CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Sob 13 Sty, 2007 01:48
Prośba do szanownych adminów...
Autor Wiadomość
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 10:25   Prośba do szanownych adminów...

Prosiłbym adminów o chwile rozwagi w trakcie gry, często napotykam się z tym, że terro ledwo podłozy bombę to admin odrazu pisze "CT C4 !! " a sam jest w terro i nie wie czy CT biegnie czy też nie, a denerwuje to graczy i biegną na siłę bo tak każe "Admin" ( pewnie w przecwinym razie kick ;/ ) Jeśli jestem sam a terro jest jeszcze 7 i jest podłożona bomba, a ja od 3 rund zbierałem na m4a1 to mam wybiec sam na siedmiu jak "samobójca" ? Według mnie tak być niepowinno, nie gramy przecież na serverze o "złote gacie" tylko dla zabawy, razem jesteśmy tam po to by się pobawić, pośmiać, pogadać... Więc proszę adminów, przemyślcie to ;)
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 10:57   Re: Prośba do szanownych adminów...

Anvi napisał/a:
tylko dla zabawy, razem jesteśmy tam po to by się pobawić, pośmiać, pogadać... Więc proszę adminów, przemyślcie to ;)


według mnie nie jestesmy tam po to aby pobawić, pośmiać, pogadać tylko po to aby pograc w dobrm towarzystwie :D wiadomo na serverze czesto w duzej dawce wystepuje humor :D i to całkiem niezły :rotfl: Ale z tym upominaniem graczy CT C4 jak sie jest samemu lub w dwoje z dgl to pewnie ze wybieral wersje CPL czesto sie zdarza jak paczka lezy a terrorysti nie przychodza po bombe a terrorystow jest 2 lub jest jeden a ct jest 4 lub 6 :D No to by mogło sie zmienic :D Ale nie gramy o fragi kto pierwszy ten PrO :wow: Niekiedy mozna samemu wleciec na 10 CT lub T z nozem i sie z tego smiac :D Co wiecej was mama nie miała :D :D:D
_________________

 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 10:58   

cytat
5. Jeżeli terroryści podłożą bombę gracze CT mają BEZWZGLĘDNY OBOWIĄZEK dążyć do jej rozbrojenia. W momencie podłożenia bomby wszelkie strefy są unieważniane, czyli można "rushować".
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 11:03   

Babcia bez urazy ale żadko kto jest tak odwazny zeby leciec na Twardego Johna na 10 T uzbrojonych po zeby a Ct z samym dgl :D Czesto sie widuje na servie sytuacje kiedy CT a nawet T Kampi I napewno nikt nie poleci po bombe lub ja rozbroic tylko z własnej woli lecz wtedy gdy admin to przypomni :crazy: [/b]
_________________

 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 11:15   

pomimo tego że się czaje z auto campa po kątach mimo wszystko zawsze podejmuje próbę dojścia do bomby choć z moją ślepotą jest to raczej nie możliwe. a nie raz się zdarza że dany osobnik wychodzi z założenie że nie warto rozbrajać, zachowując tym samym awp np.
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 11:29   

paczka sama sie nie rozbroi ani zaden duch jej nie podlozy.

juz byla o tym gadka. regulamin jest i chyba koniec gadki.
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 11:45   

no ja wszystko rozumie ale żeby Babcia w tym temacie się udzielała to jakieś nieporozumienie . :wow:
Przecież Ty nawet ze swojego respa się nie ruszasz co dopiero rozbrajać bombe .
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 12:00   

Spokojnie...... zakładnicy rozbroją bombę :wow: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 12:03   

M00rbiD napisał/a:
Spokojnie...... zakładnicy rozbroją bombę :wow: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


nie nie nie! zakladnicy sami sie uwalniaja a bomba sama sie rozbraja... a my tylko biegamy po mapie dla zartu ;)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
KsiazeBolesci



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 12:10   

Wiadomo przecierz że to jes team play więc poco ten temat :) Anvi i Cashreen co wy to tylko gra, boisz się że zginiesz :twisted: . Co do ruszania do bomby jeżeli jest oczywiste że nie zdąrzysz np. mało czasu już i brak defa :( to jeszcze trochę usprawiedliwia, ale że terro jest 10 a ty sam no proszę cię bardzo, rozumiem 30 ale nie 10 :E

PS. BABCIA pamiętaj że zawsze jak kupisz auto kampe będziesz czuł mój oddech na plecach :rotfl2: ( żeby ci oczywiście plecy osłaniać :D ) :lol:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.