CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pon 30 Paź, 2006 19:51
Pro skill ludzi znikąd
Autor Wiadomość
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 10:54   Pro skill ludzi znikąd

Ostatnio jak zauważyliście mniej czasu spędzam na waszym servie, po ostatnich odwiedzinach ręce dosłownie opadają może portki również. Mapa aztec kolo z nickiem "stefanek" potem znany jako "Mow mi majster" tnie na ESP skanuje sciany i napier na AB. Po wejściu kogoś na specta strata "skill-a" o 100% . Trudno go nagrac jak jest slot HLTV prawda?. Dzień czy 2 dni pożniej Mow mi majster znowu w akcji na mapie de_sunny (grał w CT) Szybki scann po scianach i 2 HS. Dzień pożniej widzę ze jeszcze nie dostał bana za haxy, tym razem mapa train, mówie idz zmien server lamo bo jestes zerowy z haxami, kick od siatka (mogę się mylić), który nie potrafi rozpoznać haxa. W końcu Vorek czarna owca na forum poświęcił sie i nagrał haxa Hax . Póżna noc mapa dust 2 kolesi jedzie na haxach wyjątkowo bezszczelnie (chłoptasie z niemiec) 1 na no-fb no-recoilu oraz na ESP drugi na WH + AB pod rolką :) Widać było ze mieli haxy na kilometr pro admin zareagował jak kolo miał 20-3, kick-ując Vorka chyba 2x ,który upominał sie o prema dla nich. Parę spostrzeżeń
co to za adm co perma nie może dac po nagraniu demka (jak sie sprawa wyjaśni na cs.pl można odbanować) Admin powinien trochę ogarniać cs-a i kolesi scanujących sciany a nie tylko pilnowac statsiarstwa i rushy. Ok nie chce mi się więcej pisac zamykam sprawę
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 11:38   

Ja takze juz nie jednego takiego typa widziałem na tym servie !! Mi poprostu jest iz zal bo kolesie to zapewne mali chłopcy ktorzy maja 10 lat i graja w cs-a miesiac a chcieli by dorownac nam na serverze !! nagrac zalowego typa i dac na boarda ja juz kilka takich spraw załatwiłem a takich kolesie jak widac w dziale bany jest mnostwo !!
_________________

 
MIKAS



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 291
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 12:16   

Tak,takich haxow na servie jest coraz wiecej :0o: Codziennie trafia sie jakis niby pro super elo skillor ktory jezdzi na wh czy aimie,to sa najczesciej ludzie z zagranicy ktorzy wchoda sobie na serva na 5 minut rozwalaja kazdego i ida na nastepny :x
_________________
Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach...
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 12:30   

Co najgorsze - gdy mowie adminowi na amx_chat ten NIC NIE ROBI. Rozumiem ze ktos sie nie zna na haxach ale skoro ktos kto umie odroznic mu mowi to chyba mozna jakies dzialanie podjac. Co z tego ze BL skoro jak ktos wchodzi na specta to typek nie zabija w plecy :D
Wczoraj t ochyba byla najfajniejsza akcja miesiaca. jakis niemiec do ktorego mialem podjerzenia mape wczesniej na d1 przez przypadek wlaczyl speedhacka :rotfl2: :rotfl2: i wyszedl z serwera od razu. mialem jego steamid z prodka to pisze adminowi zeby banowal takiego i takiego. admin nic. jakis typ z przeciwnego teamu mowi zebym nie plakal bo mnie zabil :rotfl2: :rotfl2: ja mu mowie stfu kmiocie, typ na speedhacku jedzie. a admin daje mi kicka :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
 
 
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 12:35   AHAH

Byłem przy tym na servie admin kompletnie sie nie popisał, ma tego adma chyba dla free slot-a. :) 1 przykazanie którego Admin powinien przestrzegać na servie to tępić haxorków a potem zajmowac sie badziewiem typu PTB, rushe i klnięcie.
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 13:12   

dostaliscie obydwoje kicka... wyzywac sie nie bedziecie a ja wtedy dopiero przyszedlem... mysle ze kazdy admin sie starajak moze... a ze wiekszosc czitow nagrywa baba i teczka to juz nie moja wina... ale nie tylko admini moga nagrywac... z gry tez przeceiz mozna :/ jak zwalacie na kogos wine to japierw zapytajcie sie siebie: czy moge zrobic cos wiecej...?
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
nie



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 97
Skąd: Dublin
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 13:58   

Sa wakacje wiec haxy wyszly z ukrycia, wczoraj na przyklad LOL. Admini (nie wszyscy) reaguja, dopiero jak jak sie podniesie wrzawa z obu stron (CT i T). Gram juz kilka lat w CS-a z mniejszymi to wiekszymi przerwami i mniej wiecej wiem co mozna zrobic a czego nie, gdzie konczy sie fart a zaczyna czit. Admini powinni byc bardziej zdecydowani i konsekwentni. Powinni bardziej przykladac uwage jak sie gram innym, a nie tylko im.

A co do cziterow to sa i beda, tylko mozemy starac sie, im jak najbardziej utrudniac.
Mam nadzieje ze ilosc cziterow zmaleje wraz z rozpoczecie roku szkolnego.
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 14:03   

siatek - do utrzymywania porzadku na serwerze jest admin i tego sie trzymajmy. w tej amterii uwag nie mam jedynie do BABCI. rozumiem ze niechce sie wychodzic z gry zeby popatrzec ale za tego darmowego slota byscie cos robili?bo po tym antyraszu i antybluzgatorze do niczego chyba admin nie sluzy.
_________________
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 16:45   Re: AHAH

mARV napisał/a:
Byłem przy tym na servie admin kompletnie sie nie popisał, ma tego adma chyba dla free slot-a. :) 1 przykazanie którego Admin powinien przestrzegać na servie to tępić haxorków a potem zajmowac sie badziewiem typu PTB, rushe i klnięcie.

nie popisał lol dałem mu perma, po drugie nie sztuka dac gościowi bana chyba że jedzie na ewidentnych haxach, free slota nikt zarzucic mi nie może bo jak pojawia się tylko podejrzenie o czitowanie nagrywam, po trzecie na boarda wystawiłem ostaniego czasy też paru gości i tu mój vorteczku też krzyczałes że haxy a na boardzie okazało się że clear, po czwarte będę reagował na wszelkie chamstwo w jakiejkolwiek formie się pojawi, i najważniejsze polecenie h@ jeżeli nie jesteśmy pewni banów nie dawać. a za jedna akcję tu przykład voreczku z dzisiejszego inferno , bana na boardzie nie dadzą o czy świadczy demo teczufki
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006 17:07   

sadzisz ze ludzie sa na tyle glupi ze beda dalej skanowac jak siedzi 5 osob na spekcie a wszyscy krzyczeli ze czit ?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.