CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 16 Wrz, 2006 11:44
sTeel aka IrYs...
Autor Wiadomość
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:13   sTeel aka IrYs...

2006-09-16
około 1:00 (de_nuke)

Gram pare minut na nuke, pada tekst po jakims czasie 'omfg co za fuks'. Na tsayu widze tekst 'nie klnij typie'... nie raz na bydzi dostawałem kopa za sam tekst do kogoś per 'typie', a tu admin tak ładnie potrafi do kogoś pisać... ku uciesze pacanów którzy wspierają go dumnie przez voicecomm'a.

Dla upierdliwych - tak, ten człowiek wyjątkowo działa mi na nerwy jako admin. Panoszy się z tym, cholera wie czemu on tu jeszcze w ogóle adminuje. Przez wakacje widziałem go może 2-3 razy... a i skarg na niego było wystarczająco. Szkoda, że tamte screeny (kiedyś skarga) były jak to Solid powiedział 'przeterminowane'. No i ta prawdomówność IrYs'a kiedy zwyzywał SiD'a od takich i owakich - że ponoć syf robił po pijaku - a demka świadczącego o jego (SiD'a) winie jak nie było, tak nie ma.

Pare skrinów (przykro mi, że dema nie ma - ale nie będe nagrywał wpisywał 'record' przy każdym wejściu na bydzie).







No i w ten sposób wyrwałem bana na godzinke...
Dodam tylko, że jakoś z innymi adminami nie mam problemów - nawet z tymi, z którymi nie specjalnie się lubię.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:25   

nic zlego ze strony irysa na tych screenach nie widze. jak dla mnie nappy nie wiem po co to tu wkleiles. irys - full support
_________________
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:26   

Idź do mamusi sie poskarżyć ;(
Skargi na mnie ?? a któraś była "normalna" czy naciągana jak ta teraz ?? miałeś nicka "heda typie" , a że mi się nie chciało pisać całego, to napisałem jego część, po czym bardzo sie uraziłeś, bo jak to taki ktoś jak JA, może zwrócić uwagę takiemu komuś jak Ty :hahaha: :hahaha: :hahaha:
wyciągnijcie sobie logi i będzie aLL, cała gadka, i Twoje pyskowanie, co mnie nadzwyczaj drażni(nie wspomne już o Twojej skromnej el0 osobie). idź lepiej spać i nie pisz smutków, bo to d-z-i-e-c-i-n-a-d-a, albo jak to w Twoim języku "żal". :hahaha:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:33   

Dobra morda już cieciu, taki hojrak jesteś to trzeba było czekać na mnie w WWA jak to podobno miało być. Żałosny przez internet...

A gadki nie było - i jeszcze jedno - po to gram na fake, żebyś tak do mnie pisał. I gówno mnie obchodzi, że wiesz, że ja to 'nappy'. A tym bardziej mi się nie widzi, żebyś pisał do mnie 'sznapy' i inne teksty. Bo równei dobrze ja moge Twojego nicka przekręcić - ale wtedy już dostał bym bana.

Vtx - wkleiłem, bo wnerwia mnie takie coś, nie widziałem go na serwerze w ***cenzura*** czasu, a jak już się pojawił - to znowu pokazuje jakim jest władczym adminem.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:37   

nappy napisał/a:
Dobra morda już cieciu, taki hojrak jesteś to trzeba było czekać na mnie w WWA jak to podobno miało być. Żałosny przez internet...

A gadki nie było - i jeszcze jedno - po to gram na fake, żebyś tak do mnie pisał. I ***cenzura*** mnie obchodzi, że wiesz, że ja to 'nappy'. A tym bardziej mi się nie widzi, żebyś pisał do mnie 'sznapy' i inne teksty. Bo równei dobrze ja moge Twojego nicka przekręcić - ale wtedy już dostał bym bana.

Vtx - wkleiłem, bo wnerwia mnie takie coś, nie widziałem go na serwerze w ***cenzura*** czasu, a jak już się pojawił - to znowu pokazuje jakim jest władczym adminem.


buahhahhahhahahhahhahhaha, czuje sie urażony buhahahhahhahahhahhahhahhahhahah cieciu buhahahhahhahhahahha jakie koles ma texty buhahahhahhahhahhahah dobre buhahahhahhahhaha hojrak ?? a co, ustawiłeś sie ze mna na jakas walke i nie przyszedlem ?? wez nie kozacz bo jestes zalosny, tak samo jak te twoje gowniarskie texty, jaja ogolic i do przedszkola :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:40   

osobicie widzialem cale zajscie bo bylem wtedy na servie i dziwi mnie tylko dlaczego "heda typie" aka Nappy nie zrobil screenow tego co on pisal do w/w SteeL-a aka IrYs-a ?! Ciekawe hmm.... moze sie bal ze wyniknie z nich to ze to on sprowokowal Steel-a do tego by mu dal bana na 1h? hahaaahah imho zal "typa" LOL :hahaha:

Ps. IrYs dobrze zrobil ze mu dal bana bo gadka by sie rozwinela z czasem i skaczylo b sie permem zapewne :P
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Sob 16 Wrz, 2006 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:42   

Ty kompleksy chyba jakieś masz... co post to na mój wiek wjazd robisz. A co do ustawki - po prostu mówie co słyszałem, i w to nie wnikam. Więc od tego won! A teksty w stylu 'jaja ogolić i do przedszkola won' świadczą tylko o zaawansowanym poziomie Twojego ***cenzura***.


//dostane warna? spoko, po prostu ja nazywam rzeczy po imieniu - a nie p******e się w tańcu :F

[ Dodano: Sob 16 Wrz, 2006 01:43 ]
RazeL napisał/a:
osobicie widzialem cale zajscie bo bylem wtedy na servie i dziwi mnie tylko dlaczego "heda typie" aka Nappy nie zrobil screenow tego co on pisal do w/w SteeL-a aka IrYs-a ?! Ciekawe hmm.... moze sie bal ze wyniknie z nich to ze to on sprowokowal Steel-a do tego by mu dal bana na 1h? hahaaahah imho zal "typa" LOL :hahaha:


Spoko, dobrze wiem, że są logi. Jedynym 'zaczepnym' tekstem było 'oho IrYs aka władca serwera' czy coś w tym stylu.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:44   

ciekawe że ja nic o tym nie wiedzialem, dobre :rotfl:
a co do "***cenzura*** textow" to ja poprostu dopasowuje sie do poziomu rozmowcy, proste :]
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:52   

WIECEJ BLOOOOTAAAA
_________________
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 16 Wrz, 2006 00:55   

VorteX^^ napisał/a:
WIECEJ BLOOOOTAAAA


ok, a co ? Nie kompałeś się dawno? :hahaha: :hahaha: /joke - nie bij!:P

btw - jak dałeś mi warna, to Rysiowi tez się chyba należy? (3 post). Jak już ukarać, wszystkich.


Rysio - hihi! Żarty też masz na poziomie...
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.