CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
HeYaH i rasz, a potem kłótnia, że nie raszował
Autor Wiadomość
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:27   HeYaH i rasz, a potem kłótnia, że nie raszował

wiem,że to dziecinada, ale inaczej z typem nie można :




P.S : nie chciałem z tym iść na forum, bo to jest śmieszne, ale HeYaH sam się tego domagał, więc screen siedzi ;]
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:39   

ewidentny rasz :D
i dobrze zrobiles :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:39   

a tu demo
http://rapidshare.de/files/14868437/1.rar.html
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
HeYaH


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:39   

Dobra Irys nie wiem o co Ci chodzi... zszedłem kawałek dalej a Ty już z Babcią bana mu bana !! !!! Babcia już z demkiem chce wyskoczyć bo za daleko wyszedłem kłociłem sie z nią dla śmiechu a wy już .... boshe :>:>

No dobra to teraz co innego ciekawego powiem ciekawe który admin tak świetnie zna strefy o mi pisał że raszowałem na mapie wcześniej ..?? Jak zaczełem sie bronić i pisać do niego że to nie rasz to już nic sie nieodezwał :x
Zorientował sie że tam niemiał racji i nawet nie powiedział "sory" ani nic takiego... To oczywiście damy mu teraz bana bo oczywiście z adminami sie niegada :cfaniak:

Jeszcze jedno Irys napisałeś "z typem inaczej nie można" pierwszy raz ktoś ma domnie pretenscje że raszuje itp... a Ty tak piszesz jak to by było już ktoyś raz z kolei..
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:42   

haha :hahaha: , "bana mu bana mu" ?? lol jak mnie wtedy nie było bo grałem na fejku i Ty nawet nie masz pojęcia na jakim, więc skończ mi tu wkręcać, że tak pisałem ... chyba, że na takiej samej zasadzie pisałem "bana mu", jak Ty nie raszowałeś(i gruuubo się tej wersji trzymałeś), to spoko :cfaniak:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:47   

nie wymyślaj cały przebieg sytuacji jest tam nagrany, były jakieś pretensje za slaya, dyskusje itp
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:51   

Dowody HeYaH ??

Brawo IrYs i Babcia :)
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
HeYaH


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 22:58   

Dobra Irys co ja mam sie z Tobą kłucić widać na screenie że to był rasz i tyle.....
A Ty to tak pisze jak bym robił non stop :0o:


Jesteście tacy uczciwi i do każdego sie przyczepić chcecie to jestem ciekaw ktory to admin będzie taki odważny i sie przyzna jak dobrze zna strefy ... poprzednia mapa de.cpl.fire- krzyczy od razy "Heyah nie raszuj" napisałem mu za jakiś czas że to nie rasz to usłyszałęm tylko tyle żebym niedyskutował .... :twisted:

[ Dodano: Pon 06 Mar, 2006 23:01 ]
Tylko mi sie nie nudzi i nie nagrywam od razu jakis demek nie robie screenów chce spokojnie pograć a wy już tutaj tak wyskakujecie :cfaniak: jak se tam chcecie :crazy:
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 23:02   

nom troszke sie klociles za bardzo koles.... nikt ci nic nie zrobil poza slayem a ty z textem ze napsizesz skarge...
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
HeYaH


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 23:04   

Hahahahahahaha siatkarz no teraz to juz nimoge z Tobą :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nic takiego nie napisałem że napisze skarge ani nic w tym stylu !! ! W tym momencie to to mi Ciebie szkoda bo wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy !! !!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.