej a widze, że się dziwi bardzo w skardzze za co ten kick :rotfl:
Widać, że władza mi uderzyła do głowy, i jeszcze śmiesz mi mówić, że się śmiesznie zachowalem, a kto powiedział w czasie gry........... twoja inteligencja jest napewno ogromna napewno po tym tekscie cytuje ---> mapa de_kabul "ale się zesrałem o jak wali" :wow: napewno jesteś kulturalną osobą na serverze jak i w prywatnym życiu niechce mi się pisac wszystkiego bo niepamiętam all.... ale żal mi ciebie :(
Wiem, że tą prośbą do H@ nic nie zddziałam ale prosze o bana dla tego pana na pare tygodni może ochłonie .... ;[ !! sorki za błędy ale juz jest pózno i spać mi się chce ....

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2006 04:03 ]
Mój nick pisze się z DUŻEJ LITERY rozumiesz tak jak np Andrzej, Michał, Beatka it.... rozumiesz ?? w podstawówce już tego uczą ;[
_________________
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:02   

slapów nie dostałe mylisz mnie z kimś

"HAHAHAHHAHA złożysz na mnie skarge"
"hahahhahahaah juz sie boje"

lub coś takiego chciałeś masz

" ja jestem najbardziej lajtowym adminem " samoocena the best nie powiem po wuja sie wdajesz w gadanie z graczami a potem jak to było "odwalcie sie od admina"?

grałem z kumplem ze stancji który siedział obok tak więc wiem bo mi powiedział "co za K!!! raszuje a że byłem obok na mości i widzałem Cie w celowniku i ost runda:) to zeskoczyłem przebiegłem do bramy i przez brame przebiegłem na zegar już nie patrzyłem

"***cenzura*** za co adminie plebsie" chyba tak leciało" :P

smieszny jesteś sam raszujesz potem kickujesz ale nie Twoje tłumaczenie "ale ziomek zeskoczyłem z tego mostu " jest na odpowiednim poziomie

ale Ty możesz raszować zal

logi zresztą pokazą rozmowy i przekomarzania

władza udeżyła ci do bani i tyle


Cytat:
tak zaraszowałem mostem ...... ale ziomek zeskoczyłem z tego mostu Wykrzyknik i zabilem kolesia z WODY Wykrzyknik


zabiłeś kolesia z domku na moście od terro a nie z wody


Cytat:
ale się zesrałem o jak wali"


zal logi pokażą
aby do wymyslania zniżać sie melepate śmieszny jesteś



przez takich jak ty bydzia traci prestż i graczy
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:10   

:wow: żal ... ja nie powiedziałem zostawcie już admina .... tylko Vesemir to pamiętam bardzo dobrze człowieczku jesteś taki mały .. ten twój kolega też dobre ziółko ... ;[ ale wiesz gdzie mam tą twoją skarge W 4 LITERACH !! !! ja jak popełnie błąd to sie PRZYZNAJE I POKÓTUJE !! i powtarzam jeszcze raz mam cię gdzieś i twoją skarge jesteś żałosny pewnie w życiu też niemasz nawet kolegów wali mnie to ale skoro już gracz powiedział zostawcie już admina TO DAJE CHYBA DO MYSLENIA PAJACYKU !! gdyby nie ten firewall to chętnie bym się z tobą ustawił ;[ ;[ ;[ napisałeś mi na adminowskim że złozysz na mnei skarge not o cię wyśmiałem bo przecież nic niezrobiłem co by odbiegało od regulaminu :hahaha: do tej pory mi się z cibie śmiać chce,

CYTUJE "Przez takich jak ty bydzia traciprestiż i graczy" :hahaha: :hahaha: jasne człowieczku ostatni z serva wyszedłem i cały czas dbałem o pożądek żeby taki jak ty niewyzywał od c.i.p p.lebów i żeby tacy jak TY !! nie raszowali !! .... a ty mi mówisz, że przez takich jak ja bydzia traci :crazy: ale admin ma zawsze najgorzej bo zawsze znajdzie się jakiś PAJACYK który będzie chciał zgrywać greka nieche mi sie już pisać więcej bo jak tylko sobie pomysle o tobie to :rotfl2:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Melepeta Wto 31 Sty, 2006 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:17   

szkoda że nic sensownego nie potrafisz tylko piszesz że jestem żałosny i sie smieszesz
skoro zraszwałeś i sie przyznałeś a skarge masz w 4 literach to widać jak sie przyznajesz i pokutujesz

w logach jest wymiana zdań prosze H@ o zamieszczenie logów/lub przesłanie na mali to wyczyszcze niepotrzebne linijki i zostawie tylko wyzywanie między adminami a graczami

a melepeta fajne masz wymyslone moje cyctaty na nic lepszego Cie nie stac?


a co do bana to za przeklinanie zasłużyłem(taki kick to sie unisłem fakt przesadziłem) ale w rewanżu prosze o zabranie admina melepecie za to że nie świeci przykładem i raszuje oraz nie umie postępować z graczami przez co bydzia traci graczy
Ostatnio zmieniony przez olo84 Wto 31 Sty, 2006 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:20   

Czego piszesz, że się przyznaje do raszowania JAK TAK NIE JEST NIE RASZOWAŁEM !! :wow:
zawsze musi znaleść się jakiś ziomek któremu się nudzi i napisze sobie skarge ehhh ....niewypowiadam się już szkoda mojego czasu ...
_________________
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:23   

powiedz mi jakie miałbyś zdanie jakbyś wszedł na serva a na mainie napis "HAHAHAHAHHA" złuż skarge już sie boje lub cos takiego zdanie w takim momencie o adminie jest odpowiednie
 
 
welder666



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:23   

To nie jest jeden ziomek i nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi.narzekal na Ciebie caly server a ty to olewales i dalej robiles swoje(czyt. raszowales) I nie wciskaj ze zabiles mnie z wody bo dostalem z gory i cie widzialem. Byles juz za mostem,w w domku gdzie stoja zazwyczaj tero z awp.


Melepeta napisał/a:


A teraz co do twojej skargi :
1) tak zaraszowałem mostem ......


nastepny post:

Melepeta napisał/a:
Czego piszesz, że się przyznaje do raszowania JAK TAK NIE JEST NIE RASZOWAŁEM !! :wow:
zawsze musi znaleść się jakiś ziomek któremu się nudzi i napisze sobie skarge ehhh ....niewypowiadam się już szkoda mojego czasu ...







no comment czlowieku
_________________
Niepokoi mnie Twoj brak wiary...
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:34   

Zacytuj cała moją wypowiedz "zraszowałem mostem.....(mostem moge)i zeskoczyłem z niego
no nieżle jescze na servei było chyba ze 2 twoich kolegów macie pokój razem ?? :wow: no comment ...
Ostatnie moje zdanie co do tej skargi ---> NIEMAM sobie nic do zarzucenia END !!
_________________
 
welder666



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 31 Sty, 2006 11:38   

Melepeta napisał/a:

Ostatnie moje zdanie co do tej skargi ---> NIEMAM sobie nic do zarzucenia END !!



no tak.no bo jak pan Jasnie_Admin_Za_30_Zlotych moze miec sobie cos do zarzucenia nie??
_________________
Niepokoi mnie Twoj brak wiary...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.