CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
serwer schodzi na psy :(
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 00:37   serwer schodzi na psy :(

Ehh niestety ostatnio nasililo sie pare zjawisk ktore unieprzyjemniaja znacznie gre na bydzi 1.

oto powody:

- admin sie bawi flagami przerzucajac graczy do przeciwnych druzyn albo na spectatora, bo mu sie nudzi ?
- jak zostal ostatni ct w 2-3 rundzie po 1szej przegranej a znalazl bron po co go 20x slapujemy? zeby go szybciej T ubilo bo sie adminek nudzi ?
- @ nie reaguja gdy mapa jest niewyrownana np. nuke 15 terro - 2 ct
- 3/4 @ siedzi wlasnie w druzynie wygrywajacej
- bluzgi leca ze glowa mala, od dawna gram na voice_enable 0 i hud_saytext 0 co wam rowniez polecam
- nikt nie reaguje jak ktos sobie gra na haxach
- office i dust2002 - proosze :/ parodia a nie mapa
- wnosze o skrocenie rudny do 1:45
- gratuluje robienia TK przez adminow gdy wychodza z serwera...jak zostalo 5 minut do konca mapy

mam nadzieje ze zwrocicie uwage na to o czym napisalem, poniewaz juz sporo ludzi zrezygnowalo z gry tutaj i rezygnuje nadal. nie pisze tego patetycznie ale ja rowniez chyba dolacze do nich.

pozdr
_________________
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 07:37   

cos w tym jest widac ze ostatnio serwer sie wyludnia , a pamietam jak wczesniej trudno bylo wbic i czekalo sie po 15min :/
_________________

 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 07:50   

gram prawie codziennie między 19 a 24:00 a w weekendy do upadłego i jakoś niezauważyłem nic opisanego wyżej (nie stwierdzam nic bo nie gram 24/7). Przykładowa akcja z wczoraj, graliśmy na trainyardzie, w CT Dzejmsik a w Terro Qubert i nie$wierzy - ludzi raz ubywało, raz przybywało ale zawsze było wyrównane składy - bo admini zawsze wyrównywali albo gracze sami przechodzili (np jak CT dostawało wciry to zawsze przeszedł Szefo, BSE, Vesemir albo spalony albo ktoś inny, który w był w czołówce Terro).
Co do haxów - nie znam się na tym dokładnie (np wczoraj nagrałem kolesia co miał lagi a ja myślałem że ma speedhacka :lol: ) ale wystarczy zwrócić uwagę adminowi i odrazu przechodzi na specta, zresztą zobacz vorku ilu nałapali i dali na BL od nas.
Co do atmosfery to chwilowo jest ok, naprawdę ok. Pewne osoby wyluzowały (albo poprostu na nich nie trafiam) zawsze na serwie jest fajny klimat, nawet jak się zdarzy jakiś banan to nikomu nie przeszkadza - tak jak z dzieckiem - niezauważone, po prostu wychodzi.

Po co się tak rozpisałem - bo nie chcę kolejnej kłótni, kolejnych jakiś głupich obozów. Po co?
jest dobrze - nie niszczmy tego

tyle od mnie PA
_________________

 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 08:01   

WEGier napisał/a:
gram prawie codziennie między 19 a 24:00 a w weekendy do upadłego i jakoś niezauważyłem nic opisanego wyżej (nie stwierdzam nic bo nie gram 24/7). Przykładowa akcja z wczoraj, graliśmy na trainyardzie, w CT Dzejmsik a w Terro Qubert i nie$wierzy - ludzi raz ubywało, raz przybywało ale zawsze było wyrównane składy - bo admini zawsze wyrównywali albo gracze sami przechodzili (np jak CT dostawało wciry to zawsze przeszedł Szefo, BSE, Vesemir albo spalony albo ktoś inny, który w był w czołówce Terro).
Co do haxów - nie znam się na tym dokładnie (np wczoraj nagrałem kolesia co miał lagi a ja myślałem że ma speedhacka :lol: ) ale wystarczy zwrócić uwagę adminowi i odrazu przechodzi na specta, zresztą zobacz vorku ilu nałapali i dali na BL od nas.
Co do atmosfery to chwilowo jest ok, naprawdę ok. Pewne osoby wyluzowały (albo poprostu na nich nie trafiam) zawsze na serwie jest fajny klimat, nawet jak się zdarzy jakiś banan to nikomu nie przeszkadza - tak jak z dzieckiem - niezauważone, po prostu wychodzi.

Po co się tak rozpisałem - bo nie chcę kolejnej kłótni, kolejnych jakiś głupich obozów. Po co?
jest dobrze - nie niszczmy tego

tyle od mnie PA


Nic dodać. Nic ująć. Potwierdzam. Nie będę pisał drugi raz tego samego. :faja:
_________________

 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 09:49   

no ale przeciez worek strzelil focha wczoraj :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 09:59   

Cytat:
- wnosze o skrocenie rudny do 1:45

tu sie zgadzam. uwazam, ze zmniejszenie czasu do 1.45 jest troche drastyczne :E , ale do 2 jak najbardziej... nie wiem czemu to nie moze przejsc ;/ a przeciez to zmobilizuje do szybszej gry, a nie kampienie przez 2.5min :0o:
_________________
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 11:48   

WEGier napisał/a:
(nie stwierdzam nic bo nie gram 24/7)

no wlasnie :)

Cytat:
Przykładowa akcja z wczoraj, graliśmy na trainyardzie, w CT Dzejmsik a w Terro Qubert i nie$wierzy - ludzi raz ubywało, raz przybywało ale zawsze było wyrównane składy - bo admini zawsze wyrównywali albo gracze sami przechodzili (np jak CT dostawało wciry to zawsze przeszedł Szefo, BSE, Vesemir albo spalony albo ktoś inny, który w był w czołówce Terro).


dlatego napisalem ze wiekszosc adminow, a nie wszyscy. sa osoby do ktorych nie mam absolutnie zadnych zastrzezen i ciesze sie z tego.

Cytat:

ale wystarczy zwrócić uwagę adminowi i odrazu przechodzi na specta


hahaha. patrz wyzej :D

Cytat:
zresztą zobacz vorku ilu nałapali i dali na BL od nas.


to moze 1/10 tego co byc powinno ~~

Cytat:
Co do atmosfery to chwilowo jest ok, naprawdę ok. Pewne osoby wyluzowały (albo poprostu na nich nie trafiam) zawsze na serwie jest fajny klimat, nawet jak się zdarzy jakiś banan to nikomu nie przeszkadza - tak jak z dzieckiem - niezauważone, po prostu wychodzi.


ja jednak mam odmienne zdanie. i chyba nie do konca zrozumiales co pisze, bo piszesz o czyms zupelnie innym. co do 'pewnych osob', one maja tu bana przynajmniej czesc z nich :E


Cytat:
Po co się tak rozpisałem - bo nie chcę kolejnej kłótni, kolejnych jakiś głupich obozów. Po co?
jest dobrze - nie niszczmy tegotyle od mnie PA


ja uwazam ze NIE jest dobrze i daltego pisze. zauwaz ze nie atakuje konkretnych osob tylko zachowania i mam nadziejue ze moje uwagi zostana zauwazone i przyczyni sie to ad maiorem bydzia gloriam :D
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:07   Re: serwer schodzi na psy :(

To i ja coś napisze...
VorteX^^ napisał/a:
- admin sie bawi flagami przerzucajac graczy do przeciwnych druzyn albo na spectatora, bo mu sie nudzi ?

Bawi? Przerzucamy zwykle dla wyrównania składów. ewentualnie gdy ktos o to poprosi a nie wpłynie to na ich równość...
VorteX^^ napisał/a:
- jak zostal ostatni ct w 2-3 rundzie po 1szej przegranej a znalazl bron po co go 20x slapujemy? zeby go szybciej T ubilo bo sie adminek nudzi ?

Slapujemy, nie 20 tylko max 3. I tylko gdy delikwent campi niemiłosiernie... Lubisz czekać jak ktoś siedzi minute za skrzynią i jeszcze wiesz że przez to bankowo przegracie?
VorteX^^ napisał/a:
- @ nie reaguja gdy mapa jest niewyrownana np. nuke 15 terro - 2 ct
- 3/4 @ siedzi wlasnie w druzynie wygrywajacej

NIEPRAWDA! Wiekszosc adminow, podobnie jak i zwyklych graczy woli być T albo CT... Ja prawie zawsze gram w T... Jeśli składy drastycznie różnią się ilością zawodników, przerzucam kogoś, jeśli nie - autoteambalance. Sam również zmieniam czasem team aby komuś pomóc ale z moim skillem :P (chyba że d2002 :cfaniak: )
VorteX^^ napisał/a:
- bluzgi leca ze glowa mala, od dawna gram na voice_enable 0 i hud_saytext 0 co wam rowniez polecam

ZAWSZE KARAM BĄDZ UPOMINAM !!
VorteX^^ napisał/a:
- nikt nie reaguje jak ktos sobie gra na haxach

O tym nie masz zielonego pojęcia !! Jedyne co Ci powiem, to że jest to tematem nr. 1 wśród adminów... Poza tym wiesz jak dziala @czat. Napisz a ktos zareaguje...
VorteX^^ napisał/a:
- office i dust2002 - proosze :/ parodia a nie mapa

d2002 ludziska wola o wiele bardziej niz cpl'e. natomiast office w MC jest przed d2 wiec nie ma sie co dziwic ze prosza o nexta... Poza tym: KLIK
VorteX^^ napisał/a:
- wnosze o skrocenie rudny do 1:45

Trochę Cie poniosło... Ale 2:30 można spokojnie dać. Dodam jeszcze ze jak poganiam, a nawet karam za kampienie to jest afera!
VorteX^^ napisał/a:
- gratuluje robienia TK przez adminow gdy wychodza z serwera...jak zostalo 5 minut do konca mapy

A tu nie wiem o.c.b. Jesli tak jest to żal...


Tyle ode mnie.
_________________
 
 
$w!ezak


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 156
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:20   

Vortex kiedy ty ostatnio grałem na bydzi ?? Bo ja Cie tam bardzo żadko widze nawet nie pamiętam kiedy byłes ostatni raz.
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:31   

jak dla mnie to wszystko jest ok
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.