CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 02 Wrz, 2006 21:46
co to ma byc Kanker?
Autor Wiadomość
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:27   

to może jakos to podsumujecie?? bosie bedzie platalo jeszcze ze 4 podstrony :0o:
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:39   

KankerNooB napisał/a:

hmmm co on zrobil ?
zblaznil sie - chyba tak to sie nazywa
kazy rozganiety wiedzialby po 2 akcij ze cos jest nie tak ale napewno nie hax
na NIEWIDZIALNOSC hahahaha
a widze ze GRONKO adminowskei szybko dziala
RADO STARSZYCH ADMINOW jak moglem sie bronic jak nie mialem dostepu do forum ?
i dlaczego zabraliscie mi @ jak nie wiedzieliscie ocb ?
ukaraliscie mnie na podstawie braku znajomosci cs no-skilla ?
i nie mam za co przepraszac bo nic nie zrobilem
zabawilem sie tylko tz zrobilem cos co 1-2 lata temu bylo normalka na bydzi teraz ehhh mowy nie ma -STALOWNIA


ja sie nie zblaznilem.. ale skoro tak uwazasz to ci powiem ze wg twoich standartow robisz to samo... jak ci sie nie podoba cokolwiek to przceiz masz miliard roznych serwerow... a tak apropo to co to za admin ktory uniemozliwia przez swoje zachcianki gre innym na serwerze (tu przy pomocy jescze innych kolegow).

a co do tych 1-2 lat to ja sobie w zaden sposob nie przypominam zeby ktos cos takiego kiedys wymyslil... rotfl

ps. nie bede nawet odpisywal na posty niektorych bo nie warto............
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:47   

Ponieważ już napisane jest tu bardzo dużo to ja może tylko przytoczę 1 punkt regulaminu adminów, który w/g mnie mógł być podstawą do zabrania admina.
Cytat:
1. Admini muszą prezentować wysoki poziom kultury i opanowania. Mają świecić przykładem zarówno na serwerze jak i na forum. Jeżeli jakikolwiek admin złamie ten punkt to będzie karany o wiele surowiej niż zwykły gracz poprzez odebranie flag czasowo lub na stałe.

I moim zdaniem nie ma zmiłuj. Akurat adminowi niestety wolno mniej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to już jego brocha. O ten serwer dbają admini - a wynik znany jest wszystkim - wbijanie się, aby pograć trwa wieki. Klepanie bzdur w stylu "serwer pada" śmieszy mnie. Jak się komuś nie podoba to są setki innych. Nie wiem w czym problem? Idzcie na serwery, które pną się w górę. :faja:
_________________

 
 
MIKAS



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 291
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:47   

Siatek mamy cie :P lol w ogole co tu sie dzieje :x
_________________
Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach...
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:51   

DzejmsBlond napisał/a:
Ponieważ już napisane jest tu bardzo dużo to ja może tylko przytoczę 1 punkt regulaminu adminów, który w/g mnie mógł być podstawą do zabrania admina.
Cytat:
1. Admini muszą prezentować wysoki poziom kultury i opanowania. Mają świecić przykładem zarówno na serwerze jak i na forum. Jeżeli jakikolwiek admin złamie ten punkt to będzie karany o wiele surowiej niż zwykły gracz poprzez odebranie flag czasowo lub na stałe.

I moim zdaniem nie ma zmiłuj. Akurat adminowi niestety wolno mniej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to już jego brocha. O ten serwer dbają admini - a wynik znany jest wszystkim - wbijanie się, aby pograć trwa wieki. Klepanie bzdur w stylu "serwer pada" śmieszy mnie. Jak się komuś nie podoba to są setki innych. Nie wiem w czym problem? Idzcie na serwery, które pną się w górę. :faja:



? myslisz tak samo jak grasz ?
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:51   

KankerNooB napisał/a:
hmmm co on zrobil ?
zblaznil sie - chyba tak to sie nazywa

Jezeli wypelnianiem obowiazkow adminowskich nazywa sie zbłaznianiem siebie to owszem, zblaznil sie, jezeli natomiast tak to sie nie nazywa to wtedy sie nie zblaznil.

KankerNooB napisał/a:
kazy rozganiety wiedzialby po 2 akcij ze cos jest nie tak ale napewno nie hax na NIEWIDZIALNOSC hahahaha

fakt, widac odrazu ze to dziwnie wyglada ale jednak moze to jakis hax, czlowiek nie wie wszystkiego i czasami sie jednak tez myli, pozatym siatek nie gra na haxach (chyba :mrgreen: ) zatem nie zna sie na nich i nie wie jakie sa dlatego sie spytal co to jest

KankerNooB napisał/a:
a widze ze GRONKO adminowskei szybko dziala RADO STARSZYCH ADMINOW jak moglem sie bronic jak nie mialem dostepu do forum ?

tak, staramy sie dzialac szybko poniewaz chcemy aby wszystko dzialalo jak w szwajcarskim zegarku, a bronic sie mogles bo temat zostal przesuniety tutaj i bronic sie mozesz nadal ale nie widze zbytnio zebys sie bronil tylko wysmiewasz Siatkarza i krytykujesz

KankerNooB napisał/a:
i dlaczego zabraliscie mi @ jak nie wiedzieliscie ocb ?

zrobil to Teczufka gdyz jezeli to bylby hax to nie chcielibysmy aby serw reprezentowala osoba ktora korzysta z dopalaczy, a on domyslam sie ze pewnie obejrzal demko i admina ZAWIESIŁ a nie zabral a to roznica i czekal na wyjasnienia. Zreszta
teczufka napisał/a:
Podjalem srodki zapobiegawcze, to nie bylby pierwszy przypadek cheatowania przez admina. Tylko zawiesilem, a nie zbanowalem. Pozatym wykorzystywanie bledow gry jest niedozwolone. Jesli wiedzial ze takowy wystapil powinien zrobic reconnect'a a nie ze mam na GG skargi, ze bawi sie niewidzialnoscia.


KankerNooB napisał/a:
ukaraliscie mnie na podstawie braku znajomosci cs no-skilla ?
Nie pisalem cs-a tak jak kazdy z nas wiec nie jestem z nim obeznany, tylko gram w niego jak kazdy i widze co widze, to ze nie mam skilla i nie jestem pro to nie znaczy ze admin moze sie glupio bawic, rozumiem zabawa raz, czy dwa i to taka ktora nie przeszkadza, ale nie ktorys raz z rzedu... wczesniej tez bawiles sie w wiezyczki i inne rzeczy z kolegami z ts-a... a bawic sie zawsze bylo mozna i bedzie mozna ale z umiarem i tak aby inni nie mieli pretensji...

KankerNooB napisał/a:
i nie mam za co przepraszac bo nic nie zrobilem zabawilem sie tylko tz zrobilem cos co 1-2 lata temu bylo normalka na bydzi teraz ehhh mowy nie ma STALOWNIA
Nie nie chcemy zrobic zadnej STALOWNI, jak bede potrzebowal stali to pojde na skup zlomu, albo gdzie indziej. Owszem kiedys na bydzi byl inny klimat i teraz inny bo zmienili sie ludzie ale nadal mozna sie posmaic z wielu rzeczy. Ja osobiscie wielkiej zmiany nie zauwazylem. a przepraszac i tak nie musisz... mysle ze Siatkarz nie chce przeprosin za to co piszesz, bo teraz to Ty sie blaznisz a nie on...

A teraz na zakonczenie decyzja S@ otoz w zwiazku ze slowami
KankerNoob napisał/a:
admina nie musicie mi oddawac narta wasza sprawa

a takze tym iz kiedys juz zlamales regulamin i Solid zabral Ci flagi admina Ci zabieramy, rozumiem gdybys sie bronil albo sprawe wyjasnil a nie zaczal wysmiewac i krytykowac, ale jak nie widac za grosz skruchy czy jakiegos sensownego tlumaczenia to nie ma o czym gadac. Owszem mozecie mnie teraz zbluzgac czy co chcecie ale chcialbym jeszcze powiedziec ze to nie jest glowna przyczyna odebrania admina, na to skladala sie takze wczesniejsze odebranie flag przez Solida i reprymenda od niego a mimo to i tak postepowales wielokrotnie inaczej. Kiedys tez byl spor o to ze grasz nie zmieniasz teamu na przegrywajacy, niestety PTB jeszcze nie mamy ale widze ze ten system bylby Ci nie na reke. Tematu jakbyco nie zamykam, daje Ci mozliwosc wypowiedzenia sie jeszcze zeby potem nie bylo ze nie mialem mozliwosci....

Pozdro ;* peace ;*
_________________

 
 
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 18:55   

Ciacho nie odwracaj kota ogonem.. bo zaraz wyjdzie na to ze kanker to fe be i me...a siatek to boski leon....

Bond w regulaminie nie jest zabroniona dobra zabawa...i ze admin ma byc pozbawiony dobrego poczucia humory...to tylko gra...a na serwie zalezy wszystkim na dobrej zabawie...czyz nie???


nie chodzi o to ze on zareagowal ( bo jak wczesniej wspomniala super ze ma oczy otwarte)...nagral...i co....i teraz to jest boski siatek.... chodzi o to ze chlopak porwal sie wyobrazni...nagral jednego z adminow.... ktory byl dobrym adminem skoro nim wciaz bym.....skoro ktos ma adma to ma sie do niego jakies zaufanie choc ciut ciut...... ..a tu co... teczufka.......... ciach pach.....i kolejny porwal sie wyobrazni:(kwestia adma i wyjasnien, nie poraz pierwszys zreszta)......poprostu dobre rokowania dla bydzi...........po drugie chlopaczyna nie zalatwil sprawy na forum bydzi, tylko polecial na borda..po co.. co myslala ze udalo mu sie zlapac tak nieskazitelengo kankera...super hiper grajacego z kalasznikowem..... co chcial udowodnic jaki to zniego czak noris kolekcjoner czapek niewidek.......to co tak sie traktuje "czlonak rodziny"???


p.s skoro twierdzisz ze siatek jest dobrym adminem, co oznacza ze masz cos do zarzucenia innym... to po co trzymacie innych admow skoro nei sa tak ok... to sie mija z celem adminowania...

Zdecydowanie po dzisiejszej akcji doszłam do wniosku ze co niektorzy znajduja sie nie na odpowiednim miejscu...brak im zdrowego rozsadku...bycia obiektywnym... a przede wszystki konsekwentnym....

siatek powodzenia daj mi wiecej wornow bo jeden to zamalo!!!
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 19:01   

Buahahhahahahahaahha zbanujcie go !! hahaahahah nie moge hahaahahahah ludzie ogarnijcie sie i wiecej 4fun a nie gracie na tej bydzi jakbyscie cnojamniej CPL grali ;o hahahaah bosz...

a tak btw. Kanker zapodaj linka to tez sie niewidzialny porobie !! <3 czapka niewitka :D
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 19:08   

kiedys to sie robilo nozowke na trainie w odnodze i nikt nie odstawal... szkoda ze ct mialo 6 he irzucilo terro :D a teraz to tylko fragowac trzeba :<

[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 20:41 ]
aa i jeszcze cos. mnie raz bubel wkrecil ze mam haxy i mi hlguard wykryl. i co zabral mu ktos admina? nie wiec sadze ze mozna to zakonczyc i zapomniec o takich ***cenzura*** :)
_________________
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 19:51   

KankerNooB napisał/a:

? myslisz tak samo jak grasz ?

Wystarczy, że ty masz odwrotnie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.