CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nowik
Nie 16 Lip, 2006 21:42
nappy i reszta cd.
Autor Wiadomość
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:09   nappy i reszta cd.

pozdrawiam killa za te screnny wyrwane z kontekstu.. była to godzina około 21 ( tak mi sie wydaje ) prosze wiec H@ o wycągniecie logów i pokazanie całego przebiegu zdarzenia... wiekszość tych słów padała w żarcie do mnie lub do bubla a słowa któte padłu do manhunta były tylko odewetm na zaczepke, zreszta bedą logi to sie wyda co i jak..
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:10   Re: nappy i reszta cd.

SiD napisał/a:
pozdrawiam killa za te screnny wyrwane z kontekstu.. była to godzina około 21 ( tak mi sie wydaje ) prosze wiec H@ o wycągniecie logów i pokazanie całego przebiegu zdarzenia... wiekszość tych słów padała w żarcie do mnie lub do bubla a słowa któte padłu do manhunta były tylko odewetm na zaczepke, zreszta bedą logi to sie wyda co i jak..


bana już dostałem (sam solidowi s:id podałem xD ) Ale co prawda to prawda... btw - chyba koło 19.30 ? Bo o 21 to netu nie miałem :P


nick : chillout ~mp3
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:13   

Ta ;) ...... pozdro kill :* ;] :ogorek: :ogorek:
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
kill


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 87
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:21   

3 prawinnych obywateli :rotfl: :rotfl: chroncie swoje mlode poopcie :papa2: sid nie placz.. sam wiesz z jakiego powodu :rotfl:

bwt Sid ty to taka matka polka, zawsze przylazisz i sapiesz jakbys byl adwokatem a sam na servie prowokujesz :P
Ostatnio zmieniony przez kill Śro 08 Mar, 2006 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:26   

Łamanie regulaminu nawet w odwecie za czyjeś wypowiedzi nie jest usprawiedliwione.
A jak w żartach sobie jedziecie (póki nie są przesadne) to mi wisi w sumie. Bo w regulaminie jest napisane że liczą sie intencje nie?
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:39   

po 1kill smieszny człowieczku juz ci tłumaczyłem ze nie masz pojecia ocb.w tym wszystkim...
po 2 jak dajesz screeny to nie wyrywaj ich z kontekstu.
po 3 ja poprosiłem o logi sie okaże co i jak było i czy manhunt też jechał po matce...
po 4 z daruj sobie takie texty do mnie..ze matka polka jestem bo sam co robisz ?? adwokat manhunta ??
po 5 jeżli uwazasz ze to ja prowokuje screen demqo na forum i po sprawie a jak nic nie masz to zachowaj milczenie.
 
 
kill


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 87
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:47   

ok panie prokuratorze sid next time bedzie demko :faja:

ja sie wypowiadam w swoim imieniu, wiec czytaj ze zrozumieniem, bo ja tam nic nie wspominalem ze manhunta bronie

no wlasnie w logach wyjdzie ze pierwszy zaczales do mnie sapac o karatorach itd. wielki masterze klawiatury, wyjdz na dwor

PS. twoj ulubiony lekko zmieniony elo text cu@dwor :rotfl: :hahaha:
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 22:58   

po 1 jakbyś chłopczyku nie zauwazył ten temat dotyczy wyciągniecia logów aby udowodnic ze manhunt jechał napowi po matce... wiec piszac w tym temacie
Kod:
3 prawinnych obywateli Rolling on the floor laughin' Rolling on the floor laughin' chroncie swoje mlode poopcie Papa 2 sid nie placz.. sam wiesz z jakiego powodu Rolling on the floor laughin'
wychodzi na to ze nie mam płakac ze napp dostał bana i mam skończyć dyskucje na temat wyciagniecia logów...
po 2
Kod:
no wlasnie w logach wyjdzie ze pierwszy zaczales do mnie sapac o karatorach itd. wielki masterze klawiatury, wyjdz na dwor

PS. twoj ulubiony lekko zmieniony elo text cu@dwor Rolling on the floor laughin' Hahaha!
ten text strasznie mnie uraził, poniewaz jest ironiczny u ma na celu dokuczenie mojej osobie i prosze o ukaranie tego osobnika
po 3 ogarnij ze po raz 2 sypiesz OT który ma na celu podsycenie atmosfery i doprowadzenie widocznie do jakiejs aferfy badz kłutni, a potem ze to my prowokujemy,
 
 
kill


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 87
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 23:02   

czlowieku prowokacja miala miejsce na servie wiec ogarnij sie !!

i nie wyzywaj mnie od smiesznych ludzi i chlopczykow bo czuje sie bardzo ale to bardzo urazony, wiec rowniez prosze o ukaranie Sida :( ;(
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Mar, 2006 23:07   

kill napisał/a:
czlowieku prowokacja miala miejsce na servie wiec ogarnij sie !!


kolejny OT, ty swoja watpliwość wyjasniłes co do nappa to czemu teraz przeszkadzasz w wyjasnieniu mojej watpliwości co do manhunta ?? prowokacja ma miejsce na forum bo ciage dopisujesz bzdury nie zwiazane z tematem, widocznie tylko po to aby było zamieszanie.

Beda logi sie okaże..czy była prowokacja na serwie wiec nie off-topicuj ciągle i nie prowokuj tylko czekaj spokojnie na logi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.