CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Koszulki CS-a na życzenie
Autor Wiadomość
YekyL



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 99
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 20:29   

Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 20:31   

No wiesz, praktycznie za koszulke normalna placisz nie firmowa te 14zł czy tam ile i masz, a tak to mozesz dac sobie jakikolwiek nadruk jaki chceszi mozesz szpanowac;) wiadomo szpan kosztuje :P ale i tak to jest cena porownywalna do orginalnej koszulki i koszty i tak z tego co mi wiadomo sa niskie, jakis zysk z tego musi jednak byc ;) pozdro :P
_________________

 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 21:12   

Yekyl ale po co ta gadka ... ?? jezeli uwazasz, że za drogo to nie kupój nikt ci nie każe jej kupować ... proste ... :0o:
_________________
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 21:30   

YekyL napisał/a:
Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-


Nie chcesz nie kupujesz, targować się na targu można. Tutaj masz ofertę i jak ci nie pasi to daj ignora i już. Lepper mode off
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
YekyL



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 99
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 21:53   

Ale ja sie nie targowalem tylko z nowikiem rozmawialem chyba od tego jest forum :)
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 22:08   

A moje pytanie brzmi: czy dało by się jakąś lepszą koszulke załatwić? Bo ja nie mam zaufania do t-shirtów za 14 zeta... Zaraz się rozciągnie, popruje etc. Wiadomo że było by drożej... Kiedyś chciałem sobie robić takie t-shity z kumplami i znalazłem czyste koszulki Fruit of the Loom za jakieś 30 zeta... Może coś takiego?
_________________
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 22:24   

qBert napisał/a:
A moje pytanie brzmi: czy dało by się jakąś lepszą koszulke załatwić? Bo ja nie mam zaufania do t-shirtów za 14 zeta... Zaraz się rozciągnie, popruje etc. Wiadomo że było by drożej... Kiedyś chciałem sobie robić takie t-shity z kumplami i znalazłem czyste koszulki Fruit of the Loom za jakieś 30 zeta... Może coś takiego?

Jeśli wytrzyma 200 stopni C podczas wgrzewania - to może być. Przeważnie wszystkie bawełniane wytrzymują, chyba że na metce mają przekreślone żelazko to trzeba testy zrobić, albo na własne ryzyko klienta mogę zrobić.
Wiadomo, jak będzie lepsza koszulka to i całość wytrzyma dłużej.
Na temat kosztów, to jakby takie zlecenie do mnie trafiło z ulicy to koszt byłby dwa razy wyższy. Zrozumcie, że wytworzenie obojętnie czego w jednym egzemplarzu nie może kosztować tyle ile w seryjnej produkcji - myślałem, że to logiczne i wszyscy rozumieją - a jednak sie myliłem. :faja:
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006 22:26   

YekyL napisał/a:
Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-

Ta tylko, ze te shirty są robione masowo wg jednego wzoru, sprzedawane hurtowo. Tutaj zamawiasz pojedyńczą sztukę wg jednego, własnego projektu. Jakbyś sie znał na ekonomii to bys wiedział, ze takie coś jest mało opłacalne dla producenta, a tutaj cena i tak jest dość dobra.

Dzejms. Mozesz przedstawić ofertę? Topic przyklejony wiec i oferta pełna sie przyda.
Np cena z nadrukiem z jednej strony, z nadrukiem na dwóch stronach.
Moze cena na lepszej jakosciowo koszulce (bo niektorzy wybrzydzają :P )
Moze jeszcze jakieś bluzy czarne?

Na bydzie nic nie idzie, bo bydzia narazie kasy nie potrzebuje wiec nie gromadzimy zeby tylko gromadzić.

Kupujecie jako gracze i zarabia na tym ten, kto sprzedaje. I tak uwazam, ze mamy taniej troche niz w innych firmach.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
kodik


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 110
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 13:34   

ja własnie jestem w trakcie zamawiania :D
_________________
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 13:41   

Ci co zamawiaja, jak dojdzie do was shirt to walnijcie fote i wrzuccie tu :) .
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.