CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pon 30 Paź, 2006 19:51
Pro skill ludzi znikąd
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 14 Sie, 2006 16:31   

Azrael napisał/a:
OK. Znalazłem na boardzie rodzaje i nagrane z nimi demka, o to mi chodziło THX baba, a instalował sobie jakiegoś g*** nie będę, używanie czitów to porażka.


jak masz rodzaje to podziel sie linkiem bo się mi szukać nie chce :lol: - jak widze jak się ładuje board to dostaje różowej kur..<ocenzurowano w LPR) :wstydniś:
_________________

 
Azrael



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 50
Wysłany: Pon 14 Sie, 2006 19:23   

tutaj coś znalazłem

http://board.counter-stri...opic.php?t=1782
 
 
SeeeD



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 63
Skąd: aachen-siedlce
Wysłany: Pon 14 Sie, 2006 19:50   

no tak babuszko ale za wysmiewanie sie z graczy tez powinny byc kary :chytrus: przynajmniej upomnienia....nietyczy sie smiania z hessa i tr3la :D
_________________
ddk ' sp*****aj dziadu ;o
 
 
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Sie, 2006 17:48   

Ludzie!!!!
Admini to też ludziki!!!!!!!!!!!!!! Macie jakis problem, to starajcie się go rozwiązać, a nie całą winę zganiać na adminów. Po to też jesteście by im pomóc, by przede wszystkim nam samym na bydzi pomoc, a pier....farmazanony, bo admin to, tamto, sramto, czego on nie powinien i wogole...Vorek masz oczy, rece rozum, to do roboty, a nie z brzuchem do gory sie wylegiwac.... Czasamia trzeba sobie pomoc....ja osobiscie niejedno demko nagralam, aczkolwiek nigdy go nikomu nie przekazalam bo baba zawsze mnie wyprzedzil i ciach pach topik zalozony a gracz ukarany...jakoś nie ma to dla mnie problemu nagrać demko, pomimo tego ze kobita jestem..... wiec mi nie pitol tu takich farmazonow od czego jest admin i co on powinien robic, bo jak narazie to swoja robote wykonuja prawidlowo...i pewnie sobie zdaja sprawe jaki jest ich zakres obowiązków, bo przecie od parady nie dostali adma....
My jako gracze też się za bardzo nie możemy popisac, skoro wchodzi taki prymityw z ulepszaczami, jedzie nas jak chce a my co robimy (pisze ogólnie bo niechce misie tu wyliczać) wywal go, on ma czity, wali w sciany i takie tam (czyli jeszcze bardziej prymitywne zachowanie), sranie w banie, zasada jest prosta "UWAŻASZ ZE KTOS MA CZIT, ZAMNKIJ PAPE NAGRAJ GO I SKIERUJ DO ODPOWIEDNICH WŁADZ NA TYM SERWIE" a nie szukanie dziury w calym i zganianie winy na adma...

Pozdrawiam
 
$w!ezak


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 156
Wysłany: Wto 15 Sie, 2006 18:51   

Dokłądnie Czarna ! jeśli ktoś uważa ze koleś czituje to niech sam go nagra a nie wszystko admini mają robić !
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 15 Sie, 2006 20:50   

nie wszystko ale większość część to admin jest tu żeby zrobić poążądek i on ma być uczulony na to po to jest hltv a nie żeby ktoś wiecznie na spekcie siedział chyba że nie ma admina to już wtedy inna sprawa, admin też człowiek jak się nie zna niech nagra demo da innym do oceny proste, nie bedzie wtedy gadania że jeden to drugi tamto, czarnula masz rację ale pomyśl każdy będzie nagrywał a kto będzie grał, kij niestety ma dwa końce powinniśmy być bardziej wyczuleni :E
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
BORSUK



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: GoCłAw
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 09:19   

Zgadzam sie z Czarną - czasami sami własnie musimy reagowac na takie "pro" skilorciaki. Samemu czasami mi trudno uwierzyć że ktoś ma taki słuch lub takie extra wyczucie - ale za rękaw go nie złapie wiec pozostaje oglądanie jego kamerką co wyprawia i jak gra. Kiedy są admini i widza co sie dzieje to zazwyczaj jest reakcja na takie czy inne poczynania.
Za "piękne" teksty do innych graczy - jak ostatnio do Czarnulki - to może nie od razu bana ale kick to z miejsca za takie zachowanie - i albo sie człowiek nauczy albo dostanie nauczkę next time.
A tymi Pro Skilami to nie ma co sie denerwować - bo długo zapewne nie pograją na naszym serwie - bo prędzej czy później wpadna jak sliwka w kompot.
_________________
 
mayz



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 11:18   

Na bydzi chyba zaden admin sie niezna
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 11:25   

mayz napisał/a:
Na bydzi chyba zaden admin sie niezna


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: dobre sobie :hahaha: :hahaha: :hahaha:

powiedział co wiedział i nara

chyba masz focha że Baba cię na boarda dała ... i dobrze, jak będe miał podejrzenia to dam każdego ... od tego jest board.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________

 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 11:38   

mayz napisał/a:
Na bydzi chyba zaden admin sie niezna


ja sie nie znam ale ty ..
2pack hahaha wracaj na swoje blokowisko elo elo ziAm haha
tacy z kapusty wyskoczyli ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.