CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 19 Sie, 2006 12:11
omg prosze was...
Autor Wiadomość
RadukE



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 132
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Sie, 2006 23:40   omg prosze was...

evil zenada 74 a 7 to dwie rozne osoby ja nie zostalem wogole na poczatku upomniany a odrazu dostalem kicka a przysmiewki to ni emoje wiec sie ogarnij ... a crowley byl proszony w momencie kiedy mnie juz ni ebylo na seriwe ... a ban ktory dostalem na 2 tyg to juz wogole smiechu warte za to ze napisalem pare slow "brzydkich" na frendsach .... jak bym mu powiedzial na zywo tez bym dostal bana na serwa ??
_________________
Counter Strike i'm lovin it xD
http://img115.imageshack....e=zidane4yk.gif :E
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 18 Sie, 2006 23:47   

jakbys powiedzial na zywo to bys gonga dostal ^_`
_________________
 
 
RadukE



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 132
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Sie, 2006 23:52   

vortex nie szpanuj dobrze wiesz o co mi chodzi a gonga Ty mozesz dostac za idiodstwo jakim siebie reprezentujesz dzien w dzien....
_________________
Counter Strike i'm lovin it xD
http://img115.imageshack....e=zidane4yk.gif :E
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 00:04   

Juz to pisalem na GG, ale zeby nie bylo watpliwosci.
Kazdy z was byl proszony klkukrotnie, 74 to osobna historia, tez kopa zarobil jak nie dwa. Dostalem wytyczne i je wykonalem, a takie teksty jak z friends RadukE to sobie dla kolegow z podworka zachowaj. Za friends dostales dostales 2 tygodnie nie za nicki. Nie bylo mnie wtedy, prosze pisac do osob obecnych podczas tej sytuacji (Kanker/Ciasteczkowy).
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 00:07   

Vortex.......najlepiej dla Ciebie by było gdybyś się pożegnał z tym servem i poszedł w p<cenzura>.... zlamiłeś ostro nie raz już. Jesteś jak dla mnie niczym......<pamiętasz jak ładnie się o mnie wypowiadales jak mnie nagrywales i dales na boarda. Myslisz ze ja tego nie widzialem. Taki z Ciebie pro skill z klanu elo elo na drzewie. Masz problemy ze sobą, wtracasz sie w sprawy ktore Ciebie nie dotycza, starasz sie usilnie skoncentrowac na sobie uwage. ŻAL!!! :cfaniak:



PS sry za Offtopic ale nie kasujcie tego :P
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 00:14   

morbid dla ciebie mam jedynie dwa slowa: na drzewo. w przeciwienstwie do was ja na siebie prowokacjami zwracac uwagi nie musze. moja samoocena jest wystarczajaca. idz dorosnij bo masz problemy emocjonalne.

jesli nie rozumiesz o co mi chodzi - prosze juz wyjasniam. sadzicie ze mozna ludzi bezkarnie wyzywac via net? no to spoko, za 10 lat wyrosniecie. lubicie sie chowac za firewallem? fajnie. ale powiedz czy pobluzgalbys komus w twarz? komukolwiek? sadze ze nie. wiec stfu tam i milczec internet plebs :0o:

skoro uwazasz mnie za "Taki z Ciebie pro skill z klanu elo elo na drzewie." to czekam na wyzwanie 1on1 funmap czy 5on5 - jak chcesz. skoro uwazasz sie za proskajlera a mnie za low to dawaj. chyba ze jestes internetowym kozakiem a swoje slowa wypluwasz jak dziecko w piaskownicy?


szczegoly u mnie na gg.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ritarded l. Sob 19 Sie, 2006 00:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 00:21   

M00rbiD, VorteX^^ idzcie na GG, w skargach moga pisac: zainteresowany, admini, badz swiadkowie. Asesorom i podobnym dziekujemy. Prywatne zaczepki PW/GG.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Zippo


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: Nowy Sacz
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 10:02   

Panowie dajcie juz spokuj bo to nie ma sensu
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 10:16   

333 ale co ma friends do serwera? Teraz, jak by cie kumpel z podwórka zwyzywał to co? Weźmiesz od niego s:id i zbanujesz na bydzi? Ogarnijcie się troszke...

Ale co tam, wczoraj wszedłem sobie na bydzie i zostalem przywitany przez 2 idiotów którzy na siebie tak uroczo bluzgali :hahaha: :hahaha: Macie TYLU adminów, a jakoś jak ja wchodze koło 23 a później 1/2/3 to dupa - serwer full a adminów żadko widać.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 12:10   

Wyzywanie na frinds ma z tą sprawą bardzo dużo wspólnego bo dotyczyło konkretnego zdarzenia czyli kika a potem bana dla Raduka od adminów serwera.
Co innego jakby nie miało to sprawy z zajściem na serwerze wtedy by to nikogo nie obchodziło.
Ban poszedł na 30 min za zachowanie na serwerze jeśli chcecie dyskutować proszę najpierw zapoznać się z tym co jest napisane jak wchodzicie na serwer.
Nie ma dyskusji na serwerze.
Następnie Raduk nie wytrzymał i napisał co napisał na frinds do Kankera a chodziło wyłącznie o konkretną sprawę i za to poszedł wniosek na odpoczynek na 2 tygodnie.
Ban nie zostanie zdjęty , chyba że na prośbę Kankera jak się z Tobą dogada jeśli nie zapraszam za 2 tygodnie.
Fajnie Nappy że powiadomiłeś nas o tym że jak grasz wieczorem to nie ma admina na serwerze napewno się tym zajmiemy może weźmiemy nowych adminów zobaczymy.Szkoda że Ty już nie chcesz , ale poradzimy sobie.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.