CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
jestem ELO ELO ?
Autor Wiadomość
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:04   

VorteX^^ napisał/a:
Solid, teraz gdy my piszemy to juz to widac, prawda? A wczesniej tylko sobie uroilismy....


Czy hax był adminem? Czy skl był adminem bydzi {1}?
wiec nie porównuj siebie do nich.

Co Ci daje Twoje dogryzanie? Sprowokował Cie sid zebys zaczoł podjazd w tym temacie? Wiec wytlumacz mi co to daje, oprocz gniewu i zawisci, która sie dalej szerzy, a ktora teoretycznie powinna sie skonczyc wraz ze zbanowaniem haxa?
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:08   

Cytat:
Czy hax był adminem? Czy skl był adminem bydzi {1}?


Skl mial @ na bydzi CW, h4x mial dostac admina na bydzi 1, ale sie nie zglosil na gg do ciebie. Juz nie pamietasz?

Cytat:
Co Ci daje Twoje dogryzanie? Sprowokował Cie sid zebys zaczoł podjazd w tym temacie? Wiec wytlumacz mi co to daje, oprocz gniewu i zawisci, która sie dalej szerzy, a ktora teoretycznie powinna sie skonczyc wraz ze zbanowaniem haxa?


Niee, bron boze ja nie mam nic do Sida. Ja sie nie smieje z nikogo, tylko "z siebie sie smiejemy" . A prowokowal mnie juz od dosyc dawna ;] Po prostu teraz jest pora na osmieszanie tego. A obrona zbaniowanych mnie nie interesuje, bo po co kolejne posty typu H@HH@H@H@H@H@H@H ?

Ja nie mam do tego gniewu ani nienawisci, daruj frazesy. Ja mam z calej tej sytuacji beke - czy raczej MIALEM do momentu az przekroczylo to pewne granice. Sadzisz ze 555 sq nie wie co sie dzieje na forum? Neo, recionenct i jazda, chociaz jako gosc albo jeszcze od kumpla: "wiesz jaki zal co oni napisali na forum zal mi ich plebow co w esl nie nmoga mecza wygrac!"
_________________
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:15   

SiD napisał/a:
po 1. nie ma żadnego sziega, sam go sobie chyba wymyśliłes
po 2. zawsze sie nasmiewałem z ludzi na serwie nawet przed tym jak zacząłem grac z h4x'em, lonkiem, sokolem, buqersem i resztą
po 3. zrozum ze jeżeli grasz na serwie to przyczyniasz sie do kształtowania atmosfery na nim jeżeli ona zaczyna zmieniać sie w nieodpowiadajacym kierunku powinieneś poczynić jakieś działania ale jak sam stwierdziłes nic nie robiliśmy przez pewnien okres czasu ( miałem wredy adma i grałem z elo elo gangiem jak wy to nazwacie i nikt nic nie powiedział) dopóku solid nie dał posta ze nie podoba mu sie atmosfera na serwie i wtedy zaczeliście coś z tym zorbić
po 4. nie wiem nie widziałem zeby h4x grał po zbanowaniu na jakims 2 koncie i zebys go prosił o zmiane nicku


1.Masz szpiega SiD i doskonale wiem razem z Irys-em kto to jest, więc sciemy pisz komu innemu. P.S jest dowodzik ale przytrzymamy go na wszelki wypadek :)
2. Wysmiewanie ludzi a śmianie się z całym serwerem, bo jest fajny klimat to różnica, ty już tego nie widzisz, bo sie zapędziłeś.
3. Ello Gang rył klimat odkąd tylko się wkręcił. Atmosfera na serwie jest zawsze fajna, dokąd jakiś "fajny" nie zacznie go psuć. Codziennie gram i widze kiedy jest fajnie a kiedy nie jest, z reszta nie tylko ja...
4. Hax grał po zbanowaniu na koncie od ..... ( wiesz doskonale co to za konto ). Albo niech tak będzie, szkoda, ze tego konta nie zbanowałem oj szkoda.
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:16   

VorteX^^ napisał/a:
Cytat:
Czy hax był adminem? Czy skl był adminem bydzi {1}?


Skl mial @ na bydzi CW, h4x mial dostac admina na bydzi 1, ale sie nie zglosil na gg do ciebie. Juz nie pamietasz?

umiesz czytac czy masz problemy? Zapytalem sie o b {1} - na b {2} moze miec kazdy, pod warunkiem ze jakis poziom sobą reprezentuje - skl przestał wiec admina stracił. To ze ktoś miał nie znaczy ze miałby go np. do teraz wiec sobie oszczędź teksty w stylu "co by było gdyby"
VorteX^^ napisał/a:

Cytat:
Co Ci daje Twoje dogryzanie? Sprowokował Cie sid zebys zaczoł podjazd w tym temacie? Wiec wytlumacz mi co to daje, oprocz gniewu i zawisci, która sie dalej szerzy, a ktora teoretycznie powinna sie skonczyc wraz ze zbanowaniem haxa?


Niee, bron boze ja nie mam nic do Sida. Ja sie nie smieje z nikogo, tylko "z siebie sie smiejemy" . A prowokowal mnie juz od dosyc dawna ;] Po prostu teraz jest pora na osmieszanie tego. A obrona zbaniowanych mnie nie interesuje, bo po co kolejne posty typu H@HH@H@H@H@H@H@H ?

Ja nie mam do tego gniewu ani nienawisci, daruj frazesy. Ja mam z calej tej sytuacji beke - czy raczej MIALEM do momentu az przekroczylo to pewne granice. Sadzisz ze 555 sq nie wie co sie dzieje na forum? Neo, recionenct i jazda, chociaz jako gosc albo jeszcze od kumpla: "wiesz jaki zal co oni napisali na forum zal mi ich plebow co w esl nie nmoga mecza wygrac!"

Daruj frazesy? A skad wiesz ze mowilem o Tobie. Co z tego ze sobie czytaja forum. Mam to gdzies. Jesteś adminem i masz reprezentowac jakis poziom swoim zachowaniem. Skasowalem Twoj jeden topic prowokujacy, ale widze ze Ci to nie dalo nic do myslenia. I osmieszac sobie to mozna, a post kankera jeszcze jako tako w granicach sie miesci, ale Ty uskuteczniasz juz w tym temacie prywatne podjazdy i kozystasz z sytuacji aby sie odgryzc, a to juz ok nie jest i adminowi nie przystoi.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:22   

szpiega nie ma że kiedys ktoś mi coś powiedział to inna sprawa ale jak widze wszystko wyolbrzymiasz i chcesz pod kimś wykopac dołek, a co do dowodu to wątpie żebyś coś miał albo żebys chociaż miał jakies sensowne argumenty na oskarżenie kogoś
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:29   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:
Cytat:
Czy hax był adminem? Czy skl był adminem bydzi {1}?


Skl mial @ na bydzi CW, h4x mial dostac admina na bydzi 1, ale sie nie zglosil na gg do ciebie. Juz nie pamietasz?

umiesz czytac czy masz problemy? Zapytalem sie o b {1} - na b {2} moze miec kazdy, pod warunkiem ze jakis poziom sobą reprezentuje - skl przestał wiec admina stracił. To ze ktoś miał nie znaczy ze miałby go np. do teraz wiec sobie oszczędź teksty w stylu "co by było gdyby"
VorteX^^ napisał/a:

Cytat:
Co Ci daje Twoje dogryzanie? Sprowokował Cie sid zebys zaczoł podjazd w tym temacie? Wiec wytlumacz mi co to daje, oprocz gniewu i zawisci, która sie dalej szerzy, a ktora teoretycznie powinna sie skonczyc wraz ze zbanowaniem haxa?


Niee, bron boze ja nie mam nic do Sida. Ja sie nie smieje z nikogo, tylko "z siebie sie smiejemy" . A prowokowal mnie juz od dosyc dawna ;] Po prostu teraz jest pora na osmieszanie tego. A obrona zbaniowanych mnie nie interesuje, bo po co kolejne posty typu H@HH@H@H@H@H@H@H ?

Ja nie mam do tego gniewu ani nienawisci, daruj frazesy. Ja mam z calej tej sytuacji beke - czy raczej MIALEM do momentu az przekroczylo to pewne granice. Sadzisz ze 555 sq nie wie co sie dzieje na forum? Neo, recionenct i jazda, chociaz jako gosc albo jeszcze od kumpla: "wiesz jaki zal co oni napisali na forum zal mi ich plebow co w esl nie nmoga mecza wygrac!"

Daruj frazesy? A skad wiesz ze mowilem o Tobie. Co z tego ze sobie czytaja forum. Mam to gdzies. Jesteś adminem i masz reprezentowac jakis poziom swoim zachowaniem. Skasowalem Twoj jeden topic prowokujacy, ale widze ze Ci to nie dalo nic do myslenia. I osmieszac sobie to mozna, a post kankera jeszcze jako tako w granicach sie miesci, ale Ty uskuteczniasz juz w tym temacie prywatne podjazdy i kozystasz z sytuacji aby sie odgryzc, a to juz ok nie jest i adminowi nie przystoi.


nie przystoi, dlatego juz koncze. co do skla - @ na b2 otrzymal po tym jak obluzgal mnie i pattersona. to jest wg. ciebie "poziom, jaki powinni reprezentowac admini" ?
_________________
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:30   

na tej samej zasadzie nie ma takiej osoby, jak nie wiesz na czyim koncie gral hax :faja:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:33   

Kod:
Ostatnio mogłem zbanować hax-a na drugim koncie, byłeś i widziałeś jak ładnie prosiłem o zmianę nicka, wyszedłem a on dalej swoje, uważasz, że to jest w porzadku Pytajnik

po 4. nie wiem nie widziałem zeby h4x grał po zbanowaniu na jakims 2 koncie i zebys go prosił o zmiane nicku



gdzie tu jest napisane że nie wiem czyje to konto ?? co ?? ja go na serwie nie widziałem i nie widziałem jak go roso prosi o zmiane nicku i nie mogłem widziec bo mnie na serwie nie było sam wiesz dlaczego
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:39   

VorteX^^ napisał/a:
nie przystoi, dlatego juz koncze. co do skla - @ na b2 otrzymal po tym jak obluzgal mnie i pattersona. to jest wg. ciebie "poziom, jaki powinni reprezentowac admini" ?

Napisał? tak. Dlatego go to zdyskfalifikowało na admina {1}. Jednak przez pewien czas sie zachowywał normalnie, wiec mozna było wywnioskować, ze burzliwy okres ma za sobą. Jak pokazał, że nie, to admina stracił.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006 13:39   

Ja powiem tyle ze NIGDY nie bylo ELO GANGU haha nawet nie wiem kto to wymyslil....
To byl zwykly przypadek ze nagle bylo kilka osob na servie i kazdy wbil na tsa... ;) a wy odrazu wielkie halo ELO GANG psuje serva itp. i tak nikt juz nie gra z 'elo gangu' na bydzi wiec nie wiem po co ten temat :wow:



pzdr :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.