CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
drukarka atramentowa
Autor Wiadomość
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 18:50   drukarka atramentowa

jaka drukarke atramentowa polecacie... wiadomo chodzi tu o urzytkowanie, jakosc druku, cena tuszy i wogole wszystko :)

cena max - 300-350zl

dzieki z gory :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 19:09   

canon s100 plus samodzielne napelnianie atramentu. kosztuje grosze a jest dobra. tylko nie wiem czy ja dostac jeszcze mozna
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 22:47   

HP 5150/5550 nie do zaje ... chania - użytkuje ją w robocie, tusze średnio drogie, zamienniki tanie. W ogóle opłaca się tylko HP bo jakość I klasa i pełno zamienników
_________________

 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006 09:31   

ja mam canona pixma ip3000. mieści sie w twojej cenie (350 zł), ale jakosc...jak drukuje na fotopapierze to wychodza zdjecia jak od fotografa. niema czegos takiego, ze widac kolory składowe, jakies kropki, po prostu czyste zdjecie. ma mozliwosc drukowania na płytach CD, dwustronny druk, mozna zadrukowywac cały papier (niema marginesów) i inne bajery. Komplet tuszy kosztuje 12 zł, i niejest to komplet do napełnienia ze strzykawka tylko 4 zbiorniczki, ktorze wkłada sie do drukarki. naprawde drukarka godna polecenia. bardzo tania w eksploatacji, a jednoczesnie oferuje najwyzsza jakosc



takie zdjecia naprawde wychodza z tej drukarki!
_________________

 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006 09:35   

sidney napisał/a:
ja mam canona pixma ip3000. mieści sie w twojej cenie (350 zł), ale jakosc...jak drukuje na fotopapierze to wychodza zdjecia jak od fotografa. niema czegos takiego, ze widac kolory składowe, jakies kropki, po prostu czyste zdjecie. ma mozliwosc drukowania na płytach CD, dwustronny druk, mozna zadrukowywac cały papier (niema marginesów) i inne bajery. Komplet tuszy kosztuje 12 zł, i niejest to komplet do napełnienia ze strzykawka tylko 4 zbiorniczki, ktorze wkłada sie do drukarki. naprawde drukarka godna polecenia. bardzo tania w eksploatacji, a jednoczesnie oferuje najwyzsza jakosc

Obrazek
Obrazek
takie zdjecia naprawde wychodza z tej drukarki!
Obrazek

Polecam, ja mam ip5000, ale ip3000 tez dobra :mrgreen:
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
Azrael



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 50
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006 06:53   

zawsze wyjdą lepiej niż u fotografa, Ja mam jakąś HP, którą dostałem na urodziny zdjęcia drukuje ostre jak żyleta ale niedługo bede musiał sobie kupić nową drukarkę bo mi sie atrament kończy :0o:
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006 09:33   

Azrael napisał/a:
zawsze wyjdą lepiej niż u fotografa, Ja mam jakąś HP, którą dostałem na urodziny zdjęcia drukuje ostre jak żyleta ale niedługo bede musiał sobie kupić nową drukarkę bo mi sie atrament kończy :0o:


czemu to jest powod do wyminy drukarki? przecie mozna kupic tusz w sklepie?:>
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Azrael



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 50
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006 10:01   

koszt mojej drukarki jest zbliżony do ceny atramentu, oczywiście mógłbym sie rozglądać za alternatywnymi podróbkami ale słyszałem, że są jaja bo lubią zasychać gdy sie długo nie drukuje :/ no i kaplica. Zmienić chcę na jakiegoś Canona z odseparowanymi kolorami, są najtańsze w eksploatacji :]
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 19:50   

a jaka drukarka do 300 - 420 gdzies tak by ładnie drukowała foty i tanie tusze miała tak myśle o Canon PIXMA iP4200 0i dobrzy by współpracowała z canonem s2 :) (ale nie koniecznie)
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 21:05   

http://sklep.benchmark.pl/pelny_23115.html

nie dawno kupiłem i jak na razie nie narzekam tusz kosztuje na alegto 6 zł w sklepie 15, ładnie skanuje , wydruki i kesrwo równiez okej ;] polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.