CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 02 Wrz, 2006 21:46
co to ma byc Kanker?
Autor Wiadomość
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:38   

Żenada!!!!
Dosłownie, jakis absurd.......

Czy wyście sie z wlasnymi ch....i na łby pozamieniali...!!!!!!!!!!! Czy wy jestescie tak mocno ograniczeni, a was iloraz jest rowny jednocyfrowej liczbie, czy wy ni emacie za grosz poczucia humoru i dobrej zabawy....Ludzie to tylko gra...i generalnie nie zostaly naruszone tu żadne prawa...jedynie kawal dobrej zabawy....

Przestańcie się tak zachowywać jakbyście conajmniej pierwszy raz grali z Kankerem..nie gracie z nim od dzisiaj....doskonale sobie powinniscie zdawać sprawe, że jest to facet z niesamowitym poczuciem humoru i generalnie wiecznie czeszący polewkę.....nie trzeba byc filozofem by wiedziec ze gre, kanker mitager, z reguły sobie jaja robia, wystarczylo byc z nimi w jednym teamie na mapce ze sniegiem, i wyjacymi wilczkami...no ludu

qBert Bawienie się w udawanie a uzywanie haxow, czy chcesz tego czy nie to zdecydowana różnica, nigdzie robienie sobei z tego jaj nie jest zabronieni...OGARNIJCIE SIĘ troszku....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siatkarz: Bez urazy ale mam pytanie czy ty masz jakies problemy z dowartościowaniem wlasnej osoby, nie przesadzasz, moze powinienes pojechac na wakacje, odpocząć...bo wydaje mi sie ze troszku jestes przewrazliwiony, stary super ze masz oczy otwarte, duzy plus, ale co jak co, ten wyskok (demko + BL), to cos bardziej stuknietego od skoku na bandziii.i od reklamy sprita z hienami....Kanker nie ma 15 lat by wlaczac turbo dopalacze, w celu dowartościowania wlasnej osoby, to tylko gra...

ogarnijcie sie troszku bo zaczynacie z tego serwa robic, totalna pomylke...jenda wielka kupę...

Pozdro
 
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:45   

Czarna a gdzie ja ?? ? Mr Goodkat :(
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:51   

mARV napisał/a:
Czarna a gdzie ja ?? ? Mr Goodkat :(


A ciebie to jeszcze nie znam( no chyba ze ty to crowlej:D);p hehee ale wsumie to pewnie neidlugo....:D:D tak więc ww Pana oraz pana crowley'a zalaczam do swojeje poprzedniej wypowiedzi:D:d

Jednak siatek jak siatek....porwal sie chlopak w wir wyobrazni,...ale rada mlodych adminow....to w zasadzie ku czemu sie porwala.... to ja nie wiem podejmujac decyzje odebrania adma na podstawie hasla....bo inaczej tego nei mozna nazwac:D to zupelnie jak nasz rzad na czele z kaczka.... apozniej z druga jednakowa kaczka....

Zastanaiwam się kto zbierze tyle odwagi i mnie posadzi o czity, wkoncu to rozbnie byla:D:D???
Ostatnio zmieniony przez Czarna* Sob 02 Wrz, 2006 13:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:53   

dobra, niech mi ktos opisze dokładnie jak to wygladało od strony "Bandy ducha" - jak to wygladało, ze inni się wkrecili ze jestes niewidzialny...

prosze o w miare dokladny opis
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:54   

@czarna ty czytalas co ja pisalem czy nie?
ja wyobrazam sobie jaka BKe mieli na tsie. tylko chodzi mi o to ze zbijali sie z ludzi na nim grajacych... Ciekawe jakbys zareagowala gdyby duzo rzeczy wskazywalo na to ze ktos gra i ma haxy? zaraz bys go wyzwywala i kazala spadac... jesli kanker ma poniesc jakies konsekwencje to wlasnie za to, ROZUMIESZ?! Ja tutaj nie jestem od tego czy oceniac to czy to bylo zle czy dobre...
_________________
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:00   

Jak zauważyliście w poście siatka powiedział że wszedł na serwer i zobaczył taką akcje to zaczoł nagrywać i bardzo dobrze widać że chce coś zrobic dla serwera , nie jes wróżką żeby odrazu wiedziec że sobie ktoś jaja robi.Ogarnijcie się.Nie napisał że czituje tylko prosił o wyjaśnienie czy to takie dziwne dla was ??
A z TS żal żal żal skilowcy :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:02   

:hahaha: pompa musiala byc... siatak jak to siatek zobaczyl i na boarda dal myslac ze hax ;] fakt, mogl najpierw napisac do kankera i uzgodnic ocb ale trudno ;]
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:07   

Czarna Admin jest zawieszony a nie odebrany zrozum kobieto bo mylisz pojęcia.
A Ciebie o haxy to raczej nie posądzimy no wiesz skill nie ten :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I jeszcze raz pisze nikt nie posądza Kankera o HAXY tylko padło zapytanie do kankera o co chodzi a że nie było odpowiedzi do dał zapytanie na borda.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:09   

ciasteczkowy napisał/a:
Czarna Admin jest zawieszony a nie odebrany zrozum kobieto bo mylisz pojęcia.
A Ciebie o haxy to raczej nie posądzimy no wiesz skill nie ten :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I jeszcze raz pisze nikt nie posądza Kankera o HAXY tylko padło zapytanie do kankera o co chodzi a że nie było odpowiedzi do dał zapytanie na borda.


generalnie nie watpie w brak umiejetnosci mojej gry, ale po dzisiejszym incydencie nic mnie juz nie zrzuci z krzesla...wiec kto wie....co wam po glowach chodzi.....
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:17   

ciastek ale on nie mogl odpisac na forum bo admin zabrany( zawieszony).. kazdy go widzial jak widac na demku bo jeden gosc z ct go probowal zabic czyli to nie jest duch.. co widac na demku bo mozna wziasc z perspektywy od gory i widac jak biega po mapce..a jak by byl duch to nie widac skina.. to chyba powinno wystarczyc.. wedlug mnie.. :hahaha:

P.S. zlaczcie te 2 tematy w calosc :D
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.