CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 02 Wrz, 2006 21:46
co to ma byc Kanker?
Autor Wiadomość
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:44   

hihi, a nie mówiłem, że na bydzi już nie można pograć tak jak kiedyś ? Tak z półtora roku temu była zabawa, a teraz wchodzisz tylko po to żeby sobie postrzelać. Wtedy były fajne pomysły, admini sami zachęcali do zabawy. No ale jak tam chcecie, ostatnio dodatkowe lagi jeszcze utrudniają normalną rozgrywkę. Bydzia traci klimat, kiedyś naprawde można było się pośmiać... a teraz za to są bany. A to, że Kanker sobie jaja robił to co z tego? Żeby chociaż 1/4 z Was pamiętała co odwalałem ja z SiD'em kiedy mieliśmy @... ojoj!

I to 'wielce poważne dochodzenie' - rotfl ! Siatek, żebyś ty chociaż wiedział jakie są możliwe czity... gówno o tym wiesz, więc naprawde zostaw człowieka w spokoju. Ty się tylko ośmieszasz...
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:47   

Scaliłem... Co do tematu to wy nei macie co robic tylko nam dupe zawracac w ostatnich dniach wakacji ?! ehh ;) Siatek nagral chcial wyjasnienia, fakt po obejzeniu demka i nawet nie czytaniu tego tematu (zrobilem to przed chwila i znowu dostalem oczopląsu :/ ) widac bylo ze Kanker sie bawil z chlopakami i jakos sie umowili aczkolwiek pewnosci nei ma ;) zreszta z tego co sie orientuje to nie ma czita ktory pozwala na niewidzialnosc ;F od tego sa jedynie odpowiednie pluginy do amx-a czy innych modolow ;) Sprawa tal dla mnie jest dziwna =) otoz kiedys pewna grupa ludzi tez sie bawila na serwie, ale w inny sposob i zostala za to ukarana, owszem ich zabawy byly inne ale jednak zabawy i to jedyne do czego moge sie tu przyczepic... do tego ze sie bawiono, ale czyz nie kazdy ma w sobie dziecko ? kadzy chce sie pobawic czasami zatem fajnie mozna sie bylo posmaic ;) a teraz co sie z tym stanie to oceni rada STARSZYC adminow a nie mlodszych... :F Ad. Czarna* nie porownoj nas do naszego rzadu... z gory za to dziekuje, ja w tym udzialu nie bralem i sa ta slowa rzucone bez sensu prosto we mnie takze ;F a decyzja o zabraniu zostala podjeta przez Teczufke w celu jezeli to bylby czit i dalej by z niego Kanker korzystal to bysmy mogli miec problemy zatem ta decyzje rozumiem...

peace
_________________

 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:57   

OMG :x Ludzie, ogarnijcie........ The mighty KankerN00B is invisible :twisted: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


tyle na temat Kankera a teraz chciałem powiedzieć coś na temat klimatu bydzi o którym wspomniał nappy :* , otóż, mianowicie, zaiste jest to, iż, pomijając wszystko, nalezy zauważyć fakt, że BYDZIA IS DYING !! (lagi, duzo cziterow=Kank :mrgreen: , lagi, Kank stracil @, lagi, a zupa była za słona)...Pozdro!

:crazy:
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 15:16   

AHAHAHAHAHaHHAHAHAH :hahaha: :hahaha:

bk :E
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 15:40   

ciasteczkowy napisał/a:
Czarna Admin jest zawieszony a nie odebrany zrozum kobieto bo mylisz pojęcia.
A Ciebie o haxy to raczej nie posądzimy no wiesz skill nie ten :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I jeszcze raz pisze nikt nie posądza Kankera o HAXY tylko padło zapytanie do kankera o co chodzi a że nie było odpowiedzi do dał zapytanie na borda.


niestety nie dostalem szansy wypowiedzenia sie i wytlumaczenia zabraliscie mi odrazu @
szybka i sprawna akcja (rutkowski patrol :) )
czarna do 16 - wroclaw - szykowac gardla
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 15:45   

KankerNooB napisał/a:
ciasteczkowy napisał/a:
Czarna Admin jest zawieszony a nie odebrany zrozum kobieto bo mylisz pojęcia.
A Ciebie o haxy to raczej nie posądzimy no wiesz skill nie ten :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I jeszcze raz pisze nikt nie posądza Kankera o HAXY tylko padło zapytanie do kankera o co chodzi a że nie było odpowiedzi do dał zapytanie na borda.


niestety nie dostalem szansy wypowiedzenia sie i wytlumaczenia zabraliscie mi odrazu @

oni ci nie zabrali tylko ZAWIESILI do wyjasnienia sie sprawy.
zreszta teczka napisal o tym gdzies wyraznie...

M00rbiD napisał/a:
otóż, mianowicie, zaiste jest to, iż, pomijając wszystko, nalezy zauważyć fakt, że BYDZIA IS DYING !! (lagi, duzo cziterow=Kank :mrgreen: , lagi, Kank stracil @, lagi, a zupa była za słona)...Pozdro!

:crazy:

od pół roku słysze takie głosy a jakoś ciągle na bydzi jest full... nawet jak ktos odchodzi to pojawiaja sie nowi gracze ktorzy zadomowiaja sie u nas... Kilku "obrazonych" na bydzie graczy poszlo grac na innych serwerach... Wybaczcie, ale sledzac te serwery, jakos nie widac aby duzo osob na nich gralo... Ciagle widac tylko kilka osob ale nikt wiecej na nie wpada... Poza tym panuje na nich hamstwo etc. na bydzi tego nie ma... przynajmniej staram sie o to zeby nie bylo... bo nawet glupie wyzwanie kogos od bota moze sprawic mu przykrosc, zniechecic go. przypomnijcie sobie jak to bylo jak zaczynaliscie w csa i lamiliscie... milo bylo jak sie ktos smial? to samo dotyczy wszelkiego rodzaju robienia sobie jaj z innych graczy... nie wiem jakbym sie poczul gdy ktos wkrecil by mnie ze haxuje. wiem jak sie czulem gdy na serwerze byli autentycznie cziterzy a ja nie moglem nic na to poradzic... Poza tym, jesli uwazacie ze bydzia umiera, to dlaczego na niej gracie jeszcze? skoro jest taka kiepska... Dlaczego nie staracie sie tego zmienic... Dlaczego jak widze bylego admina ktory zamiast dzialac TeamPlay, robi wszystko aby innym sie gralo gorzej. wszscy wkrecaja sie w taktyki (takie na jakie serwer ffa stac) a tym czasem jedna osoba robi wszystko wbrew innym... jak zwracam jej grzecznie uwage, aby grala TP to smieje sie ze jakie TP tutaj moze byc... pisze ze: chce sie pobawic... moze czas spojrzec dalej niz na koniec swojego nosa i swoim widzi mi sie nie psuc zabawy reszcie? Kolejna rzecz jaka mnie niepokoi to, dlaczego czepiacie sie siatka? kanker udawal ze czituje, udalo mu sie wkrecic siatka, wyladowal na BL. Widac dowcip byl tak dobry ze biedny siatek wzial go bardzo powaznie... mial sie zapytac kankera czy ma haxy? a jakby mial? to pewnie by sie przyznal i napewno by ich nie wylaczyl? Nic sie chyba wielkiego nie stalo aby dalej o tym gadac... Mysle ze temat jest juz wyczerpany, pozostaje decyzja S@ czy zabawa kankera byla ok w stosunku do innych graczy czy nie.
Pozdro.

ps. jesli nie chcialo ci sie przeczytac tego posta w calosci, to nie odpisuj na niego.
_________________
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 16:05   

ehh chcecie stalownie zrobic ? duzo nie brakuje
troszeczke zabawy i awantura
2 elo elo gangiem nie jestesmy nikogo nie zaczepiamy nie obrazamy
czasami bawimy sie
nie moja wina ze nie potraficie sobie ekipy zorganizowac ts&vt pogadac posmiac sie
CS to nie tylko gra przedewszystkim dobra zabawa zawsze 10 osob jest (ts)
troszeczke smutne ze nie potraficie sie bawic (nie wszyscy)
powodzenia z dalszym takim podejsciem
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 16:12   

KankerNooB napisał/a:
ehh chcecie stalownie zrobic ? duzo nie brakuje
troszeczke zabawy i awantura

jesli to do mnie to ci odpowiem: mozna sie bawic, a przy tym zachowac sens grania w csa... jesli dla kogos fajna zabawa na serwerze jest np. skakanie do wody na survivor etc to N/C
mozna sie bawic, nie przeszkadzajac innym w grze...
KankerNooB napisał/a:
troszeczke smutne ze nie potraficie sie bawic (nie wszyscy)
powodzenia z dalszym takim podejsciem

bawic tak, ale z rozsadkiem...
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 16:18   

tak sobuie czytam i czytam... i zastanawiam sie czy wy sie dobrze czujecie czy troszke wam slabo (coniektorym)... pierwotnie temat byl na @forum i tam mialo dojsc do wyjasnienia.. zreszta co ja sie bede tlumaczyl... nie mam z czego

a za takie durne zabawy to w przeszkolu a nie podczas gry...

gratuluje wyobrazni.......
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 16:20   

siatkarz napisał/a:
tpierwotnie temat byl na @forum i tam mialo dojsc do wyjasnienia..

kanker nie mial do niego dostepu...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.