CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
unban me...
Autor Wiadomość
crz^^



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 98
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:45   

IrYs napisał/a:
prowokujesz, prowokujesz i prowokujesz
mało tego robisz sobie jaja z adminów, w tym wypadku ze mnie, a tego niestety nie będę tolerował, dotarło to tego twojego tic tac'a ??

Nick zAL + znaczki jest prowokujący, w jaki sposób? W jaki sposób robiłem z Ciebie jaja w tym przypadku?
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:46   

"zAL.pl" - jak sie nie podobato jest miliard innych serwerow... :) zreszta watpie zeby odbanowali crz... masz takie szanse jak moja szansa trafienia 6 w lotka :) elementarz tobie by sie przydal.. ale elementarz dobrego zachowania... :P
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:49   

SiD napisał/a:
A ja korzystając z okazji chciałbym pozdrowić mamę, tatę, babcie, wujka Waldka i tego pana Serwera albo boga jak wolicie który mi dzisiaj wrypał bana za nick "}{ 4 ><" ohhh... naprawdę był to straszliwie brutalny i obraźliwy nick !! przepraszam !! mm.... a przypominam o zbanowaniu hypno bo ma tez w nicku "szlaczki" ( jak to powiedział jeden pan serwa) i nalezy mu się za to kara, tak samo co niektórzy admini powinni zostać ukarani za "^^" skrzydełka lub daszki jak kto woli


hypno jak i np max^^ maja normalne litery a u ciebie nie widac tego najpierw dostales kicka a pozniej bana na 5 minut ja nie rozumiem przeciez wiesz ze nick ma byc czytelny a dla mnie to sa jakies nawiasy z cyfra 4 wiec w czym masz problem??

P.S. 5e) Nick gracza musi przedstawiać chociaż w części sensowny ciąg znaków (lub pojedyńczy znak) dający sie przeczytać, np. Solid, nappy, nowik, -=]graczek[=-, |TaG|, |G|.
5f) Nicki typu (__), !-!-!-!, wthygwire, adlstq, ///\\\ są niedozwolone.
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:51   

:papa2: cisza i spokoj :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:52   

crz^^ napisał/a:
Fajnie Irys, wytłumacz mi dlaczego nick zAL + znaczki jest nie czytelny.

Bo sobie wystarczajaco nagrabiles caloksztaltem, zeby nadszedl czas ze jestes traktowany specialnie. Bana masz nie za nick, a za to, ze Ci nikt nie dal bana, az zrobil to irys. Jestes sam sobie winny, bo jak grales na nicku normalnym, to nikt by cie pewnie nie zbanowal, mimo ze napisalem na forum aby tak zrobili.

EOT.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.