CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Czw 09 Lis, 2006 15:08
host kill-ban - SID
Autor Wiadomość
Ciachoo



Klan: BydziaSQ2
Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 76
Skąd: Bydzia->Zawisza
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:02   

nappy napisał/a:
ueee ;( A jak ja o tym pół roku mówiłem, to jakoś nikt nic nie widział :P

Ale nareszcie się oczy otworzyły ;) Siatkarz już kiedyś swoje przewinienia miał, a to prowokacje etc - Solid powiedzial, ze screeny 'przeterminowane'. F*CK! A moglibysmy tego uniknac...


No cóż, tak się wszyscy podniecali, że bydzia >>>>>> sułek... a wychodzi, że do adminowania doszło kilka osób, które w ogóle nie powinny grać w te gre...


PiS!

Sideq, czymaj siem ! Jestesmy z Toba... przezywasz teraz ciezkie chwile :( I te opisiki w minute po banie, ze skaczesz z parteru etc ;| 3M SIE DUUUUUDE !:D :hahaha:


chociaż ja nie mam osobiście nic do siatka oprócz tej sytuacji, to jeżeli nawet VIP się włącza do takiej antysiatkowej rozmowy to coś w tym musi być niestety ;p
_________________
p=m*v=Pędzi MeVa W=F*s=Wtaczam Furę Siana profesor Franslau rox XD
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:07   

uau, nawet vip ! : D

A vip tylko wlasnie przez takie osoby jak siatek i kilka innych, ktore dorwaly sie do bydzi...
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:09   

Trel napisał/a:
też wczoraj dostałem bana za hostów ... tyle że dostałem go od wyrozumialego @ [qBert]

najpierw 2x ostrzezenie potem ban na 5 min... juz lepiej, a nie rzucac banami n a prawo i lewo

nie dostałes od quberta tylko ode mnie ale ci gadałem chyba kilka razy zebyś ich nie zabijał i jakoś skargi na mnie nie na pisał.
Kankus ja nie wiedziałem ze taki wulgarny jesteś bo nie przytulę sie do ściany :hahaha:
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
Ostatnio zmieniony przez BABCIA Śro 08 Lis, 2006 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:11   

lol... 5 minut i takie zamiesznaie... porazka

no i w obronie stanol kanker ktory mnie prawie kocha ;] nie bed ekomentowal co on powiedzial bo skozda literek...

ja nie mam zamiaru sie 100 razy przejmowac osoba ktora zna switnie regulamin... chyba normalne jest to ze nie mierzy sie ta sama waga ludzi ktorzy zaczynaja i tych co graja od wiekow na tym serwerze... dla mnie to jest bardzo oczywiste

ps. moze to wlasnie coniektorym sie poprzewracalo w glowkach a nie mi? ja pozwalam na serwerze na dosc duzo i nie karam czesto... zastanowcie sie co mowice wogole bo az szkoda

pozdrawiam

edit:
nappy napisał/a:

A vip tylko wlasnie przez takie osoby jak siatek i kilka innych, ktore dorwaly sie do bydzi...


milo, czuje sie wyrozniony.. a co do ciacha... to ze nappy tu pisze to wcale nie znaczy ze to jest jakies starszne i wogole ciekawe... broni kolege i tyle... taka prawda
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
Ostatnio zmieniony przez siatkarz Śro 08 Lis, 2006 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:22   

siatkarz napisał/a:

nappy napisał/a:

A vip tylko wlasnie przez takie osoby jak siatek i kilka innych, ktore dorwaly sie do bydzi...


milo, czuje sie wyrozniony.. a co do ciacha... to ze nappy tu pisze to wcale nie znaczy ze to jest jakies starszne i wogole ciekawe... broni kolege i tyle... taka prawda


Przynajmniej go znam osobiscie, i na twoim miejscu bym go nie draznil ^_^ nvmd :p
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:27   

#1: (do postu 1)
Sam kiedys straszylem banami za zabijanie po raz n-ty hostow, ale wiekszosci lecialy slaye czy kopy i uwazam, ze admini za czesto sypia banami, chocby 5minutowymi, maja przeciez cala palete pozostalych flag.
SiD zabil 3 hosty i polecial, kara sluszna, ale flaga troche za mocna.
Co do dema siatka to jego blad jak nagrywal z HLTV i nie sprawdzil z perspektywy 3osoby czy widac model czy nie. Demo dal na board, bo nie ogladajac tego demka zabralem prawa i powiedzialem jesli mu, ze jesli jest pewien to niech da na BL (co bylo moim bledem :P )
To juz stara historia i tylko ta "wtope" pamietam. To jednak nie uprawnia cie do bluzgania i obrazania na prawo i lewo.
Z serwerem zle sie dzieje to prawda, nie tylko w zgledem popularnosci. Zauwazylem ze od 2 tygodni pojawily sie dziwne loss'y i choke walcze z nimi od paru dni i nie wiem czy przyniesie to jakies efekty czy moze to wina konfiguracji maszyny czy tez lacza.

Jesli admin prowokuje, nagraj demo, zrob screena lub chociaz zanotuj date, godzine, mape i to zglos. Nie twierdzimy ze tylko zwykli gracze musza prowokowac. Admin tez jest graczem, ale jego konsekwencje ida o wiele dalej jak kick czy ban 5minut. Jak beda jasne dowody to i admin po dupie moze dostac.

siatek przejrzalem logi i cie upominam. Nie widzialem w logach, ANI 'admin'say ani zwyklego saya z ostrzezeniem. Niektorzy gracze maja voice_enable 0 i powinno sie najpierw upomniec gracza tekstem a potem wyznaczyc kare, bo logi a raczej ich brak swiadcza przeciw tobie, widzialem w say'u <Melepleta> kto i potem ban, zadnej prosby czy upomnienia.

#2:
owego czasu byla BL i ban dla czitera lecial z BL, a dla speedhacka po nagraniu dema, ktorego CT (lub gracz) nie potrafilo nagrac tylko ZADALO, aby zrobil to admin i zbanowal kogos na podstawie jego saya (nie zabijal wroga z noza na SH ani nie wyszedl na spotkanie z T). Ten temat uwazam za zamkniety
#3:
Skoro znasz zasady to czemu na poczatku rundy zabijasz hosty? (1, a potem 2). Zagranie taktyczne? Nie u nas.
@trel:
gdybys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial ze SiD tez dostal 5minut, a nie 2 tygodnie. Z warnem sie wstrzymamy ^^
@ale_pech:
bbl` reaktywacja?(porownanie) nie spamuj swoimi niesmiesznymi komentarzami tylko pisz konstruktywna krytyke badz wyrazaj swoje opinie
Nominacja do +warn, ale tez sie wstrzymamy
@potek:
kazdy moze wyrazic opinie, ale bez przeklenstw i obrazania bo to conajmniej niegrzeczne i niesmaczne
@Plast!c:
po co jakies tajemnice? kazdy moze wyrazic opinie czy tez watpliwosci piszac regulaminowo, a winni poniosa konsekwencje wieksze lub mniejsze
@KankerNoob:
pokaz mi pozostale bledy procz tych dwoch (z demem i z SiDem)
Do Solida to sie nie przyczepiaj, bo zrobil ogromnie duzo dla bydzi i trzymal nas "w kupie" mimo zwadek i zatarczek z OB (i w naszym kregu bydzi takze), ale nie bede rozdrapywal starych ran, jak nawet dokonca nie wiem o co poszlo.

Uwazam, ze z prawie kazdym da sie dogadac, tylko trzeba checi z obu stron i odrobiny cierpliwosci. Do SiDa wiekszych zastrzezen nie mam, bo da sie z nim dogadac tylko trzeba chciec!
Nie zebym byl fee, ale w tym wypadku racja jest po stronie gracza :>
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:40   

kanker mozesz sie zrucac po 20 zł ale na flaszki jakies :D :D

zabilem 2 hostów a nie 3 o_O a to juz jest róznica !! i jakie zagranie taktyczne bosz... poporstu ich głowa fajnie rozbryzguje sie na scianie :D :D a i tak CT do nich nie dochodzili przez 2713 rund wiec postanowiłem przypomiec sobie ten ***cenzura*** widok !! wiecie taki fetysz...

cos jak to :

taa nap jak wpadne do bdg to szykuj dupsko tym razem mnie nie stac na wazeline :/
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:51   

L 11/07/2006 - 23:34:31: Team "CT" triggered "CTs_Win" (CT "3") (T "0")
L 11/07/2006 - 23:34:31: World triggered "Round_End"
L 11/07/2006 - 23:34:33: "SiD<990><STEAM_0:1:7082708><CT>" triggered "Killed_A_Hostage"

L 11/07/2006 - 23:46:17: World triggered "Round_Start"
L 11/07/2006 - 23:46:22: "SiD<990><STEAM_0:1:7082708><TERRORIST>" triggered "Killed_A_Hostage"
L 11/07/2006 - 23:46:23: "SiD<990><STEAM_0:1:7082708><TERRORIST>" triggered "Killed_A_Hostage"

Zagranie taktyczne: T zabija 2 hostow kolo kanap i PC i potem kampi z pozostalymi dwoma w biurze
(oczywiscie naduzycie :>)

Zabijanie hostow dla mnie nie jest 4FuN
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 20:53   

a wcale bo nie !! zabiłem tych w biurze bo tam lepsze swiatło pada na sciane i lepiej widac czerwien krwi na scianie !! co Ty masz z tym zagraniem taktycznym o_O
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 21:02   

Z logów wychodzi, ze zabił dwóch w jednej rundzie, a nie 3 ;) 3 zabił w sumie :P

Wracając do tematu, to nie zadarzyło mi sie dawać bana za takie coś ... najpierw upomnienia przez mic, potem na say@, a potem kick ... Dajcie na LooZ chłopaki, bo co się ciąć o taką głupotę ... też mi się zdarzy zabić hostów, bo czasem sie tak głupio patrzą, hehe :E (przeważnie jak usłyszę Terrorist Win :P )
PzDr xD
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Śro 08 Lis, 2006 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.