CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
serwer schodzi na psy :(
Autor Wiadomość
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:46   Re: serwer schodzi na psy :(

i cos odemnie

VorteX^^ napisał/a:
- admin sie bawi flagami przerzucajac graczy do przeciwnych druzyn albo na spectatora, bo mu sie nudzi ?

wtedy byl solid na serwie wiec z nim poagdaj...
VorteX^^ napisał/a:
- jak zostal ostatni ct w 2-3 rundzie po 1szej przegranej a znalazl bron po co go 20x slapujemy? zeby go szybciej T ubilo bo sie adminek nudzi ?

max. 3 slapy potem slay
VorteX^^ napisał/a:
- @ nie reaguja gdy mapa jest niewyrownana np. nuke 15 terro - 2 ct
- 3/4 @ siedzi wlasnie w druzynie wygrywajacej

no fajnie... tylko ze admini maja nakaz wspomagania slabszego teamu... zreszta jest autoteambalance...
VorteX^^ napisał/a:
- bluzgi leca ze glowa mala, od dawna gram na voice_enable 0 i hud_saytext 0 co wam rowniez polecam

jezlei leca bluzgi to za nimi leca slay'e/kick'i
VorteX^^ napisał/a:
- nikt nie reaguje jak ktos sobie gra na haxach

hmmm... naprawde nikt?! :> tzn ze ty tez nie?
VorteX^^ napisał/a:
- office i dust2002 - proosze :/ parodia a nie mapa

jakos na tych mapachludzie graja az milo... i beka jest potezna... no troszke mnie na d2002 bo to awp_dust
VorteX^^ napisał/a:
- wnosze o skrocenie rudny do 1:45

2:00-2:30... 1:45 to zapewne polowa nie dotrze do bs'a (chesz to zaloz topic z ankieta a nie wytykasz tutaj...)
VorteX^^ napisał/a:
- gratuluje robienia TK przez adminow gdy wychodza z serwera...jak zostalo 5 minut do konca mapy

co sie stao? od tk jest plugin...


stzreliles tamtego wieczoru focha... popros o logi i potem zoabcz kto cie tak maltretowal, jak juz bedziesz wiedzial to zloz skarge na odpowiednia oobe...

zreszta sam sie wtedy najlepiej nie zachowywales...
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 16:07   

chcesz grac 1:45 idz sobie pograc esl.. ja jakos reaguje na bluzgi i to stanowczo .. juz powiedzialem wiekszosci ze ja sie prosic nie bede nikogo by nie bluzgal albo nie raszowal.. bo pozniej sa pretensje i bluzgi co konczy sie na ogol banem na 5 minut.. a ty vorek jak sobie pogrywasz tak masz ... jakos nie zauwazylem rowniez tk przez adminow ...moze to dotyczy glownie twojej osoby i moze zaluzyles sobie... grasz raz na ruski rok i jak widac ty masz pretensje... jedynie czemu ludzi ubywa to sa lagi ...
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006 21:36   

@ swierzak - na bydzi gralem chociazby wczoraj. a to ze gram na fejku niczego nie zmienia.

@ siatek & qbert - pisalem ze nie wszyscy admini. bylem adminem wiec wiem po powinien i czego robic nie powinien, ale rzeczywistosc jest inna. dlatego napisalem tego posta

co do tk - skoro o tym pisze to znaczy ze sie z tym spodkalem. a co mi po tym ze dam komus rakiete jak wyszedl z mapy? ze strony zwyklego gracza byloby to chamstwo i zlosliwosc ale ze strony admina to juz gruuba przesada.

haxy - admin jest osoba odpowiedzialna za to, jesli nie ma @ to sam nagrywam i wrzucam

@ vegeta - ja nie raszuje ani nie bluzgam, jak pisalem wyzej wiem co mozna a co nie. a co do mojej gery - patrz wg. steamid a nie nicku.

a co do czasu rundy - narzekacie ze ktos zachowuje bron czy kampi - jesli nie ma szans na rozbrojenie/podlozenie to niech sobie siedzi. tylko po co czeakc 2 minuty na niego.. zauwaz ze ostatnia minuta kazdej rundy to cpl i kampienie....

i jeszcze cos, nie wiem czemu wnioskujesz ze mam jakies z kosmosu pretensje ? i ze od razu do ciebie? ja niekogo njie atakuje zauwaz.. ani moim celem nie jest sianie zametu i robienie wiochy. zobacz 1szy post tematu.
pozdr
_________________
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006 00:30   

co do osób co uszukuja to sie zgodze coraz więcej
_________________
forum sluzy do wypowiadania wlasnych mysli na jakis temat - a nie do komentowania tego co powiedzial ktos inny
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006 05:01   

baba cały cas patrzy :E
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006 07:44   

ja tez patrzylem wczoraj :D i koles zlapany z ewidentnym wh :d rotfl
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006 10:41   

tylko ja kurde bańki przez ściany obrywałem i sie wkurzałem lol (sorka za bluzga na serverze ale nie wytrzymałem przepraszam)
_________________
forum sluzy do wypowiadania wlasnych mysli na jakis temat - a nie do komentowania tego co powiedzial ktos inny
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 16:16   Re: serwer schodzi na psy :(

VorteX^^ napisał/a:

- jak zostal ostatni ct w 2-3 rundzie po 1szej przegranej a znalazl bron po co go 20x slapujemy? zeby go szybciej T ubilo bo sie adminek nudzi ?


z tym sie zgadzam. slapy trafiaja sie nie tylko za kampienie i o ile dobrze pamietam nie sa one trzy.
_________________
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 17:36   Re: serwer schodzi na psy :(

Widelec napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:

- jak zostal ostatni ct w 2-3 rundzie po 1szej przegranej a znalazl bron po co go 20x slapujemy? zeby go szybciej T ubilo bo sie adminek nudzi ?


z tym sie zgadzam. slapy trafiaja sie nie tylko za kampienie i o ile dobrze pamietam nie sa one trzy.


a za co jeszcze ?? pewnei za nie chodzenie do paki??
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pią 26 Maj, 2006 05:52   

2.00 optymalny czas dla serva FFA
aa juz nie proscie mnie o zmiane mapy :) chcialem dobrze zostalem ukarany
VorteX o haxach wie co mowi pogracie tyle co on sami przekonacie sie
a teraz wszyscy wezmy sie za rece i uscisnijmy Vorka hahaha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.