CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 19 Kwi, 2007 21:53
Blagalna Prosba O Dodanie Mapy cs_shelter

Dodac mape cs_shelter do MC?
Tak
74%
 74%  [ 29 ]
Nie
25%
 25%  [ 10 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 18:07   

w0mbat napisał/a:
podam przyklad. mapka de_sunny na poczatku po 5 osob w teamie i ciagle prosby o next, a teraz zawsze full ze nie idzie wbic na serva podczas tej mapy i nikt nie pisze zeby zmienic na nastepna.
wrzucic oblukac i zostawic :mrgreen: takie moje zdanie


troche mijasz sie z prawda bo dzisiaj na sunny zostalo 5 osob, na calym serwerze i zmienialem mape na inna bo wszyscy marudzili.. sunny sux :D
_________________
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 19:16   

wybacz ale nie siedze caly dzien na serwie i zadko widze to o czym mowisz wiem tylko ze jak chce wejsc a jest ta mapka to ie ma miejsca tak samo jak juz gram i wchodzi sunny to jakos nie zauwazylem zeby serw sie wyludnial
_________________

 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2006 05:10   

no właśnie Morasie, ja doskonale rozumiem,ze boisz się dostać po tyłQ :* ale jestem pewien ze do sytuacji takiej nie dojdzie ,ze ludzie będą wychodzić na tej mapie,biorąc pod uwagę chociaż by to,ze na b1 sie miło gra i paredziesiąt minut (jeśli się komuś mapa nie zabardzo spodoba [odziwo :wow: ]) to napewno wytrzyma
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 21:02   

dajcie vota (na tak) bo juz troche nuda a mapka calkiem fajnie sie zapowiada... czego wy sie boicie? ze mapy nie znacie? lol
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
Ostatnio zmieniony przez domeztoz Pon 06 Lis, 2006 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 14:42   

Mi sie tam podoba, a zaglosowac nie moge, nie wiem dlaczego :) Sonda wygasla chyba :P
_________________
 
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 17:04   

Większość jest na tak, wiec moze dodajmy tą mape i close :D

PS. Anvi ja mogłem zagłosować :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez spree Sob 31 Mar, 2007 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 21:53   

Mino wyzszej ilosci glosow na TAK (29:10 na Tak) odrzucam.
Mapa wydaje sie byc strasznie ciasna jakby byla na 10 osob w sumie(5vs5); szczegolnie w srodku domku. Hosty trzeba odprowadzic do heli, do ktorego sa dwa wejscia (w tym przez kanal?!? jak widzicie hostow w kanale?). Odprowadzenie hostow wydaje sie niemozliwe, gdy T kampi przy heli z HE. Dodatkowe glowne wejscie na RP jest blokowane przez krate, ktora zdradza pozycje CT. Mimo nawet dobrego wykonania (przy rescuepoincie sa dwa bugi pozwalajace patrzec przez mape). Wydaje sie ze jest ona stworzona tylko po to by przejechac sie na wirniku heli. Proponujacym, sugieruje, aby nim dadza propozycje mapy obejrzeli ja na listenserver czy chocby dedyku na localhoscie. Odrzucam.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.