CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja - co dodać do mapcyklu?
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 12:26   

neverling~ napisał/a:
LUDZIE DODAJEMY MAPY TYPU ASAULT 2006 czy inne i serwer jest posty ! GRAJCIE A NIE MARUDZICIE ! JAK JUZ DODAJEMY TO NIE ASAULT231873 czy DUST321 tylko juz naprawde cos fajnego. A mapy ktore zostaly wymienione typu : italy, survivor, vertigo itd. sa w MC tylko ze nikt ich nie gra.
_________________
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 19:07   

neverling~ napisał/a:
LUDZIE DODAJEMY MAPY TYPU ASAULT 2006 czy inne i serwer jest posty ! GRAJCIE A NIE MARUDZICIE ! JAK JUZ DODAJEMY TO NIE ASAULT231873 czy DUST321 tylko juz naprawde cos fajnego. A mapy ktore zostaly wymienione typu : italy, survivor, vertigo itd. sa w MC tylko ze nikt ich nie gra.


tak, jeżeli już to coś fajnego zastanawiam się jak w ogóle przeszły takie mapy typu assault2006 :0o: nikt tego nie gra, zamiast niej mozna byloby wrzucic cos co byloby na prawde grane bądź też różnicować to jedno wolne miejsce różnymi niestandardowymi mapami i zobaczyc ktora z nich bylaby najchetniej grana :)
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 19:17   

Assault 2006 nikt nie gra ? Pełny serwer jest na tej mapie i niejedna osoba twierdzi, że jest to fajna mapka. Problemem natomiast jest fakt, że ciężko ludziom na nią zagłosować..
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 19:36   

a ja wam powiem tak: obojętnie co byście zrobili z MC i tak będą grane te same 6 map. Ciężko jest się doprosić office-a, a na survivor-a to chyba tylko ja głosuje, już nie pamiętam kiedy grałem prodka. Także nic nie zwojujecie bo w 3 czy 4 osoby vota sie nie wygra :(
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 19:45   

ja gram każdą mapę i najchętniej jakieś niestandardowe i zawsze jestem za dodaniem do mc tylko na serwie nie głosuje np. za forge bo od razu z 16 zostaje 5 osób i jak tu grać ;/ więc wolę zagrać nuke, dust, aztec, w 16 niż po 2 w teamie gonić po mapie
Ostatnio zmieniony przez x0x Pon 29 Paź, 2007 19:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 21:06   

w0mbat napisał/a:
a ja wam powiem tak: obojętnie co byście zrobili z MC i tak będą grane te same 6 map. Ciężko jest się doprosić office-a, a na survivor-a to chyba tylko ja głosuje, już nie pamiętam kiedy grałem prodka. Także nic nie zwojujecie bo w 3 czy 4 osoby vota sie nie wygra :(


mylisz się, dlatego że te mapy były już grane wcześniej i najwyraźniej nie przypadly dla nikogo do gustu(chodzi tutaj o wiecej niz 2,3graczy) oczywiscie podstawowych 6 map nie nalezaloby w jakis sposob zmieniac chodzi glownie o te niestandardowe zeby w nich przebierac i je różnicować tak zeby urozmaicić gre na serwerze bo generalnie o to w tych wszystkich postach chodzi.
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 22:01   

w0mbat napisał/a:
a ja wam powiem tak: obojętnie co byście zrobili z MC i tak będą grane te same 6 map. Ciężko jest się doprosić office-a

do pierwszej części zdania - już gdzieś liczyłem ile map jest granych, I NIE JEST TO 6!
do drugiej części zdania - office gram CODZIENNIE na bydzi. Właściwie to chyba ta mapa ostatnio jest częściej niż dust... Więc proponuję pograć więcej i zobaczyć... Czuję się jak w sejmie IV RP. Balcerwowicz musi odejść :crazy: Powtarzacie frazesy które są już nieaktualne !! Grane jest o wiele więcej map niż 6 !!
_________________
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007 22:19   

qBert napisał/a:
Powtarzacie frazesy które są już nieaktualne

właśnie dlatego jestem za:
- albo zamknięciem tego tematu, w ostateczności zrobieniem nowego z konkretnymi propozycjami.
- albo roztrzygnięciem [!] tego przez kogoś kto ma ostatnie słowo w sprawie MC.
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007 07:14   

Chciałbym zaakcentować w jakiś sposób moje poparcie dla przedmówcy i uświadomić wszystkich czynnych uczestników mającej miejsce na tym forum dyskusji,iż to jest właściwa droga : chodźcie tą drogą :twisted: - tzn. bojkot tematu w każdej postaci :E :E :E bo ludzie jak opar nabijają posty :x :E

ps. z rana to do kompa siadać nie powinienem :mrgreen:
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
Ostatnio zmieniony przez opar Wto 30 Paź, 2007 07:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007 08:05   

Jak widzicie nowe mapy ( bylem za dodaniem ich ) nie sa grane a jak juz to na serwie jest pusto.Tak wiec proponuje zostawic jak jest tylko de_dust2002 zamienic jakims nowszym :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.