CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
[you] czyli pkt 1.7 regulaminu
Autor Wiadomość
koper0z`


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 22:47   ja czyli koper0z` :]

Gośćhahhaha widze ze wszyscy mnie lubia... wiec jesli macie do mnie zal ze nie podobaja mi sie zasady czy jakies regulamniny to piszcie... zapraszam tych wszystkich co w podpisach maja zmianke o mnie jako cziterze... nie zeby byc wkurzajacym ale jestescie smieszni tyle wam powiem... no i jak macie jakies demka gdzie wylapaliscie moje AB & WH to wrzucac smialo :)

btw przeczytalem regulamin i to 2 razy wiec sie wypchajcie :papa2:
_________________
to sie ze mnie nasmialiscie... bylo z czego ^^
dajcie mi zabic tego typa co wymyslil [ you ] :F
Ostatnio zmieniony przez koper0z` Sob 18 Lut, 2006 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 22:49   

[edit: KURDE] KOPER AZ ZAL ZE CIEBIE ZNAM OSOBISCIE !! !!! MOWIE CI ZE JAK WPISZESZ SOBIE [ you ] BEZ SPACJI TO WYSWIETLI CI SIE TWOJ NICK !! !!!!!!!!! CZAISZ !! !!!!!!!! CZY MAM CI TO WPUKAC ?? ??????? JUZ NAWET NA GG DALEM CI FRAGMENT REGULAMINU!!!!
_________________

 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 22:49   

Koleś, Ciebie trzeba chyba uświadomić, bo sam sobie nie poradzisz...

wpisz [*you] (bez gwiazdki) to zobaczysz, że jest to skrypt na forum. Bodaj Solid mówił, żebyś przeczytał regulamin - znowu tego nie zrobiłeś... więc tradycyjnie warn. Jeszcze troszke i załapiesz się na perma (i na forum i na serwie, bo ***cenzura*** chyba nikt nie znosi).

Jeśli przeczytałeś regulamin i to 2 razy! to radził bym się udać na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem or smth...

.:Solid_Snake:. napisał/a:
1.7. Inne
    - obsługa forum nie ponosi odpowiedzialności za istniejące treści,
    - obsługa forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie działania forum
    - UWAGA !!
    Na forum włączona jest funkcja używania znacznika
    Kod:
     [you]

    Oznacza ona to, że jeżeli ktoś w poście/podpisie umieści wyżej wymieniony znacznik to zamiast tego będzie widoczny Twój nick, np.
    Kod:
    [you] rozumiesz ten punkt ?

    i tak Ty widzisz
    ".:Solid_Snake:. rozumiesz ten punkt ?"
    użytkownik o nicku xXx widzi
    "xXx rozumiesz ten punkt ?" itd.

_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
koper0z`


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 22:58   

afff co ja poradze ze macie jakies dziwne forum gdzie trzeba wpisywac jakies dziwne znaczniki ?? daliscie jakies wytlumaczenie bezsensowne i sie cieszysz ze mozesz mo dac bana ?? nie wiem co z wami jest ale sparawia wam przyjemnosc rozdawania ostrzezen ??

btw to mial byc post zwiazany z moja gra i zachowaniem a nie ciemnota i nieumiejetnoscia czytania -.-
_________________
to sie ze mnie nasmialiscie... bylo z czego ^^
dajcie mi zabic tego typa co wymyslil [ you ] :F
Ostatnio zmieniony przez koper0z` Nie 19 Lut, 2006 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:00   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
spadlem z krzesla :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:01   

nappy napisał/a:
Koleś, Ciebie trzeba chyba uświadomić, bo sam sobie nie poradzisz...

wpisz [*you] (bez gwiazdki) to zobaczysz, że jest to skrypt na forum. Bodaj Solid mówił, żebyś przeczytał regulamin - znowu tego nie zrobiłeś... więc tradycyjnie warn. Jeszcze troszke i załapiesz się na perma (i na forum i na serwie, bo ***cenzura*** chyba nikt nie znosi).

Jeśli przeczytałeś regulamin i to 2 razy! to radził bym się udać na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem or smth...

.:Solid_Snake:. napisał/a:
1.7. Inne
    - obsługa forum nie ponosi odpowiedzialności za istniejące treści,
    - obsługa forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie działania forum
    - UWAGA !!
    Na forum włączona jest funkcja używania znacznika
    Kod:
     [you]

    Oznacza ona to, że jeżeli ktoś w poście/podpisie umieści wyżej wymieniony znacznik to zamiast tego będzie widoczny Twój nick, np.
    Kod:
    [you] rozumiesz ten punkt ?

    i tak Ty widzisz
    ".:Solid_Snake:. rozumiesz ten punkt ?"
    użytkownik o nicku xXx widzi
    "xXx rozumiesz ten punkt ?" itd.




no i?



mhm ale o co chodzi w tym temacie za co autor dostał2 worny?? bo jakoś w jego wypowiedzi nic nie wiedze podpis mhm dziwny no ale wracając do wornów to nowik powinien dostac worna za duze literki i słowo ***cenzura*** no chyba że chodzi o jakiś inny post autora ;]
Ostatnio zmieniony przez olo84 Sob 18 Lut, 2006 23:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:03   

olo84 napisał/a:
mhm ale o co chodzi w tym temacie za co autor dostał2 worny?? bo jakoś w jego wypowiedzi nic nie wiedze podpis mhm dziwny no ale wracając do wornów to nowik powinien dostac worna za duze literki i słowo ***cenzura*** no chyba że chodzi o jakiś inny jego post ;]


Jak narazie to Ty dostajesz, za '***cenzura***' - jak klniemy to albo piszemy całość (wtedy automatycznie się zakropkuje) albo w ogólę... nowik napisał tylko kur** (można podłożyć pod to np. kurde) ale jeżeli Solid uzna, że warn się należy - to dostanie też.

A jeśli nie rozumiesz to twoja sprawa... :)
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
koper0z`


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:07   

no widze ze admini swoje a gracze moze co innego ... olo 2 worny dostalem za nie przeczytanie regulaminu i probe przekonania innych do swojej racji.... ponoc w regulaminie(ponoc bo jak WIELKI ADMIN napisal nie potrafie czytac)jest napisane ze nie mozna zadnych obrazliwych tekstow pisac w poscie czy w podpisie.... mnie moze wkurza to ze kilka osob ma cos do mnie ale nie powie tego wprost... i podpisy typu "on ma czity" sa dozwolone...

jak chcecie to mozecie sie smiac do woli... ale bedzie to swiadczyc o waszym braku powagi... a jesli dostane bana to nie wiem co o tym sadzic... boicie sie... ide spac CU
_________________
to sie ze mnie nasmialiscie... bylo z czego ^^
dajcie mi zabic tego typa co wymyslil [ you ] :F
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:08   

to może nauczymy sie wszyscy pisać z gwiazdkami a nie rozdajesz worny za darmo ale jak ktoś zasłuży to eloelo kumple z eloelo gangu i mu nie dasz zal



koperoz przechodziłem to samo jak poszukasz na forum to znjadziesz skarge na jedą osobe co miała w podpisie obraze ;]
Ostatnio zmieniony przez olo84 Sob 18 Lut, 2006 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koper0z`


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 23:12   

hahahhahahh troche paranoja ale jak pisalem juz wyzej to admin ma zawsze racje :s

btw wlasnie nowik mi wytlumaczyl dzialanie tego idiotycznego moda :s wiec jak cos to sry for Maaciek... ale tylko dla niego... bo ja mysle ze admin powinien pomagac a nie tepic... przemyslcie to ^^

olo widze ze mamy ten sam problem i sie z tego ciesze... w 2 zawsze razniej :D ale i tak adminow nie przebijemy... bedziemy robic problemy = BAN i nara wytlumaczenie ? "bo sie zle zachowywal" pozdro dla Ciebie ^^ jak bedziesz mie widizec na servie to sie odezwij :P
_________________
to sie ze mnie nasmialiscie... bylo z czego ^^
dajcie mi zabic tego typa co wymyslil [ you ] :F
Ostatnio zmieniony przez koper0z` Sob 18 Lut, 2006 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.